Перейти до змісту

Вибір Smart TV чи Smart BOX?


Рекомендовані повідомлення

Вибираю собі новий телевізор. Стало питання в тому що аналогового телебачення я не хочу, відповідно потрібно шукати якусь заміну (цифрове). Є можливість використовувати сервіс від київстра "домашнє тб", або щось типу мегого і т.д.

Вибираю щось з 32", як я розумію Smart Box + ТВ буде дешевше. Хто що думає? Можливо в когось є власний досвід? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Дивлячись який ТВ бокс брати і де, можна ж і за 35$ купити, а можна і за 150. Звичайно з тим що за 35 ще доведеться помудохатись поки приведеш його до більш менш прийнятного в роботі стану. Але як на мене - то ТВ бокси всетаки дають набагато ширший спектр можливостей використання, налаштування і вибору функціональності ніж смарт тв вбудований в телевізор. Без Fork player в смарт ТВ взагалі нічого робити... ну хіба що ще ютуб якщо комусь потрібен. А все інше або платне, або з таким наповненням і "асортиментом", що він і задаром нафіг не потрібен.... Ну це моє імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно тв-бокс + тел без смарту, от купите ви тел зі смартом через пару років виробник закриє підримку ПО до вашого телевізора і накриється той смарт мідним тазиком, а в тв-боксі навіть якщо андроїд перестане оновлюватись(тобто так само перестане підтримуватись ПО) то викінув того бокса в смітник і 40-баксів рішає питання!

а от різниця по ціні між телевізором із смартом та без смарту набагато більша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Sashapetrash сказал:

от купите ви тел зі смартом через пару років виробник закриє підримку ПО до вашого телевізора

Це як? :)

 

29 минут назад, Sashapetrash сказал:

якщо андроїд перестане оновлюватись(тобто так само перестане підтримуватись ПО) то викінув того бокса в смітник і 40-баксів рішає питання!

Ну телевізор мабуть береться не лише заради Смарту?! Не вводьте людей в оману! Якщо в Смарті вже є щось вбудоване, то воно буде працювати, а якщо дивитись на сучасні реалії, то там майже все платне але і у TV BOX той-же контент теж платний megogo,  oll.tv ... Але якщо телевізор дорожчий, то там і Смарт шустрий і начинка пристойна, проц з 4-ма ядрами і більше і тому функціонал ширший і взувають вони ті Бокси на раз! :) Ну а тут вже інше питання - товщина гаманця, щоб обрати те, чи інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, ForZa сказал:

Ну телевізор мабуть береться не лише заради Смарту?!

 

В моєму випадку телевізор буде лише заради смарту, максимум це підключення флешки до нього. Аналового кабелю навіть підводити до нього не буду. Тільки IPTV і інтернет-сервіси

 

41 минуту назад, Sashapetrash сказал:

звичайно тв-бокс + тел без смарту

 

Скоріше за все буду зупинятись на цьому варіанті. Пізніше будуть муки вибору смарт боксу, але повернемось до цього пізніше.

 

Щоб не плодити тем. Телевізор буду привозити з польщі. Хтось щось чув про їхні телевізори MANTA i SKYMASTER? На сайті відгуки позитивні. Нагадаю що шукаю бюджетний варіант, але хороший 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, ForZa сказал:

Це як? :)

просто, проходить деякий час і виробник випускає нові моделі, а старі перестає підтримувати і дешевше буде нову тв-коробку ніж телевізор новішої моделі

 

Ну телевізор мабуть береться не лише заради Смарту?! Не вводьте людей в оману! Якщо в Смарті вже є щось вбудоване, то воно буде працювати, а якщо дивитись на сучасні реалії, то там майже все платне але і у TV BOX той-же контент теж платний megogo,  oll.tv ... Але якщо телевізор дорожчий, то там і Смарт шустрий і начинка пристойна, проц з 4-ма ядрами і більше і тому функціонал ширший і взувають вони ті Бокси на раз! :) Ну а тут вже інше питання - товщина гаманця, щоб обрати те, чи інше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що значить вбудоване? вбудованим скайпам і ютубам, також треба оновлюватись, а як воно оновлюватись буде якщо підримку закриють?

для прикладу запустіть сьогодні щось на 2-му андроїді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно брати без смарт та докупляти ТВ-Box окремо. В мене LG (без смарту) працювала в парі 1рік з TV Box (IPTV, YOUTUBE та ін.), а зараз на міні ПК(OPI)+KODI.

