Перейти до змісту

"Варшавка" - украл, чи УКРОП?


difoto

Рекомендовані повідомлення

Завтра на сесії буде "таємне" засідання. Скоріш за все позбавлять Укрспоживспілку права оренди площ ринку. 

"Варшавка, я вас вітаю!" Це той випадок, коли вам заструмлять, що ваша кофточка вартує більше , ніж оренда. Кофточка за 500 - цене оренда в 1500, ви ж її кожного дні продаєте! І тим більше не 5000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Невторопав...Що до чого?Це добре чи погано?

Той хто не палицця походу положив мохнату лапу на Варшавку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з "колгоспним" смітником в історичній частині міста нічого не можуть зробити, а з Варшавкою все так просто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкретно у що це вильється?

піднімуть плату за місце?

краще би  за старий взялись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, difoto said:

Завтра на сесії буде "таємне" засідання. Скоріш за все позбавлять Укрспоживспілку права оренди площ ринку. 

"Варшавка, я вас вітаю!" Це той випадок, коли вам заструмлять, що ваша кофточка вартує більше , ніж оренда. Кофточка за 500 - цене оренда в 1500, ви ж її кожного дні продаєте! І тим більше не 5000.

 

Підтримую.

*бариги* почнуть більше платити за оренду, гроші підуть в бюджет міста, це дозволить відремонтувати ще більше тротуарів і побудувати нових велодоріжок. Профіт!

 

Ді, скільки зараз платите за металеву будку на Варшавці?

upd. Вірніше за місце під нею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yu2007 сказал:

 

Підтримую.

*бариги* почнуть більше платити за оренду, гроші підуть в бюджет міста, це дозволить відремонтувати ще більше тротуарів і побудувати нових велодоріжок. Профіт!

 

Ді, скільки зараз платите за металеву будку на Варшавці?

upd. Вірніше за місце під нею?

Мінуснув. Для багатьох "бариг" це єдиний спосіб звести кінці з кінцями, оренда і так не маленька. А гроші всеодно вкрадуть, про які велодоріжки взагалі йде мова, ми мабуть в різних паралельних світах живем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Мінуснув. Для багатьох "бариг" це єдиний спосіб звести кінці з кінцями, оренда і так не маленька. А гроші всеодно вкрадуть, про які велодоріжки взагалі йде мова, ми мабуть в різних паралельних світах живем. 

Я все-таки сподіваюсь що в чоловіка це була іронія, а то якось занадто товсто

Цитувати

з "колгоспним" смітником в історичній частині міста нічого не можуть зробити, а з Варшавкою все так просто?

на старому підприємці згуртованіші, імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Мінуснув. Для багатьох "бариг" це єдиний спосіб звести кінці з кінцями, оренда і так не маленька. А гроші всеодно вкрадуть, про які велодоріжки взагалі йде мова, ми мабуть в різних паралельних світах живем. 

баригі ти, хто робить скажен накрутки

хочуть заробити багато, на малій кількості товару

не всі звісно такі, але зрівнюючі ціни в неті і на ринку, багато там саме бариг

 

а те що гроші незрозуміло куди підуть - то так. 

Цитувати

это наша корова и мы ее доим...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, AnimaNoir said:

Мінуснув. Для багатьох "бариг" це єдиний спосіб звести кінці з кінцями, оренда і так не маленька. А гроші всеодно вкрадуть, про які велодоріжки взагалі йде мова, ми мабуть в різних паралельних світах живем. 

 

Плюсанув ))

 

"Немаленька" - це яка? читайте уважно, мова йде про "оренду площ ринку", тобто землі. Скільки коштує оренда квадратного метра *батьківщини* зараз?

 

Хто "всеодно вкраде гроші"? Той, хто в назві топіку? Угу, і набудує за ці крадені гроші ще більше спортмайданчиків )))

 

Бюджет міста хоч колись дивились, цікавились, з чого він складається (дохідна частина)?

Я не великий спец і не знаю, як ідуть там зараз фінансові потоки, скільки "облспоживспілка" лишає собі, а скільки віддає до бюджету... Але бюджет будь-якого міста - це, в тому числі, і доходи від оренди комунальної власності і землі.

