Перейти до змісту

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?


romaxa11

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?  

103 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, vaz75 сказано:

...і тільки китайці мовчки роблять свою справу

з якою метою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
14 хвилин тому, Cherman сказано:

Базовим питанням для виживання народу і країни є боротьба з всюдисущою корупцією, з низьким рівнем життя і тд.,

Ні, ні, ні. 

Боротись потрібно не з чимось за ЗА щось. Борючись проти чогось ми не спонукаємо розвиток нового. Давайте боротись за кращі умови ведення підприємницької діяльності, за прозорі умови торгівлі, за відповідальність чиновників за прийняті рішення, за гарантію зроблених дорожніх (ну і всіх інших) робіт.

Що більш важливе: боротись проти корупції чи боротись за реальні сроки для корупціонерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cherman сказано:

Рома, питання, поставлене геть не правильно. Якщо народ почне плодитись, як кролі, це не вирішить ніяких проблем в країні, але лише їх збільшить.Базовим питанням для виживання народу і країни є боротьба з всюдисущою корупцією, з низьким рівнем життя і тд., ну, але, ніяк не підвищення народжуваності.

ну подолали корупцію. рівень життя став високим. кожна сім'я народжуватиме лише одну дитину. І що далі? через пару поколінь нація пропаде як така взагалі. виродиться. так що підвищення народжуваності таки дуже важливо.

щодо кліше. то це моя думка. я її так думаю. вважаю життя найціннішим даром.

хтось щасливий в маленькій хатині з грубкою на дровах. а комусь в палаці на 33 кімнати ще одної бракує і він глибоко нещасний.

якщо порівняти наш низький рівень життя, на який всі плачуться, з рівнем життя наших дідів, то ми живемо так як жили тодішні пани. все залежить від сприйняття. завжди буде хтось багатший, здоровший, вищий, сильніший.

ми живемо дуже добре. от тільки в погоні за тим ефемерним " краще" давно цього не помічаємо. і завжди чогось буде мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...