 Коштує дешево, можливості тіж самі. Хоча, це особисто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуйте телевізор з Android TV (деякі моделі Toshiba i Sony) як на мене то найкращий варіант + мінімум додаткових девайсів\пультів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б однозначно брав телевізор без смартТВ + сторонню приставку. Маю дома телевізор зі смартом + 3D... В 3D за три роки нічого так і не дивився, хоча щось пробував - нічого не вийшло, смарт функція взагалі відстій, крім ютуба ніфіга нема толкового, тільки якісь мультики, зарубіжні розважальні і новостні канали, короче шлак.

До речі, хочу дитині в її кімнаті повісити телевізор. Є вже куплений простий лед телевізор на 32 дюйма (HD ready). Ніяких кабелів тягнути не хочу, дома є вайфай (30 Мбіт). Дитина в основному дивиться Ютуб. Хочеться також, щоб і програми, і фільми були... Хто що порадить купити до телевізора, яку приставку, бокса, міні ПК? Ні в чому не розбираюсь. Потрібно щось таке, щоб поставив і на пару років забув, без всяких бубнів з танцями по прошивкам, проплатам і тому подібне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Sashapetrash сказал:

і що значить вбудоване? вбудованим скайпам і ютубам, також треба оновлюватись, а як воно оновлюватись буде якщо підримку закриють?

для прикладу запустіть сьогодні щось на 2-му андроїді

Не плутайте смартфон з телевізором! YouTube як працював на старих моделях, так і працює! Різниця у начинці - у старіших проц слабіше і підторможує, а у сучасних все літає. Скільки у тому ТБ тих начинок, що треба оновлювати? :) Чи ви вже ТБ прирівняли до ПК? :) Все там працює і буде працювати!

 

5 минут назад, Jl6owa сказал:

Купуйте телевізор з Android TV (деякі моделі Toshiba i Sony)

Ну тут вже виникає питання в іншому: купується аби дивитись, бо це ТЕЛЕВІЗОР або аби показувало і до нього докуплю різних, дешевих приблуд? Як на мене, то телевізор повинен показувати гарну картинку, щоб око радувало. Як на сьогодні, то Android TV дууууже сире і є багато нарікань і до того ж, ваш приклад Sony, ну не виправдано дороге. Хоча вибачайте, захопився, TC шукає бюджетний варіант, тому замовкаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Не плутайте смартфон з телевізором! YouTube як працював на старих моделях, так і працює! Різниця у начинці - у старіших проц слабіше і підторможує, а у сучасних все літає. Скільки у тому ТБ тих начинок, що треба оновлювати? :) Чи ви вже ТБ прирівняли до ПК? :) Все там працює і буде працювати!

підтормажує бо йому обновитись треба, а не може, підтримку закрили

скільки начинок? ви хоч раз бачили тв зі смартом в розібраному вигляді? той самий ноутбук або планшет, тільки інший зовнішній вигляд

Ну тут вже виникає питання в іншому: купується аби дивитись, бо це ТЕЛЕВІЗОР або аби показувало і до нього докуплю різних, дешевих приблуд? Як на мене, то телевізор повинен показувати гарну картинку, щоб око радувало. Як на сьогодні, то Android TV дууууже сире і є багато нарікань і до того ж, ваш приклад Sony, ну не виправдано дороге. Хоча вибачайте, захопився, TC шукає бюджетний варіант, тому замовкаю :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Юріч сказал:

В 3D за три роки нічого так і не дивився, хоча щось пробував - нічого не вийшло, смарт функція взагалі відстій, крім ютуба ніфіга нема толкового, тільки якісь мультики, зарубіжні розважальні і новостні канали, короче шлак

Як це - ТБ 3D і нічого не вийшло? :) Що взагалі ви маєте на увазі під Смартом? Це вбудований Wi-Fi  у телевізор з різними додатками, а щоб воно гарно і класно працювало, треба модель з гарним ПО. IPTV на свому початку, для заманухи теж гарно шуршало, а потім поступово сервіси почали кодуватись і вимагати грошикі. IPTV - це те ж саме телебачення, ну то може супутникову систему поставити і не паритись?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Sashapetrash сказал:

