Перейти до змісту

Конфликт Парасюка и Вилкула


igrok

Рекомендовані повідомлення

1. Рівень охоронців шлаку тіпа Вілкула такий,що не те шо Парасюка,а Вірастюка вирубають за 0,5сек.

2. Парасюк озвучив наміри задовго до сутички(Іду на Ви)

3. Машину бив сильно,але акуратно( згадаємо -"Біть буду сільно,но акуратно")

 

З цього роблю висновки,що це договорнякова постанова.Вілкулу накручують рейтинг для ностальгірующіх по овочу(повірте таких на Волині-прорва,шо казати про Південь і Схід),а патріотів у лиці Парасюка виставляють реальними імбецилами і клоунами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
6 minutes ago, zaHARE said:

1. Рівень охоронців шлаку тіпа Вілкула такий,що не те шо Парасюка,а Вірастюка вирубають за 0,5сек.

2. Парасюк озвучив наміри задовго до сутички(Іду на Ви)

3. Машину бив сильно,але акуратно( згадаємо -"Біть буду сільно,но акуратно")

 

З цього роблю висновки,що це договорнякова постанова.Вілкулу накручують рейтинг для ностальгірующіх по овочу(повірте таких на Волині-прорва,шо казати про Південь і Схід),а патріотів у лиці Парасюка виставляють реальними імбецилами і клоунами.

Reveal hidden contents  

1389044048_825905093.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, zaHARE said:

 

З цього роблю висновки,що це договорнякова постанова.

А що, може бути. Ну тоді і чеченський полон Володі - постанова, і виступ на сцені майдану з закликом йти штурмом на страусину ферму - теж постанова. І майдан значить організував Вілкул, вербанувши для цього Парасюка. 

По третьому пункту лише не згідний, ренжровер напевно таки броньований, так просто руками і ногами не зламаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, la20 сказано:

щоб доповнити ту клоунаду володі треба було замовити пісню хто насрав у бобик і навалити у ренджі. тоді картина була б повною.

 

тепер ясно чого він на авто відривався, вілкул ще міг і йому вломити :)

 

ля цванціш а чого не даєш повного відео? 

І чого тоді вілкул втік, залишив авто на поталу коли міг вломити?

А скільки коштує рендж ровер вілкула?

А ти міг би вломити Парасюку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, sergkots сказано:

ля цванціш а чого не даєш повного відео? 

І чого тоді вілкул втік, залишив авто на поталу коли міг вломити?

А скільки коштує рендж ровер вілкула?

А ти міг би вломити Парасюку?

яке з тих відео повне? я бачив декілька але всі в більшості показували як той валить авто, а тут бійку видно

хз знає чого він втік чи не втік, але що я побачив що вова міг би і відгребти. це ж йому не за спини ногою сидячого бити

не знаю я в ренджах не розбираюсь а тим більше там мабуть не просто стокова модель.

якби домахав можна вломити, але ж воно недоторкане лайно, в нього якщо замурзаєшся то довго будеш відмиватись

 

на відосах там з парасюком це "бєс" з пс якого брали з рублями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, la20 сказано:

яке з тих відео повне?

Гугль ігнорує? Чи просто шлангом прикидаєшся?

 

13 хвилин тому, la20 сказано:

хз знає чого він втік чи не втік, але що я побачив що вова міг би і відгребти.

То засцяв значить вілкул. Чого б тоді втікати?

 

14 хвилин тому, la20 сказано:

не знаю я в ренджах не розбираюсь а тим більше там мабуть не просто стокова модель.

А базова модель скільки? Цього досить. А ні не все - де гроші взяв?

 

15 хвилин тому, la20 сказано:

якби домахав можна вломити, але ж воно недоторкане лайно, в нього якщо замурзаєшся то довго будеш відмиватись

За базар відповідаєш? Чи ще не домахав? А недоторкане воно чисто юридично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про бійку взнав з борди. глянув відео з теми. відео діч повне. потім було в ютубі пару посилань на різні гнлянув їх. бійка більш менш була на тому що запостив. шукати щось інше спецом впадло. не вартий він того

штани не бачив в кого були мокріші щоб бачити хто конкретніше засцяв.

ціну на базу глянь  в неті якщо цікаво. вілкули ніколи бідними ніби як не були і з себе таких ніби не строять. а от вован то сестра то мама яка на безробітті сидить дали, то 100 штук від "встань, я лідєр партіі"

мене особисто він не домахував, а те що він клоун то шо в раді таких клоунів конституційна більшість і ще трохи.

юридично то юридично але ж йому то за це ніц не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Silva сказал:

 

 

Кумедне відео по темі =) 

Пасасючка або клоун піарщик, або просто с психікою не все впорядку. 

плюс 100500! Щодо клоуна і піарщика - так, але найстрашніше те, що ця людина робить абсолютно те, що хоче, знаючи про свою недоторканність=безнаказаність. На місці вілкула (який не чим не кращий за парасюка) завтра може опинитись будь-який громадянин, який просто не сподобається парасюку чи він його запідозрить у зраді або у причетності до донецьких. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, risenseven сказано:

На місці вілкула (який не чим не кращий за парасюка) завтра може опинитись будь-який громадянин, який просто не сподобається парасюку чи він його запідозрить у зраді або у причетності до донецьких. 

Та ти курва завтра можеш молоду дівку зґвалтувати. А що? Апарат є певно?

Бо як в анекдоті виходить - ще нікого з простих смертних не відп набив а вже мова йде.

 

Критикувати є за що - така поведінка не рівень депутата. Але й вілкул злодій, що сидить в парламенті за наші податки й проводить відверту антиукраїнську політику. 