 

Не знаю в якому *паралельному* світі районі ви мешкаєте, а от в моєму за останні роки відремонтували великі ділянки тротуару і облаштували на них велодоріжки. Про них і мова :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yu2007 сказано:

Не знаю в якому *паралельному* світі районі ви мешкаєте, а от в моєму за останні роки відремонтували великі ділянки тротуару і облаштували на них велодоріжки. Про них і мова :) 

 

дай адресу (без будинку  і квартири), де ті велодоріжки ? і по них реально можна катнутись велом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, SΩLΩMΩN сказал:

з "колгоспним" смітником в історичній частині міста нічого не можуть зробити, а з Варшавкою все так просто?

Будемо надіятись, що згодом і за Старий Ринок візьмуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все, звісно, так: "бариг" заставлять платити більше, або взагалі виженуть. Тільки от хто буде наступний після "бариг" - може ваш будинок або робота стоятимуть на незручному місці? І форумчани знову похвалять нову владу за "наведення порядку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

дай адресу (без будинку  і квартири), де ті велодоріжки ? і по них реально можна катнутись велом?

Намалювати навпроти ЗАГСу два велосипеди на дорозі не означає наявність у місті велодоріжок. Напевне ті, хто приймав рішення про "велодоріжки" в Луцьку, мали на увазі, що лучани мають їздити туди-сюди між тими двома намальованими великами. А от гроші на організацію "велодоріжок" у еас "освоїли".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, AnimaNoir сказано:

Мінуснув. Для багатьох "бариг" це єдиний спосіб звести кінці з кінцями, оренда і так не маленька. А гроші всеодно вкрадуть, про які велодоріжки взагалі йде мова, ми мабуть в різних паралельних світах живем.

Чому я зрозумів іронію. а ти ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно одне. Майбутній власник орендар вже звісно є. І велодоріжки і поремонтовані тротуари тепер якщо і будуть, то під брендом ТР з відповідною лейбою. Маньяк11, Нокіан давайте піднімайте  спільноту орендарів. Всі на барикади!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і ціла Україна в маштабах одного Луцька. Рейдерське захоплення влади, зараз вже пішло дарування землі на атракціоні небаченої щедрості. Перша діляночка вартістю 7 000 000 грн. і площею півгектара буде подарована на сесії сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як можна на сесії організувати таємне засідання? Розкажінь механіку, видно туплю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeuss сказано:

А як можна на сесії організувати таємне засідання? Розкажінь механіку, видно туплю)

повідомити про те все менш ніж за добу. Розповсюджена в судах практика, доречі, коли тобе запрошують на засідання, а штемпель на конверті - на день пізніше засідання. Я вважаю, що це таки "таємне" (в лапках, звичайно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Рижков

20 год · 
 

Виконком узурпують...Спробують отжати ,,Варшавку " думав ну все, більш не чим не здивують ,,перевортчики,, на сесії завтра (ну це все політика) я думаю, де ж гроші мають бути...а вони в кінці, вони питання 54 . Знаєте де польське консульство на Глушець? Знаєте ...але там ще НАША з Вами ділянка (комунальна )... на півгектара ділянка, і цю ділянку вартістю десь 7000000 подарують. Кому ? пану Войту Ю .П . Хто це, спитаєте Ви? А просто дядя...але в дяді є друзі, і друзі очолюють архитектурну
комісію і ще вони ,,Батьківщина": 
54. Про надання громадянину Войту Ю.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та гаражів на вул. Глушець, 55 .P/S фото ділянки нема можливості виставити , але там це ..з виглядом на Стир .Там як на ковельский 17 з виглядом .P/S А нам з Вами треба школу 27 добудувати ( це про 7 мілльйонів )......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А че, хозяйва контейнеров не могут создать объединение и взять в аренду эту землю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romanc сказано:

А че, хозяйва контейнеров не могут создать объединение и взять в аренду эту землю?

цю не можуть, бо вона, земелька, вже чиясь, і то давно....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...