Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, halcogen сказано:

Навіщо я плачу налоги цій державі? Не бачу результату! 

Ти прям як "качок" у тренажерці: "І нафіга я ото півгодини желєзякі тягав - біцуха ні на сантиметр не виросла, ну його нах!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора у Києві невідомі обстріляли будівлю "Київміськбуду" з гранатомета. Здавалося б - жахливі речі, практично теракт. Аж ні, мегаселфіполіція кваліфікувала це як ХУЛІГАНСТВО!!! Тобто, у випадку нападу з пістолетом чи ножем як це буде кваліфіковано, якщо "хулігани" вже ходять з гранатометами! Аваков і компанія, що далі???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, difoto сказал:

Тобто в якійсь Німеччині 1500 євро і 500 баксів в Україні - це абсолютно різна зарплатня. На ПМЖ за 1500 люди просто виживають, на 500 в нас - ні в чому собі не відмовляють.

 

Да шо ти гаваріш)). Тобто на 13тис грн - ні в чому собі не відмовляєш? Ок. Плата за квартиру за березень - 3765 грн. Соляра на авто - з роботи на роботу, в село пару раз в місяць ~ 1000 км=2000 грн. Їжа - в день 100 грн на сім'ю це нічого, але нехай, тобто це ще 3000 грн...плюс різні інтернети, мобільні заправити, кабельне, телефон домашній, ще грн 500. Тобто на всі остальні поточні витрати на авто (крім палива), на одяг, витрати на школу, на дітей, на ліки, на дозвілля (виїхати на природу, сходити на день народження, свята),  з 13тис залишається на все про все якихось 3,5 тис грн. А ще потрібно відкласти кожного місяця на літній відпочинок, щоб сім'ю до моря звозити, а це, при теперішніх цінах, якраз 100 євро треба в місяць відкласти, щоб 1000 євро за рік заробити для 10-14 днів відпочинку. І це ти  називаєш - ні в чому собі не відмовляєш? Я тільки що м'ясо купував на базарі - 130 грн/кг. За кордоном м'ясо вартує 6, ну 10 євро/кг за свинну вирізку. То за наші 13 тис грн ти купиш 100 кг свинини, а в них за 1500 євро купиш 150 кг вирізки свинини. Про паливо для авто і говорити годі. А ціни на авто, а з'їздити в іншу країну на відпочинок, а ціни на електротехніку, одежу... В порівнянні твоїх наведених зарплат до цін в кожній з країн (я маю на увазі Україну і Німеччину), Україна програє по переважній кількості статей витрат. Ну хіба що, медецина там дорожча, особливо стоматологія, хоча в нас вона також недешева на наші зарплати. І заміть, ти взяв німецьку зарплату в 1500 євро, що явно не середня в Німеччині, і 500 доларіа в Україні також явно не середня по Україні. Взяті суми початково не зіставні.

  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч - ти звичайно майстер маніпуляцій і видатний філософ, але я тебе здивую: в Україні "середній" айтішник заробляє 500 баксів , а в Німеччині - 1500. Це факт. Ще один факт, це те, що в нас за 500 баксів можна нормально жити, а в них - тільки в квартирі разом з батьками, на роботу - на тролейбусі і харчуватись тим, що мама зготувала.

Ну і ти, звичайно, не повіриш, але в Україні просто дофігіща домогосподарств живуть із сукупним доходом в 300 баксів. І в Турцію літають, ага.

Тобі мало 500 баксів? Заробляй більше! Я ж не про це розказував. :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

@Юріч - ти звичайно майстер маніпуляцій і видатний філософ, але я тебе здивую: в Україні "середній" айтішник заробляє 500 баксів , а в Німеччині - 1500. Це факт. Ще один факт, це те, що в нас за 500 баксів можна нормально жити, а в них - тільки в квартирі разом з батьками, на роботу - на тролейбусі і харчуватись тим, що мама зготувала.

Ну і ти, звичайно, не повіриш, але в Україні просто дофігіща домогосподарств живуть із сукупним доходом в 300 баксів. І в Турцію літають, ага.

Тобі мало 500 баксів? Заробляй більше! Я ж не про це розказував. :)

 

Які маніпуляції? Я тобі реальні факти і ціни написав, а ти тут в "общих чєртах" і загальними фразами, тобто отсєбятіною  глаголіш. Ти хоч за кордоном був, щоб писати те, що ти пишеш? Я побував більш ніж в 40 країн світу, переважно Європа. Пенсіонери там з пенсії комуналку спокійно платять. І їсти там спокійно на зарплату можна в маркетах таритись. А пенсіонерів туристів - не протовкнутись. Ти багато наших бабушок десь у Франції чи Греції у вигляді туристок бачив? Чи наші люди від хорошого життя на бляхах їздять, часто порушуючи закон? Так хто з нас маніпулятор? Ти піди всім людям, які заробляють середню зарплату, розкажи як треба працювати і заробляти в Україні, щоб ні в чому собі не відказувати. 

