Перейти до змісту

Націоналізація ПриватБанку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, san4ez1 сказано:

Ексімбанк, і укргазбанк чи щось типу того(без гугла)

Укргазбанк - НЕ має статусу державного банку, це НЕ державний банк (що може статись з квазідержавним банком - можна подивитись на недавньому прикладі Хрещатика)

1 година тому, Zheny@ сказано:

Якщо комерційний банк  обіцяє мені пенсію 15 числа, то я її 15 і отримаю.

З держбанком може бути всяке...  Казначейство затримало, для прикладу.

можеш назвати конкретні приклади - який державний банк і коли затримував пенсії після того, як Казначейство її перерахувало на банк?!

і навпаки - коли і який приватний банк виплачував пенсії ДО того, як вони надійшли в банк з Казначейства? якщо пишеш в темі про Приват - це ти маєш саме його на увазі?

дай-но пруфи.

і так, для загального розвитку - банк НЕ обіцяє тобі дату виплати пенсії. дату тобі обіцяє Пенсійний фонд. а будь-який банк обіцяє тільки надати тобі доступ до твоєї пенсії після того, як з Пенсійного фонду надійде твоя чергова пенсія. і проволочок з доступом не було особливо - конкуренція між банками жорстка, можна легко змінити банк за вибором пенсіонера, зі списку акредитованих.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 643
  • Створено
  • Остання відповідь
51 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Якщо б я мав депозит в приваті, я б там стояв з 4-ї години.)

Ще би на Гонтарєву гнав,якби зробив хоч міліонну долю , того , що вона зробила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, taurus07 сказал:

Порядок повернення вкладу.

20. Дострокове повернення вкладу не передбачено.

 

ну і ?

Читати договір треба до його підписання, а тепер хіба Персен зарадить.

46 минут назад, taurus07 сказал:

так чого тоді народ ломиться в приватбанк? 

доречі, дострокове зняття валютних депозитів у випадку коли це можливо, проводиться тільки в гривнях чи й доларами віддіють?

Бо не у всіх депозити строкові, а лише у 80%. А є ще приват-вклад, де можна в любий час зняти хоч всю суму і у валюті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто там боявся, що його інфа про переводи на картки через приват24 після націоналізації  попаде в податкову?

 

Минфин получит доступ к персональным данным и банковской тайне

17.12.16
Министерство финансов Украины получит бесплатный доступ к банковской тайне и персональным данным граждан без согласия физлиц. Это, якобы, поможет ему бороться с злоупотреблениями в пенсионной и социальной сфере, сообщает ЗиБ.

Кроме этого, ведомство будет иметь прямой доступ к справочным системам, реестрам и банкам данных госорганов или органов местного самоуправления, без получения на это согласия физических лиц.

Такие права министерству предлагается предоставить в рамках реализации им полномочий по контролю за соблюдением бюджетного законодательства в части мониторинга пенсий, льгот, субсидий, социальных выплат и тому подобное.

Соответствующую норму содержит проект закона «О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно совершенствования составления и исполнения бюджетов)» (№5131), который парламент принял в первом чтении.

Отметим, что главное научно-экспертное управление Верховной Рады обратило внимание, что упомянутые вопросы не являются предметом регулирования Бюджетного кодекса. Кроме того, порядок предоставления информации, которая содержит банковскую тайну, урегулированы ст. 62 Закона «О банках и банковской деятельности».

Также за основу принят проект «О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины (относительно информационных, телекоммуникационных и информационно-телекоммуникационных систем и средств их обеспечения)» (№5369), которым таможенные электронные системы передаются в сферу управления Минфина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Читати договір треба до його підписання, а тепер хіба Персен зарадить.

Бо не у всіх депозити строкові, а лише у 80%. А є ще приват-вклад, де можна в любий час зняти хоч всю суму і у валюті.

 я спокійний як удав ))

але якби входив в число отих 20% то не знаю чи хотів би забрати валютний депозит  в грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна зробити скромні висновки:

  1. державі дістався Приватбанк і за цю "покупка" ми заплатили 150 млрд. грн., приблизно 5,5 млрд. дол.
  2. націоналізація не дуже добре рішення, але найкраще, що вдалось зробити. На жаль, докапіталізації акціонерами не відбулось.
  3. курс валюти зросте.
  4. з'явився дуже хороший матеріал для сценарію фільму.
  5. то працівники Приватбанку тепер держслужбовці?:D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов в центральне відділення термінал покормити – дівчатка "помогашкі" стояли купкою з виразом "бєзісходності" на обличчях та дивилися на мене як на рідкісного звіра :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Соромітник сказал:

зайшов в центральне відділення термінал покормити – дівчатка "помогашкі" стояли купкою з виразом "бєзісходності" на обличчях та дивилися на мене як на рідкісного звіра :) 

Кинув скупу сльозу.. Тільки я один памятаю, як цей банк на своєму старті розводив з картками і скільки людей попало з псевдокредитам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Соромітник сказал:

дівчатка "помогашкі" стояли купкою з виразом "бєзісходності" на обличчях 

Да уж, працівникам ПБ зараз не позаздриш: не факт, що до нового року вони отримаю основну ЗП, а премію і доплати не отримають взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Да уж, працівникам ПБ зараз не позаздриш: не факт, що до нового року вони отримаю основну ЗП, а премію і доплати не отримають взагалі.

