Перейти до змісту

Хто заплатить за розфігашений Донбас?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Рінатік вроді вже як друг, ні, він ніколи не був ворогом Порошенка і відкрито підтримав його кандидатуру на виборах виставивши від регіоналів Добкіна. Але зараз Рінатік - великий бізнесмен, платник податків, роботодавець - і ця влада не боїться цю херню нести. Отже скоро Дамбас Велкам. А він розфігашений чуть більше ніж зовсім, а у нас АТО пацани - внутрішня справа України. Хто платитиме за його відновлення? Не потрібно гадати, добрий Петрусь покладе цю ношу на нас з вами, паралельно освоюючи міжнародну допомогу, щедро виплакану на міжнародних форумах. Ви як думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

У мене є ідея, відбудовувати Донбас за податки корпорації Рошен. Порошенко успішний підприємець, великий роботодавець, для нього звична соціальна відповідальність. Ви як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що про це варто думати тоді, коли окуповані території будуть звільненні, принаймні зараз мені здається що буде це не скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, romaxa11 сказал:

У мене є ідея, відбудовувати Донбас за податки корпорації Рошен. Порошенко успішний підприємець, великий роботодавець, для нього звична соціальна відповідальність. Ви як?

хто ж його заставить ? в смислі :

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо введуть "збір на відновлення Донбасу", як військовий (який 90% населення платити згідні, а от той...). От тільки АДЕКВАТНІ люди після того мали б піти в тінь - я його не ламав, я і не дам на відбудову, хай Тарута, Ахметов і т.д. дають! А краще - рашка хай оплатить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 Ви як думаєте?

Канєшно ми блін!!!!!!100% за "велкам", але думаю не скоро буде  те "велкам" і може навіть вапще не буде, бо там пісєц їпануті дибіли живуть і горічка не знають їм так добре. " дибіли блять" ( с ). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Я думаю що про це варто думати тоді, коли окуповані території будуть звільненні, принаймні зараз мені здається що буде це не скоро.

Їх повернення дуже вигідне Петрусю - повністю контрольований електорат з невідомою кількістю до 3-4 млн. чистих голосів; контрабанда і можливість красти на розбудові з міжнародних фондів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, romaxa11 сказано:

У мене є ідея, відбудовувати Донбас за податки корпорації Рошен.

Ідея хороша, але я стільки цукерок не з'їм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romaxa11 сказал:

Рінатік вроді вже як друг, ні, він ніколи не був ворогом Порошенка і відкрито підтримав його кандидатуру на виборах виставивши від регіоналів Добкіна. Але зараз Рінатік - великий бізнесмен, платник податків, роботодавець - і ця влада не боїться цю херню нести. Отже скоро Дамбас Велкам. А він розфігашений чуть більше ніж зовсім, а у нас АТО пацани - внутрішня справа України. Хто платитиме за його відновлення? Не потрібно гадати, добрий Петрусь покладе цю ношу на нас з вами, паралельно освоюючи міжнародну допомогу, щедро виплакану на міжнародних форумах. Ви як думаєте?

 

я аж на вулицю вийшов ,ні місяц не повний ,в церковний календар глянув ,ні не день всіх святих ,

князь Роман другий ,чого таке загострення ? ¯\_(ツ)_/¯

giphy.gif

це не тільки про цей топік.

а по темі ,

фашист праклятий Вальцман ,расбамбіл данбас пускай с своєго кармана і платіт .а вован саувсем не віноват ,враг в кієве ,а не в москве ,нужно откривать второй фронт

всє на майдан 3,14159265358979323846264338327.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Rock said:

 

я аж на вулицю вийшов ,ні місяц не повний ,в церковний календар глянув ,

 

Та то ФСБ премію до дня совіцької армії видало, тра відпрацьовувати по троху.

 

А вас, діду, мінстець якось преміює? Ну там поїздкою до Єбіпту, як Ла20 )))

Чи ви всьо кешем на машину по новому порошенківському розмитненню збираєте? Чи може вже обновили свій автопарк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, yu2007 сказал:

Та то ФСБ премію до дня совіцької армії видало, тра відпрацьовувати по троху.

