Перейти до змісту

Вибір Smart TV чи Smart BOX?


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, nickel сказано:

Можна детальніше про один пульт для ТВ і мініПК. тільки без абревіатур СЕС ВОМ. 

http://tab-tv.com/?page_id=5014

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, butaha сказал:

Переваги: завдяки функції CEC керується одним пультом

 

Але ж в TV боксах є близько 5 клавіш які можна запрограмувати. В такому випадку керування телевізором і боксом виконується за допомогою одного пульта. 

 

P.S. я цим не користувався ще, інформація з інтернету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Amor сказал:

P.S. я цим не користувався ще, інформація з інтернету

В мене вже 3 чи 4 бокс, в жодному такої фічі не було та й пультами я не користуюся - не зручно, слабкий сигнал і т.д., завжди рулить проста бездротова мишка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Amor сказано:

 

Але ж в TV боксах є близько 5 клавіш які можна запрограмувати. В такому випадку керування телевізором і боксом виконується за допомогою одного пульта. 

 

P.S. я цим не користувався ще, інформація з інтернету

Основна проблема ТВ Бокса - пульт. Тому при покупці даного апарата, для зручного користування, прийдеться купувати Airmouse, або безпровідну мишку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу замовити собі такий бокс https://ru.aliexpress.com/item/VONTAR-Android-7-1-TV-BOX-2GB16GB-Amlogic-S905W-Quad-Core-Suppot-2-4GHz-WiFi-Media/32827493578.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.273.mw05XH

2/16

можливо хтось користується таким

чи вартує своїх грошей? бюджет біля 40$

чи дивитися в сторону якогось іншого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, St@S_ сказал:

хочу замовити собі такий бокс https://ru.aliexpress.com/item/VONTAR-Android-7-1-TV-BOX-2GB16GB-Amlogic-S905W-Quad-Core-Suppot-2-4GHz-WiFi-Media/328274

2/16

можливо хтось користується таким

чи вартує своїх грошей? бюджет біля 40$

чи дивитися в сторону якогось іншого?

https://www.aliexpress.com

Покупай умнее, живи веселее!

 

Ой, страница не найдена :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, St@S_ сказано:

хочу замовити собі такий бокс https://ru.aliexpress.com/item/VONTAR-Android-7-1-TV-BOX-2GB16GB-Amlogic-S905W-Quad-Core-Suppot-2-4GHz-WiFi-Media/32827493578.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.273.mw05XH

2/16

можливо хтось користується таким

чи вартує своїх грошей? бюджет біля 40$

чи дивитися в сторону якогось іншого?

відредагував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверни увагу на нічогенький девайс - Zidoo X6 PRO.

пристойна апаратка, і софт радує.

правда дещо по ціні вищий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо скажете по цій штуці

параметри вроді гуд но ціна насторожує

https://www.olx.ua/obyavlenie/tv-box-tx2-r2-2gb-16gb-4-yadra-iptv-4k-tx-2r2-x96-v88-smart-tv-smart-tv-IDuk1r8.html#a4dc2abac1;promoted

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привезли мені LG 32LJ510B і буду замовляти приставку. Думаю що візьму КМ8, але щось я вагаюсь :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, igorgame сказал:

Але ж там навіть повноцінного HD немає :(

 

Як немає? 1366х768 це ж HD Ready

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rl72 сказал:

 

Це не повноцінне.

Повноцінне АшДе - 1920*1080

 

На відстані 30см видно що не повноцінне, а як в мене диван на відстані 2м до екрана, то взагалі пофігу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду замовляти TV BOX KM8 2/16GB, знайшов хорошу ціну 1550грн + аеромишка 240грн. Можливо когось цікавить, можемо декілька замовити, доставка буде дешевша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

А чому саме цю приставку вибрав і ще й за таку космічну ціну ?

 

Чому космічна ціна? Приблизно 55доларів.

Мені здалось що вона сама оптимальна в плані продуктивність\ціна

Можете щось порадити?

 

P.S. Ви похитнули мою впевненість в приставці. Тепер все наново обираю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скажімо так, за 1100 грн Ви і в Луцьку без затрат на пересилку візьмете на 95% аналогічний девайс. По продуктивності і всеядності продвінутих форматів типу н265 вона звичайно хороша, але і моя за 40$ річної давності теж їх хаває, і проц справляється, і теж 2 Гб оперативи. Тому я просто не бачу за що саме Ви плануєте переплатити 15$ + доставка. А враховуючи ваш доволі скромний ТВ, то трохи завищені можливості і ціна приставки по відношенню до того, як їх можна буде використати і відчути на такому телевізорі. Може спробуйте глянути в сторону Z28, вона принаймні має один вхід usb 3.0, що може в майбутньому знадобитись якщо забажаєте використовувати зовнішній вінт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, SergLutsk сказал:

Ну скажімо так, за 1100 грн Ви і в Луцьку без затрат на пересилку візьмете на 95% аналогічний девайс. По продуктивності і всеядності продвінутих форматів типу н265 вона звичайно хороша, але і моя за 40$ річної давності теж їх хаває, і проц справляється, і теж 2 Гб оперативи. Тому я просто не бачу за що саме Ви плануєте переплатити 15$ + доставка. А враховуючи ваш доволі скромний ТВ, то трохи завищені можливості і ціна приставки по відношенню до того, як їх можна буде використати і відчути на такому телевізорі. Може спробуйте глянути в сторону Z28, вона принаймні має один вхід usb 3.0, що може в майбутньому знадобитись якщо забажаєте використовувати зовнішній вінт.

 

Поки що в використанні планується тільки youtube і фільми онлайн. Доставка буде безкоштовна, тому не сильно цим переймаюсь. Я просто вибираю оптимальну приставку, щоб я не парився про те що вона перегрівається, про те що софт поганий і т.д.

Ще погуляю сьогодні по магазинах, можливо побачу щось цікаве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Amor сказано:

 Можливо когось цікавить, можемо декілька замовити, доставка буде дешевша

 

А потім:

"Доставка буде безкоштовна, тому не сильно цим переймаюсь."  :wacko:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SergLutsk сказал:

 

А потім:

"Доставка буде безкоштовна, тому не сильно цим переймаюсь."  :wacko:

 

 

Знайшов продавця який працює по "безпечній угоді", який розказав про безкоштовну доставку від олх. На момент написання попереднього посту, не спілкувався з тим продавцем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.10.2017 в 22:39, Amor сказал:

то взагалі пофігу

Ось це основне у виборі такого комплекту, особливо ТБ :) Тут зайве ще щось обговорювати, хай щастить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, ForZa сказал:

Ось це основне у виборі такого комплекту, особливо ТБ :) Тут зайве ще щось обговорювати, хай щастить :)

 

От дивився я на два телевізора з HD Ready розширенням і FullHD на відстані 2м, а різниці я не побачив в зображенні. То навіщо переплачувати? Я шукав оптимальний варіант, за низьку ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Amor сказал:

а різниці я не побачив в зображенні

Ну дійсно - що можна на 32" побачити... :) Довго пояснювати у чому різниця, а судячи з постів і не зрозумієш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, ForZa сказал:

Ну дійсно - що можна на 32" побачити... :) Довго пояснювати у чому різниця, а судячи з постів і не зрозумієш...

Якщо різниці не видно, а її необхідно пояснювати, то "зачєм платіть больше?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...