Перейти до змісту

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?


romaxa11

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?  

103 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, halcogen сказано:

Ну вас і понесло ))) 

 

буває іноді))) просто болюча тема для мене.

бо задовбують різні "доброзичливці", які постійно "співчувають", що аж трьох народила( що ще цікавіше, так чоловіка жаліють, що я йому народила. наче він в цьому участі не брав))))). як на мене то для таких і однієї дитини забагато. бо  поки вони думають, що треба заробити дитині на нові шмотки, дитина сидить в садочку або з нянею. потім сидить в крутому компі. а найголовнішого від батьків- любові, спілкування- не бачить. вони зайняті, їм треба дитину забезпечити. 

Роман правильно сказав, в першу чергу бажання, решта все відмазки.

якщо людям комфортно виховувати одну дитину це повністю їхнє право і рішення. і варто визнати, хоча б самим собі, що справа не в фінансовому стані. тому що завжди чогось бракуватиме. і життя не вистачить, щоб все отримати. 

будь яка кількість дітей в сім'ї це добре, якщо вони народжені в любові і батьки ними опікуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

А для мене багато дітей - це здоровий егоїзм. Якщо у вас є діти - ви вже в  майбутньому. Ваші гени, фізичні особливості, розум в тій чи іншій мірі будуть виражатись через ваших нащадків через роки. Відсутність дітей, чи одна дитина це велика імовірність самотньої старості і це страшно. Коли гроші вже не важливі і тільки думки про прожите життя. Два мої дядьки народили по одному сину і самі не мали класичної сім'ї і дітям дуже важко давалось створювати власні через зацикленість на власних проблемах. Коли помер мій дятько це була дуже самотня смерть і це набагато страшніше отого пошуку матеріального. У мене троє, між іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, lanima сказал:

бо задовбують різні "доброзичливці", які постійно "співчувають",

Хай йдуть до дупи!!!

Не зважайте, і "вони" про Вас забудуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, vaz75 сказал:

Тобто не виходить, нажаль?

 

Та ні, Бог милував в цьому плані. Просто нам з дружиною 40+ і дружина вже каже хватить. Я говорив про те, що коли випадково вийде (і таке буває), то я буду радий...Ми не раз про це говорили з дружиною... Вона каже, що якщо вже так станеться, то звичайно будем народжувати. А спеціално над цим не працюємо... Та й що там працювати, в нас з цим проблем ні разу не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/28/2017 at 0:52 PM, lanima said:

теж троє маємо)

хотілося б ще малюка, та здоров'я на жаль не дозволяє.

часто стикалися раніше зі зверхнім ставленням оточуючих, мовляв нащо народили купу, що ви їм дасте в житті.. тепер відповідаю коротко. головне я їм вже дала- це життя. вони не матимуть айфона чи крутого одягу. зате матимуть набагато більше. матимуть рідних людей в дорослому житті.

 

3-4 це зовсім не купа, а необхідний мінімум для якогось росту населення!

На жаль ми бачимо повільне вимирання європейської раси більшою мірою із-за небажання заводити більше одного-двох діток, і поступове заміщення біднішими, але приткішими арабами і азіатами... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба ж це тема для сперечання? Що одному добре - іншому погано. Кожен дивиться ж на життя через свою призму, ні? 

Особисто я зараз не хочу дітей, принаймні не планую в наступні 10 років. Але хто його знає, життя - мінлива штука :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, halcogen said:

Ви зможете виростити і дати старт тим 3-4 дітям??? Фінансів хватить? Зараз лише попасти в лікарню з простудою коштує по ліках ого-го! А як захворіють усі четверо???

Чим вам араби і азіати не вгодили? Там є абсолютно нормальні і трудолюбиві люди, взяти напр. той же  Китай, пд. Корея.  Нам, православним славянам, до них далеко!

Думаю зможу, аби бажання було! Треба мозгів трошки мати, правильно виховувати, прививати правильні стремління розвиватись, заробляти, а не великі фінанси...

Мені особисто чхати на азіатів-арабів, просто прикро що вони заміщують європейську націю яка не хоче народжувати бо "лікуватись в лікарні дорого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Fireboss сказал:

Думаю зможу, аби бажання було! Треба мозгів трошки мати, правильно виховувати, прививати правильні стремління розвиватись, заробляти, а не великі фінанси...

Мені особисто чхати на азіатів-арабів, просто прикро що вони заміщують європейську націю яка не хоче народжувати бо "лікуватись в лікарні дорого".

Нажаль, в наш час щоб полікувати навіть найменші болячки, потрібні фінанси. І немаленькі, А враховуючи заробітки українців для декого і непідйомні. Я вже мовчу про серйозніші хвороби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, lanima сказал:

не знаю, як інші, а особисто я глибоко вдячна своїй мамі за подароване мені життя. для мене це найцінніший подарунок

ага, чекатило , онупрієнко й мільйони наркоманів, лигарів та вбивць теж вдячні. Це я так тонко натякаю, що життя як факт, далеко не головний подарунок. Але то питання дико філосовське

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі троє дітей то й не багато. От десять, то багато)) Дав Бог дітей, дасть і на дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, ir_rom сказал:

А взагалі троє дітей то й не багато. От десять, то багато)) Дав Бог дітей, дасть і на дітей.