 

 

IMG_20180415_125859.png

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

Так хто з нас маніпулятор?

Ти :)

з такими картинками - це точно. Поїдь в Німеччину на ПМЖ, потім розкажеш нам, як там держава платить пенсіонерам :)

ПиСи 145 євро за комуналку у Великобританії - ти серйозно? 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене родичі вчились та й живуть зараз в європі. Австрія, Відень - зйомна квартира (на двох, фактично кімната) - 700 євро вистачає на місяць, це поїсти, вдітись та трохи розваг. Ніцца, Франція - так само вистачає 700 Євро, єдине - влітку трохи далі від центра потрібно від'їхати, бо дорожчає оренда квартир.

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Юріч сказано:

Немає про що говорити. Хоча є. Нема з ким.

Оце круто ти мене на№:й послав :)

Я виростив двох дочок. Одна зараз сама в Турцію може з коханим летіти, друга - за мої кошти зараз навчається у американському універі. Давай, апелюй, як тобі херово живеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ряд перекосів. Роттердам + - це напевно найдорожча ціна вугілля в світі. Як пояснюють олігархи що отримують мільярдний профіт з нас, це нас економічно унезалежнює, мабуть від зайвих грошей справді стаємо незалежні. Ми не споживаємо російського газу від слова зовсім. ота офігівша ціна на газ - це наш власний газ 20 млрд. кубометрів. який нам впарюють по "ринковій світовій ціні" приватні монополісти - це взагалі психіатрична лікарня.  Уявіть що вам цибулю з городу продають по ціні на Алясці? А чим не світова ціна і ринок? Ціна на бензин для кінцевого покупця близька до польської. Якщо у нас я заправлявся в бак на 1200грн, зараз десь на 1400грн., то проїжаючи раз через Білорусь заправка баку обходилась 550 грн. - це був шок. Головне джерело ремонту доріг - паливний акциз, який замість ремонту використовують для латання спижженого бюджету. В результаті платимо як в Польші, а їздимо по кривих дорогах з мінікратерами і цьому тисяча виправдань. Єдине, що частково рятується популяція їжачків, яка перебігає дорогу. Всі ці речі тягнуть інші ціни і виходить, що продуктова корзина у нас навіть дорожча ніж в Польші. Борщ дорожчий на 30%.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Які маніпуляції? Я тобі реальні факти і ціни написав, а ти тут в "общих чєртах" і загальними фразами, тобто отсєбятіною  глаголіш. Ти хоч за кордоном був, щоб писати те, що ти пишеш? Я побував більш ніж в 40 країн світу, переважно Європа. Пенсіонери там з пенсії комуналку спокійно платять. І їсти там спокійно на зарплату можна в маркетах таритись. А пенсіонерів туристів - не протовкнутись. Ти багато наших бабушок десь у Франції чи Греції у вигляді туристок бачив? Чи наші люди від хорошого життя на бляхах їздять, часто порушуючи закон? Так хто з нас маніпулятор? Ти піди всім людям, які заробляють середню зарплату, розкажи як треба працювати і заробляти в Україні, щоб ні в чому собі не відказувати.

 

Юріч, а чого ти своєму працівнику не платиш 1500 євро зарплати?

чи таки платиш, але не в білу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, difoto сказал:

Оце круто ти мене на№:й послав :)

Я виростив двох дочок. Одна зараз сама в Турцію може з коханим летіти, друга - за мої кошти зараз навчається у американському універі. Давай, апелюй, як тобі херово живеться.

 

На городі бузина, а в Києві дядько)). 

Дочка кажеш з коханим в Туруію летить? Якщо вона за себе і платить, то горяща путьовка вартує на 7 днів 300-400 баксів. Якщо твоя дочка заробляє нехай середню зарплату у 200-250 доларів, то, не маючи сім'ї, дітей, вона на ту Турцію може назбирати для себе за 3 місяці, трішки поекономивши. На рахунок амертканського універу - невідомо скільки вартує навчання і скільки ти заробляєш, так що апелювати нічого не можу. 

А нах#@ людей не посилаю, принаймні на форумах, заочно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, rl72 сказал:

 

Юріч, а чого ти своєму працівнику не платиш 1500 євро зарплати?

чи таки платиш, але не в білу?

 

А це тут до чого? Це по перше. А по друге, в мене немає працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

А це тут до чого? Це по перше. А по друге, в мене немає працівників.

та так, ні до чого) як і те, що по твоїх словах ти не найманий працівник а працюєш сам на себе

один в трьох ліцах шістьма руками

Спойлер
Цитувати

 Ми на одне авто троє налітаєм. Зручно, швидко і якісно. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

Якщо твоя дочка заробляє нехай середню зарплату у 200-250 доларів, то, не маючи сім'ї, дітей, вона на ту Турцію може назбирати для себе за 3 місяці, трішки поекономивши.

