Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........2.0


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні купа народу знов стане ніщєбродами.

Ще за сімку не всі кредити повипалчували а тут вісімка виходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, la20 сказано:

Ще за сімку не всі кредити повипалчували а тут вісімка виходить :)

1412937107_1929473351.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus Zenfone. Android. І крапка. GPS, 3/4G, Wifi, Bluetooth, режим "флешки", хороший і чутливий дисплей, якісна камера ASUS PixelMaster, потужна батарея, міцний і стильний корпус (падало з 5 поверху, правдв в траву, але...), нічого не глючить і не скрипить механічно, що ще треба? А, так не ОДНА убога кнопка HOME, а нормальні 3 + root і т.д.. З продуктів Яббл - хіба ОС сподобалася (і то в силу специфіки роботи з фото - Aperture під вінду немає, а штука зручна, хоч є Lightroom/Nikon Capture NX, і взагалі любові до UNIX-систем)...

Якось та презентація абсолютно побоку, єдиний, яким користувався айфон - 3GS, досить давно, так, апарат, як звонилка ОК (був)... І досі та однокнопкова хрінь (3,4,5, та хоч 7) бісить, як в руки потрапляє. От ОС би зробили нову "для всіх" (в першу чергу, дизайнерів, але не тільки під МАК-залізо), як альтернативу вінді і сервакам різним, в різних версіях, то так.

P.S. Про хакінтош знаю, так і юзав, крім пари тижнів за реальним аймаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламний ролик для Епл Вотч знімали на Київському вокзалі.

https://www.unian.ua/science/2130559-reklamniy-rolik-pro-nove-pokolinnya-apple-watch-znyali-na-kijivskomu-vokzali.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І годинник у АСУС є - ZenWatch, хороша штука, і, мабуть, зручна, але я годинників після перелому руки в ДТП років 15 тому не ношу на руці в принципі (та й до того не дуже любив вішати собі на руку зайву залізяку) - заважає і все (хоч функціонал руки не постраджав ніяк, але без годинника, точніше, металевого браслету, не було б такої значної травми). Навть купити минулого року хотів, але поміряв, і зрозумів - не моє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Сьогодні.Вже зовсім скоро.

Купертіно.....

 

 

Що це за трансляція? Оригінальна хвилин 10 як закінчилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернув увагу, що в залі та на сцені практично не було молодих людей (навіть за стандартами ООН)

 

Загалом якесь гнітюче враження. Не про продукти, а загальна атмосфера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так прикинув що на новий айфон х навіть по американській ціні можна купити ~ 3000 пляшок нашого пива.

Це навіть тупо який об'єм скла і робота щоб відлити пляшки, не кажучи про саме пиво...

В рад. союзі вроді за декілька тис пляшок горілки можна було купити машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо смішно виглядає 12 MP Camera... Я про свій Nikon D7100 з 24 промовчу - не та матриця (хоч там вирішує в основному скло і РУКИ, а не камера - зйомка таки на 90% - мануал, тоді як з "класної асусної" хай 5-10 фото реально гарні вийшли), як і про Зенфон 3 макс з 16... Ну і мегапікселі таки не головне, але... Заходимо на https://www.flickr.com/photos/agentsmith13/albums, і дивимось, якими камерами і склами зроблені знімки... Не завжди топ камера=топ фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після перегляду поняв одне - в найближчі рокА, для мене альтернатив SE нема.

Ібо надіятись що на андроіді випустять щось хороше компактне було б занадто наївно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Особливо смішно виглядає 12 MP Camera... Я про свій Nikon D7100 з 24 промовчу - не та матриця (хоч там вирішує в основному скло і РУКИ, а не камера - зйомка таки на 90% - мануал, тоді як з "класної асусної" хай 5-10 фото реально гарні вийшли), як і про Зенфон 3 макс з 16... Ну і мегапікселі таки не головне, але... Заходимо на https://www.flickr.com/photos/agentsmith13/albums, і дивимось, якими камерами і склами зроблені знімки... Не завжди топ камера=топ фото.

От не погоджусь взагалі. Сам не являюсь прихильником епл, як в міру дороговизни так і технічних нюансів( ну неможу я  користуватись девайсом на який простим дропом не можна закинути файли), але зрівнювати хорошу кроп зеркалку за 1k$ з мобільним телефоном? А ваша камера вміє грати добре музику, а виходити в інтернет? Фото складова в Епл завжди була в топ 3. На рахунок зенфоне макс 3, так робили хороші фотки і на старі соні еріксон типу k750 і навіть раніше. Суть же не в цьому. Якщо брати аналоги по якості збірки, якості власного софту, і інших складових, то виходить що на андроїді, хай і на папері з сильнішими характеристиками, але в юзабіліті більш менш схожих, виходять апарати по тій самій ціні +-, а інколи навіть дорожчі. Колись ті ж ксяомі коштували адекватних грошей, а зараз моделі вище note 4 pro на рівні тих же Епл. Якось так. Імхо.

P.S перейшов по ссилці, є дійсно хороші фото. Але всі вони зроблені на дзеркалки починаючи від d3100:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, snouden сказано:

Після перегляду поняв одне - в найближчі рокА, для мене альтернатив SE нема.

Ібо надіятись що на андроіді випустять щось хороше компактне було б занадто наївно.

самсунг був в цумі класний. компактний і на андроїді. не памятаю модельку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламне відео, яке знято за залізничному вокзалі Києва і в київському метро зачепило

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Dima4s сказал:

самсунг був в цумі класний. компактний і на андроїді. не памятаю модельку...

samsung galaxy alpha

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно було коли на презинтації айфона Х(десять) не спрацював фейсайді :lol:, жорсткий був облом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

господи!!, які люди відбиті, їм 3 раз продають той самий телефон а вони його купляють, але ж то курва і дурні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...