Ну да. Наприклад моя бабуля з сім"ї де було 11 дітей. А вижило тільки 5. І життя у них не було ніякого.

І навіщо воно треба?

По селам теж дітей кучу кліпають, але коли питаєш в бабки років за 60 як ви прожили, вона каже шо вроді й добре, але вона ніколи й за межі свого села не виїжала. Я рахую це не те життя і так бути не повинно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ну да. Наприклад моя бабуля з сім"ї де було 11 дітей. А вижило тільки 5. І життя у них не було ніякого.

І навіщо воно треба?

По селам теж дітей кучу кліпають, але коли питаєш в бабки років за 60 як ви прожили, вона каже шо вроді й добре, але вона ніколи й за межі свого села не виїжала. Я рахую це не те життя і так бути не повинно

це ви рахуєте, що не повинно. але то її життя. в кожного своя система цінностей. 

маю знайому родину, де десять дітей. якщо чесно, то я їм трохи заздрю. бо мені з моїми трьома не вдається добитися того порядку, що добивається та мама з десятьма.

в тій сім'ї ростуть дуже гарні, виховані ,цілеспрямовані діти.  і я на сто відсотків впевнена, що в дорослому житті вони матимуть також міцні і дружні сім'ї. бо вони самі в такій ростуть.вони навчаються цьому з самого дитинства: уступити, поділитися, підтримати. звичайні речі, яких просто не може навчитися дитина, коли вона одна в сім'ї. бо таких ситуацій банально не виникає. вона звикає що весь сімейний світ крутиться навколо неї. і потім просто не знає, як себе вести по інакшому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, WebTraveller said:

Ну да. Наприклад моя бабуля з сім"ї де було 11 дітей. А вижило тільки 5. І життя у них не було ніякого.

І навіщо воно треба?

По селам теж дітей кучу кліпають, але коли питаєш в бабки років за 60 як ви прожили, вона каже шо вроді й добре, але вона ніколи й за межі свого села не виїжала. Я рахую це не те життя і так бути не повинно

Чому вижило тільки 5 з 11? Мабуть тому що смертність колись була відчутно більша із-за відсталої медицини, вмирали від хвороб які зараз успішно виліковуються.

Я наприклад здоровий, але міг зо тричі вмерти від жовтухи, апендициту, ускладнень від свинки, грипу як і кожен з нас... :)

 

Untitled.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Fireboss сказал:

Чому вижило тільки 5 з 11? Мабуть тому що смертність колись була відчутно більша із-за відсталої медицини, вмирали від хвороб які зараз успішно виліковуються.

Я наприклад здоровий, але міг зо тричі вмерти від жовтухи, апендициту, ускладнень від свинки, грипу як і кожен з нас... :)

Не тільки через хвороби.

Розказувала що були такі часи, що навіть їсти не було що.

А накормити 1-2 дитини і 11 то дуже велика різниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, WebTraveller said:

Не тільки через хвороби.

Розказувала що були такі часи, що навіть їсти не було що.

А накормити 1-2 дитини і 11 то дуже велика різниця

ну по-перше фанатизмом займатись і народжувати по 11 не треба, але пятеро дітей точно у наш час від голоду не вмруть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Fireboss сказал:

ну по-перше фанатизмом займатись і народжувати по 11 не треба, але пятеро дітей точно у наш час від голоду не вмруть:)

Мені здається 2-3 оптимальний варіант))

Маю одного, другого в планах поки нема. Хоча першому вже 11 років скоро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти це продовження нас самих .Бо ніхто не вічний в цьому світі.І звичайно вони потрібні.І я знаю сім і по 6-10 дітей ,та вважаю щоб дати освіту та забезпечити те дитинство що було принаймі у мене, двоє-троє дітей то є самий реальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вже не потрібно давати освіту. Школа навчить писати, читати, рахувати. А далі або дитина почне самонавчатись, або жоден вуз не допоможе. ресурси самоосвіти зараз невичерпні, хочеш англійською, хочеш українською на прометеусі. Реальна освіта з якої можна нормально жити потім все життя самовдосконалюючись. Отак непомітно сенс наших вузів практично втрачено. Наука переходить в наукові хаби з широкими дослідними можливостями і вона точно не для кожного, все решта не має сенсу і втрата часу. Якщо ви дійсно за освіту а не за диплом про неї говорите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, romaxa11 said:

Отак непомітно сенс наших вузів практично втрачено.

Наших = українських.

Вузи в нормальних країнах мають на меті зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, romaxa11 said:

Зараз вже не потрібно давати освіту.

 

Дожилися ...

 

P.S.: Ромаха, а сам яку освіту маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Вчитель фізики, математики і астрономії. Ще кадмінімум і аспірантура по фізиції напівпровідників і діелектриків. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, romaxa11 said:

))) Вчитель фізики, математики і астрономії. Ще кадмінімум і аспірантура по фізиції напівпровідників і діелектриків. 

 

невже вчителюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...