Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

роблять

якщо з В на С то запропонують прослухати курс пдр + медецина 

основне навчання це - практичне водіння і тестові завдання

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Обучение полгода, бесплатно,  с отрывом от работы (вместо нее), а рабочее время оплачивается.

Безкоштовно при умові, що йдеш служити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, timomaas сказано:

роблять

якщо з В на С то запропонують прослухати курс пдр + медецина 

основне навчання це - практичне водіння і тестові завдання

 

Ні не підвищення категорії . З нуля В і С. Інструктора які? Машини грузовики які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

https://auto-tsou.com/avtoshkola/lutsk 

Ось такі ціни  нині.

Віть а дето? Гаражі на Конякіна поворот перед синьою заправкою ? Там вони ще? А самі учбові класи біля Авангарду? Кахфе Любе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Безкоштовно при умові, що йдеш служити.

Нет такого условия. Я не служил. На  момент поступления на курсы еще не стал призывником, еще и отсрочка была по поводу обучения. 

В то время можно было двое прав получить, если 2раза отучиться и сдать.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alex S сказал:

То хто категорію С робив!? Альо!! Чи в усіх В з автоматом?

Там наоборот, можно отучиться на машине с автоматом и сдать на ней, тогда будет ограничение в правах, только с АКПП.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Waver сказано:

Ти про шо? Шо за катерогія така?

Професійні права .  Кат.С.На грузовик. Щоб потім при нужді відкрити без проблем причіп чи автобус.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alex S сказано:

Професійні права .  Кат.С.На грузовик. Щоб потім при нужді відкрити без проблем причіп чи автобус.

Зараз "потім при нужді" прицеп не откриєш. Швагро намагався прицеп собі відкрити маючи С категорію і маючи досвід в далекому прошлому декілька років їзди на грузовіку. Щас придумали шось таке, шо ти маєш мати за останній рік чи півтора досвід їзди на ньому, тоді можна відкривати, якщо ні то хєр.

Не впевнений в вищенаписаному на 100%, приблизно так зрозумів зі слів швагра. Так шо досліди цю штуку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halmer сказано:

Зараз "потім при нужді" прицеп не откриєш. Швагро намагався прицеп собі відкрити маючи С категорію і маючи досвід в далекому прошлому декілька років їзди на грузовіку. Щас придумали шось таке, шо ти маєш мати за останній рік чи півтора досвід їзди на ньому, тоді можна відкривати, якщо ні то хєр.

Не впевнений в вищенаписаному на 100%, приблизно так зрозумів зі слів швагра. Так шо досліди цю штуку.

Ти в Україні живеш? Як давно? Все теж саме ,що було 30 років тому. З самого початку вчишся на Б і С. С є професійна категорія. З якої по терміну з моменту отримання і віку не молодше 21 року ти можеш здавати іспити і отримати Е і Д. Е (щось  було) три і Д -автобус 5 років. Довідку з АТП в якому ти ніколи не працював я привезу в автошколу любу. ( що я три роки був водієм газ -53 в агрофірмі  ,,Липух ,,)З будь якого регіону.То питання тільки тих хто тебе візьме потім стажером на фуру чи на автобус. Сотнями в місяць роблять Е категорію в державі,не сміши мене.https://dosaaf.com.ua/prava-kategorii-e/

Змінено користувачем Alex S
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Ти в Україні живеш? Як давно? Все теж саме ,що було 30 років тому. З самого початку вчишся на Б і С. С є професійна категорія. З якої по терміну з моменту отримання і віку не молодше 21 року ти можеш здавати іспити і отримати Е і Д. Е (щось  було) три і Д -автобус 5 років. Довідку з АТП в якому ти ніколи не працював я привезу в автошколу любу.  З будь якого регіону.То питання тільки тих хто тебе візьме потім стажером на фуру чи на автобус. Сотнями в місяць роблять Е категорію в державі,не сміши мене.https://dosaaf.com.ua/prava-kategorii-e/

Ну хз, як то кажуть за шо купив за то і продаю. Але знаючи мого швагра, порішать в РСЦ і т д йому не проблема. Але шось не склалось, або так хоче... Він хотів прицеп собі відкривати для лавєти, бо по одній машині везти з Нідерландів чи Дойчланада не особо вигодно виходить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halmer сказано:

Ну хз, як то кажуть за шо купив за то і продаю. Але знаючи мого швагра, порішать в РСЦ і т д йому не проблема. Але шось не склалось, або так хоче... Він хотів прицеп собі відкривати для лавєти, бо по одній машині везти з Нідерландів чи Дойчланада не особо вигодно виходить.