підтормажує бо йому обновитись треба, а не може, підтримку закрили

Шановний! Ви що таке кажете? Не смішіть людей! В мене був телевізор Samsung з одним з перших Смартів, оновлювався до останнього дня продажу, ніхто нічого не закривав (до речі тут ще й від марки залежить, різні фірми по різному свій продукт підтримують і про це потрібно знати, щоб потім проблем не було, Соні по своєму, ЛиЖи по своєму, Самси по своєму) але тормозив лише через те, що проц слабий, невже цього не розумієте??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, ForZa сказал:

Як це - ТБ 3D і нічого не вийшло? :) Що взагалі ви маєте на увазі під Смартом? Це вбудований Wi-Fi  у телевізор з різними додатками, а щоб воно гарно і класно працювало, треба модель з гарним ПО. IPTV на свому початку, для заманухи теж гарно шуршало, а потім поступово сервіси почали кодуватись і вимагати грошикі. IPTV - це те ж саме телебачення, ну то може супутникову систему поставити і не паритись?!

 

От віриш, пару раз спробував щось скачати в 3д, нічого в мене не показувало, як мало бути, я й закинув то діло. В мене в телевізорі немає вайфай, тільки підготовка. Інет підключений по кабелю. Модель тв Шарп, одноядровий, тормоз ще той, смарт сирий, підтримки ніякої, браузера нема, тільки якийсь дикий пошук, з якого нічого не знайдеш, тількі інфу з зарубіжної вікіпедії, короче мраки... 

Спутникова система в мене є в комнаті, дитині хочу по вайфаю пустити якесь тв, треба оприділитися з приставкою... Он мій брат купив твбокс андроїд за штуку сто гривень, каже все є і ютуб, і тв, і браузер, і онлайн фільми... Певно куплю таку хню і не буду заморачуватись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

От віриш, пару раз спробував щось скачати в 3д

 

А я абсолютно не в захваті від 3д технологій. Нічого особливого там немає, після повного перегляду фільму - очі болять. Мені більше подобаються фільми з частотою 60фпс, ніби звичайне дублювання кадрів, а картинка більш захоплює

 

3 минуты назад, Юріч сказал:

Он мій брат купив твбокс андроїд за штуку сто гривень, каже все є і ютуб, і тв, і браузер, і онлайн фільми... Певно куплю таку хню і не буду заморачуватись....

 

А яка модель не підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Amor сказал:

А яка модель не підкажете?

 

 Можна на "ти" :).

 

 

IMG_20171017_161917.jpg

IMG_20171017_161930.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

45 минут назад, Amor сказал:

Мені більше подобаються фільми з частотою 60фпс

у то вже дивлячись яка технологія 3D :)

46 минут назад, Amor сказал:

Мені більше подобаються фільми з частотою 60фпс

Ну тоді 4К треба купляти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Ну тоді 4К треба купляти :)

 

На моєму попередньому телевізорі (LG, але не пам'ятаю яка модель) з розширенням 1366х768 дивився я ті фільми і все мене влаштовувало). Враховуючи що різниця в ціні між HD i FullHD майже в два рази, такий варіант як 4К я не розглядаю. Не варте воно того :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене в залі стоїть ТВ LG смарт, а в спальні без смарту з тв боксом. Дітям легше користуватися смартом. Да і мені краще запустити форкплеєр і подивитися торент тв чи якісь фільм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Amor сказал:

Не варте воно того :)

Хе-хе, а ви дивились? :) Це ж бомба зображення!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, igorgame сказал:

Хе-хе, а ви дивились? :) Це ж бомба зображення!!!

 

В магазині дивився, але тих 200$ (якщо не більше) різниці я краще відкладу на якусь подорож

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Amor сказал:

але тих 200$ (якщо не більше) різниці я краще відкладу на якусь подорож

Це чисто ваша справа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Jl6owa сказано:

Купуйте телевізор з Android TV (деякі моделі Toshiba i Sony) як на мене то найкращий варіант + мінімум додаткових девайсів\пультів.

В кума якийсь Philips на Android TV 5. Прикручував йому HD VideoBox і плеєри різних версій і збірок. Всі глюкавлять.

Мій Xiaomi Mi Box 3 International Edition (MDZ-16-AB) все крутить на ура. І ще: пошук голосом з пульту - це мега зручно. Сам не очікував, що на стільки. Особливо для дітей. Чудово розуміє навіть дитячу нечітку вимову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогоднішній день в мене такий вибір: телевізор MANTA LED 3204 + бокс KM8 Pro. Вроді саме оптимально ціна\якість виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...