я, наприклад, радію, що виховав дитину, яка заробляє більше, ніж 200 доларів (в пару разів). А ти - ниєш. Не ний, живи, насолоджуйся життям! ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, rl72 сказал:

та так, ні до чого) як і те, що по твоїх словах ти не найманий працівник а працюєш сам на себе

один в трьох ліцах шістьма руками

  Скрыть контент

 

 

 

 

Дааа, ще далеченько тобі до бази даних yu2007 :D. Нас троє партнерів-робітників.

 

15 минут назад, difoto сказал:

я, наприклад, радію, що виховав дитину, яка заробляє більше, ніж 200 доларів (в пару разів). А ти - ниєш. Не ний, живи, насолоджуйся життям! ;)

 

Я не нию, мені за державу (народ) обідно :). Сам то я і  моя сім'я в нормі. А твої приклади, то виключення з правил, тому на них рівнятись потрібно, але міряти середню температуру по палаті не варто. 

Вибачайте, що довго відповідаю, пишу з кладовищ...на прОводах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Дааа, ще далеченько тобі до бази даних yu2007 :D. Нас троє партнерів-робітників.

 

 

а ну да. і податки тут ні до чого :D

і три лічильника на світло в гаражі стоять? по-партнерськи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

А твої приклади, то виключення з правил

а от тепер я тебе підведу до теми нашої розмови: що заважає людині підняти свою сраку і почати заробляти на рівні , що дозволяє платити за комуналку і їздити в Турцію?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Stinger сказано:

За німеччину не скажу, але з колег один вернувся назад на офіс після року там.

він просто не любить Євросоюз, зрадник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

а от тепер я тебе підведу до теми нашої розмови: що заважає людині підняти свою сраку і почати заробляти на рівні , що дозволяє платити за комуналку і їздити в Турцію?

 

Порошенко заважає.

Персонально @Юрічу не заважає, бо він заробляє на прожиття і поїздки про Європі, але всім іншим заважає, і  Юрічу обідно за всіх. в першу чергу за пенсіонерів, які не можуть отримувати нормальну пенсію, бо 1млн поїхало на заробітки в Польщу, ще 8 млн. працездатних із 16 отримують зарплату в "сіру"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Stinger сказал:

Моя думка - хто має в Луцьку своє житло і зарплату 500-600$ - той живе нічим не гірше.

Мабуть, навіть краще. Залишилось тільки десь взяти житло і таку зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, rl72 сказал:

 

а ну да. і податки тут ні до чого :D

і три лічильника на світло в гаражі стоять? по-партнерськи :D

 

Податки платимо всі.

 

30 минут назад, difoto сказал:

а от тепер я тебе підведу до теми нашої розмови: що заважає людині підняти свою сраку і почати заробляти на рівні , що дозволяє платити за комуналку і їздити в Турцію?

 

Всі пригнути вище сраки не можуть. І за кордоном теж не пригають. Але різниця в рівні життя відчутна. 

 

30 минут назад, Stinger сказал:

Не несіть дурниць: одна справа покататись Європою і пофотографувати ціни, зовсім інше - жити тут. Майже відразу вилазить купа нюансів.

Знімаю житло у Варшаві за 1700 (квартира-студія якраз для одного з хорошим ремонтом і паркомісцем). Кп - 300-400. На продукти йде 500 на одного. Інтернет, зв'язок - ще 70. Бензин + лізинг - 700. Може щось забув з основного.

Єдиний плюс - дешево катнутись в гори на відпочинок.

Моя думка - хто має в Луцьку своє житло і зарплату 500-600$ - той живе нічим не гірше.

 

За німеччину не скажу, але з колег один вернувся назад на офіс після року там.

 

А тепер порахуй всі ці самі витрати в нас і прирівняй до зарплати в нас по тій самій роботі, яку ти маєш у Польщі.

 

29 минут назад, rl72 сказал:

 

Порошенко заважає.

Персонально @Юрічу не заважає, бо він заробляє на прожиття і поїздки про Європі, але всім іншим заважає, і  Юрічу обідно за всіх. в першу чергу за пенсіонерів, які не можуть отримувати нормальну пенсію, бо 1млн поїхало на заробітки в Польщу, ще 8 млн. працездатних із 16 отримують зарплату в "сіру"

 

Все правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, rl72 сказал:

 

і навіть кожен має свого касового апарата :D

 

І навіть в кожного по податковому інспектору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, halcogen сказано:

7-1=6. А тепер скажіть - куди діти тих 6 працівників? Відправити на біржу?

Якщо це ті що звикли за цілий день одну папірячку перекладати, а решту дня в носі глубатись і губи фарбувати, то краще всього на шарш і в ковбасу. Звичайно є ризик, що гівном довго смердітиме...

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...