І відверто я би теж вломив ригівські гниді на місці парасюка. А коли б щось подібне вілкул ляпнув комусь дійсно при владі - то снайперів вистачає, це у парасюка лише ноги та кулаки в арсеналі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, risenseven сказал:

плюс 100500! Щодо клоуна і піарщика - так, але найстрашніше те, що ця людина робить абсолютно те, що хоче, знаючи про свою недоторканність=безнаказаність. На місці вілкула (який не чим не кращий за парасюка) завтра може опинитись будь-який громадянин, який просто не сподобається парасюку чи він його запідозрить у зраді або у причетності до донецьких. 

Ага, ага. Я б на твоєму місці вже б боявся, бо ж за такі слова, певно, він до тебе вже добирається. :) Теж мені маньяка знайшов. :).

Цікаво, на наступних виборах будуть гасла накшталт "ми вже точно-преточно знімемо депутатську недоторканість"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Цікаво, на наступних виборах будуть гасла накшталт "ми вже точно-преточно знімемо депутатську недоторканість"?

А як же, друже, певно що буде, тіко троха видозмінять на кшталт: недоторканого-"доторкнем". Це як  з Гонгадзе, мовою і таким іншим, єдиний аргумент, туди їх в перековіньку (Ковінька – ціпок із загнутим кінцем, подібний до хокейної ключки. ) :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Думаю, Парасюк не відгріб тільки з-за свого депутатського статусу.

 

Звичайно статус йому допоміг, але й і автоматників за ним не стояло. Ти б поліз на здорованів з автоматом і пістолетами, маючи тільки корочку? Була йому ще одна допомога - камери журналістів, ось вони дійсно були йому в поміч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, sergkots сказал:

Але й вілкул злодій, що сидить в парламенті

тобто після цього цирку він там не сидітиме ? Давайте оціним так би мовити *вихлоп* з цієї ситуації :

1 Парасюк виставив себе клоуном, не нанісши суттєвих пошкоджень ні машині ні Вілкулу

2 Вілкул як сидів в парламенті так і буде сидіти

3 Вілкул свого ставлення ні до чого не змінив

То нафіга той весь цирк, якщо нічого не помінялось ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cherman , від шальної кулі ніяка корка не спасе, ні в нашій країні, ні десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

То нафіга той весь цирк, якщо нічого не помінялось ?

Як в цирку - це фокус і нашу увагу відволікають або між виставами клоуни розважають глядачів. Біда лише в тому, що платимо за квиток на це шоу ми полюбому - хіба втікати в іншу країну залишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

То нафіга той весь цирк, якщо нічого не помінялось ?

Став свідком розмови двох літніх чоловіків, відносно "тореодорських" дій Парасюка.
"так робити, то ліпше не позоритись. Хотів розхреначити ту машину- сів би в свій дорогий авто і на таран. Чи якщо вже хотів бути героєм в очах людей, пістоля і кулю в лоба апоненту. І справу добру зробив би, і справу довів до кінця як справжній козак. А то шо, знає шо йому за те ніц не буде, то да, можна скікати на камеру. Ще й вихваляється, шо на нього купа справ заведено і це вже 11 -цята..Цирк на дроті.Щирим він був на сцені майдану, а зараз як і інші депутати, дороге авто, і тіко оте скакання." 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

тобто після цього цирку він там не сидітиме ? Давайте оціним так би мовити *вихлоп* з цієї ситуації :

1 Парасюк виставив себе клоуном, не нанісши суттєвих пошкоджень ні машині ні Вілкулу

2 Вілкул як сидів в парламенті так і буде сидіти

3 Вілкул свого ставлення ні до чого не змінив

То нафіга той весь цирк, якщо нічого не помінялось ?

Як це не змінилося. А інет весь два дні гуде. А змі по десять разів на день в новинах обсмоктують. А людей від чогось важливого відволікли. Що там з курсом, не зріс за цю добу випадково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Дуже правильно сказав. Варто послухати.  А Парасюк реальний клоун. І нажаль такі люди вирішують долю країни (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

Дуже правильно сказав. Варто послухати.  А Парасюк реальний клоун. І нажаль такі люди вирішують долю країни (((

 

ха,

то тепер Парасюк у всьому винен? "5ть балов" як кажуть москалі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

 

ха,

то тепер Парасюк у всьому винен? "5ть балов" як кажуть москалі....

Вони один від одного далеко не втікли, тільки в кожного своє .

 

Що конкретно він зробив для людей ? Крім цирку .

 

Може Володя податки зменшив для людей, підприємців ? Може таки подав на підпис закон про зняття недоторканості з депутатів ? Реальних дій крім піару просто не бачу. А тим хто мінусує - прошу навести конкретні аргументи, а не просто скористатись своєю можливістю мінуснути .  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

Вони один від одного далеко не втікли, тільки в кожного своє .

Що конкретно він зробив для людей ? Крім цирку .

Може Володя податки зменшив для людей, підприємців ? Може таки подав на підпис закон про зняття недоторканості з депутатів ? Реальних дій крім піару просто не бачу. А тим хто мінусує - прошу навести конкретні аргументи, а не просто скористатись своєю можливістю мінуснути .  

 

Парасюк хоч час від часу когось ногами б`є

а більшість тихенько собі вирішує свої інтереси

 

"падаткі" для людей це класно сильно

"падаткі" треба не зменшувати, їх треба переставати "пиздити" і буде все ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

Парасюк хоч час від часу когось ногами б`є

У нього немає інших повноважень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...