 

А вас, діду, мінстець якось преміює? Ну там поїздкою до Єбіпту, як Ла20 )))

Чи ви всьо кешем на машину по новому порошенківському розмитненню збираєте? Чи може вже обновили свій автопарк?

та яке там преміюють ,кажуть постів мало ,за 10 з половиною років тільки 3400 постів ,кажуть дивись як князь роман  працює

неповних 9 років і 8600 постів ,гігант мислі.

та й ресурс на ладан дихає з 35000 зарєстрованих користувачів ,активних зі сто,кажуть нема за шо платити ,так шо катаюсь на старій трофейній машинці

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yura-patriot сказано:

Канєшно ми блін!!!!!!100% за "велкам", але думаю не скоро буде  те "велкам" і може навіть вапще не буде, бо там пісєц їпануті дибіли живуть і горічка не знають їм так добре. " дибіли блять" ( с ). 

Оскільки чиновник у нас не змінився, то приєднання за найгіршим варіантом для України цілком можливе. Приєднання буде просто означати, що у нас дві України і потрібно рахуватись з думкою іншої, яка за кацапів, корупцію і всю ту срань, яка не дає нам вигребсти вже 25 років. Ну і потрібно розуміти, що ніякої реальної України там вже не буде, буде центр генерація вати і руйнування майбутнього. Приєднання не буде відкритим і чітким. Це буде по Порошенківськи, через економічну співпрацю, де потроху будуть привідкривати економічні звязки, їх легалізовувати. Притихне на деякий час пропаганда, покажуть простих людей, які хочуть миру і просто говорити російською і Велкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто заплатить? .... ну ХЗ може репарації з кацапстана будем вибивати або хай відновлюють ті люди-довбой@би, які кричали "расєя-расєя", я зараз одумались, їм же там жити, а не нам. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лет 8 будет идти процесс компенсации за Крым, может выиграют чуть кеша, потом туеву кучу времени будут выбивать эти деньги, т.к. рашка не признает решение суда. Ну а с Донбассом  мы и суд умудримся просрать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, sanbOK сказано:

репарації з кацапстана

Я для того і темку відкрив, щоб прояснити це питання, бо формально кацапстан ніпричому дякуючи Києву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Я для того і темку відкрив, щоб прояснити це питання, бо формально кацапстан ніпричому дякуючи Києву

Є така народна приказка: давайте будимо вирішувати проблеми по мірі їх поступання. Тут би війну закінчити для початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Serpent сказал:

Ідея хороша, але я стільки цукерок не з'їм.

А ти не їж, збирай. Потім побудуєш саркофаг і покладемо туди президента. Єгипетських фараонів муміїзували, а ми шокололізуємо, 

" - Сестра, може мене ще в реанімацію?

  - Лікар сказав "в морг", значить в морг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ha3aP сказано:

Є така народна приказка: давайте будимо вирішувати проблеми по мірі їх поступання. Тут би війну закінчити для початку.

а торгівля це і є легалізація, чи це важко зрозуміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romaxa11 сказано:

а торгівля це і є легалізація, чи це важко зрозуміти?

Торгівля і не зупинялась, але питання ж не стоїть в легалізації - війна то триває! ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, romaxa11 сказал:

Я для того і темку відкрив, щоб прояснити це питання, бо формально кацапстан ніпричому дякуючи Києву

я думав шо порох в всьому винуватий ,ай да Кличко ,ай да сукін син

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вже ти з тим порохом дістав... 

європа виділила на реконструкцію донбаса уже 500млн Є, США виділить так же, навіть Китай заікався, що дасть 200млн у.е.

можливо досить уже заздрити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Я для того і темку відкрив, щоб прояснити це питання, бо формально кацапстан ніпричому дякуючи Києву

якщо мордор не до чому то його санкціями обкладають? що тут не пляше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санкциями его за Крым обложили, а за Приднестровье, Абхазию ведь не обкладывали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж порох чмо, хіба це не відповідь на всі питання і проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...