Просто плачу.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Roma Fur said:

можна зробити скромні висновки:

  1. державі дістався Приватбанк і за цю "покупка" ми заплатили 150 млрд. грн., приблизно 5,5 млрд. дол.

 

Найцікавіше що вже з'являються повідомлення про майбутній продаж Приватбанку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, phantom сказал:

 

Найцікавіше що вже з'являються повідомлення про майбутній продаж Приватбанку :D

Не на olx часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оплатив через Приват24 послуги Інтернет. За 1-2 хв вже побачив поповнення рахукнку.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, taurus07 said:

 я спокійний як удав ))

але якби входив в число отих 20% то не знаю чи хотів би забрати валютний депозит  в грн

Да ти король. Порівняй відсотки по валютному депо привата і державних/квазідержавних банків. 

 

3 minutes ago, Соромітник said:

зайшов в центральне віддалення термінал покормити – дівчатка "помогашкі" стояли купкою з виразом "бєзісходності" на обличчях та дивилися на мене як на рідкісного звіра :) 

 

І в телефонній книзі з'явилось кілька нових номерів :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

Да уж, працівникам ПБ зараз не позаздриш: не факт, що до нового року вони отримаю основну ЗП, а премію і доплати не отримають взагалі.

нехай радіють що так,

 

бо якщо по чесному, при якихось рухах з неліквідністю і "то не я воно саме"

гроші вкладникам потрібно повертати за рахунок коштів отриманих від продажу внутрішніх органів працівників, починаючи з керівництва і опускатися в низ до касирів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, rrid сказано:

коли і який приватний банк виплачував пенсії ДО того, як вони надійшли в банк з Казначейства?

Коли пенсія в когось, скажімо, 15 числа, і 15 число припадає на неділю, то в приватному банку пенсію нараховували не 16, а 14, в п'ятницю.

Навряд чи Казначейство займається таким РобінГудством.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є на світі справедливість.

На минулому тижні пройшовся по банкоматах центрального відділення що на вулиці – нема купюр вище 50 грн. Відповідно може лише 2000 виплюнути, що не підходить.
Зайшов всередину, там те саме... но мля є нюанс – кнопка CANCEL не працює. Тобіш або бери 2000 або менше – відбити не можна. "Привітний" охоронець сказав що всі на обіді і тіпа ну хто ж мені винен що така ото фігня.

Я офігів від такого супер сервісу :) і взяв 2000 щоб забрати картку, так як черга за мною сформувалася.
То ото їм за обіди дружні, коли людям треба допомога

P.S.: Не зі злості, але було обідно бо довелося переплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

Зайшов всередину, там те саме... но мля є нюанс – кнопка CANCEL не працює. Тобіш або бери 2000 або менше – відбити не можна. "Привітний" охоронець сказав що всі на обіді і тіпа ну хто ж мені винен що така ото фігня.

Я офігів від такого супер сервісу :) і взяв 2000 щоб забрати картку, так як черга за мною сформувалася.

кнопка CANCEL в них "централізовано" відключена :(

щоб не знімати нічого треба почекати трохи - віддасть картку "по таймауту"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zevs_Isver сказал:

нехай радіють що так,

 

бо якщо по чесному, при якихось рухах з неліквідністю і "то не я воно саме"

гроші вкладникам потрібно повертати за рахунок коштів отриманих від продажу внутрішніх органів працівників, починаючи з керівництва і опускатися в низ до касирів

Якщо чесно, довгий час-десь років з 5-8 не заводив картку в ПБ, навіть приват24 не зміг мене переконати, через свою зручність. А все через те, що цей банк дуже по хитрому робив з картками та кредитами, як тільки розпочинав. Можете почитати відгуки старі, та і ті, хто "у віці" добре памятають, скільки у людей було проблем з цим банком. І я відкрив рахунок десь тільки рік назад, тільки через те, що дууууже потрібно вже ж було. Та і ситуація наче покращилась. Так що так, справедливість є, і скоро ці всі люди, в тому числі навіть прості менеджери, скоро опиняться на вулиці. Я не злорадствую, але факт такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...