Та то байка ,то так хоче чи такий спритний. В мене плємяш так робив може років пять тому. Просто була відкрита в кінці 90 х С категорія. І уйма знайомих ,що клубніку зачіпалися раком вибирати. І потім згадали ,що вони також водії.То не мені. То родствєнніку. На всякий пожарний , як мені батько в 95 му, хочу робити зразу професійні йому права, вони їсти не просять. Не буде нужди, Слава Богу, а прийде поганий день безгрошів’я , можна буде кермом заробляти. Мені не згодилася С категорія. А йому - ХЗ , по всякому в житті буває. Просто не дуже хочеться платити за 40 річну  машину і навчальну їзду на зілах і камазах, хочеться щоб була хоч якась теоретична основа для сучасних автоперевезень.  А не слухати неділями про пневмогальма чи задній міст ЗІЛ -131. (Я отримував права в ТСОУ) Просто питаюся чи є вибір? Де краще.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є інтерес спробувати здати самому - раджу вчитися на ,,зламках''. екзамен приймають на ЗІЛу. за інструкторів не скажу,а техніка на конякіна підходяща)

 

 

 

 

 

Змінено користувачем timomaas
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, timomaas сказано:

якщо є інтерес спробувати здати самому - раджу вчитися на ,,зламках''. екзамен приймають на ЗІЛу. за інструкторів не скажу,а техніка на конякіна підходяща)

 

 

 

 

 

Та хочеться якраз не зілів і не радянських інструкторів. Хочеться приватну школу з категорією С , з більш менш сучасними грузовиками ,де роблять максимально теорію по документам ,а не по матчастині радянської шайтан арби. Де є хоч один - два інструктори ,що хоч рік та й возили цитрусові з Греції в Клайпеду, чи Памперси з України в Іран. Хоч боком ,але розказують на заняттях що таке митна транзитна асоціація TIR,  дають хоча б поняття ,як замитнюється- розмитнюється вантаж, як перевозяться сучасні небезпечні вантажі тощо. В 22 році вчити ( а теорія там велика) ЗІЛ - 130 - просто ні про що. Якщо ще прикинути ,що сьогоднішній абітурієнт прийде до власника авто транспортного підприємства років через 10-15 ,то його треба вчити на грузовик абсолютно з нуля. Хіба власник атп буде міністр оборони. Я знаю де досааф, хочу взнати де є альтернатива. І чи є вона в Луцку взагалі .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, timomaas сказано:

екзамен приймають на ЗІЛу. за інструкторів не скажу,а техніка на конякіна підходяща)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Хочеться приватну школу з категорією С , з більш менш сучасними грузовиками ,де роблять максимально теорію по документам ,а не по матчастині радянської шайтан арби. Де є хоч один - два інструктори ,що хоч рік та й возили цитрусові з Греції в Клайпеду, чи Памперси з України в Іран. Хоч боком ,але розказують на заняттях що таке митна транзитна асоціація TIR,  дають хоча б поняття ,як замитнюється- розмитнюється вантаж, як перевозяться сучасні небезпечні вантажі тощо.

то вже ближче до категорії "Е", ніж "С"... імхо

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Basil сказано:

то вже ближче до категорії "Е", ніж "С"... імхо

А автобуси рейсові з бусами чи не причепні грузовики за кордон не їздять ? Те що потім треба сертифікат TIR то зрозуміло, потрібне хоча б поняття сучасної роботи по документам на автотранспорті.  Коротше, в Києві такі контори є. Крім ТСОУ щось в Луцку є? 

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Basil сказано:

то вже ближче до категорії "Е", ніж "С"... імхо

Хотів багато раз запитати що таке імхо? І навіщо його ти часто ліпиш в кінці речення імхо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Alex S сказано:

що таке імхо?

 

Цитувати

IMHO (ІМХО) – це сленговий вираз, який в більшості випадків використовується в інтернет спілкуванні. За своєю суттю, слово «IMHO», є акронімом від англійської фрази «In My Humble Opinion», що буквально перекладається як: «На мою скромну думку» чи «В моєму скромному розумінні».

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:

Та хочеться якраз не зілів і не радянських інструкторів. Хочеться приватну школу з категорією С , з більш менш сучасними грузовиками ,де роблять максимально теорію по документам ,а не по матчастині радянської шайтан арби. Де є хоч один - два інструктори ,що хоч рік та й возили цитрусові з Греції в Клайпеду, чи Памперси з України в Іран. Хоч боком ,але розказують на заняттях що таке митна транзитна асоціація TIR,  дають хоча б поняття ,як замитнюється- розмитнюється вантаж, як перевозяться сучасні небезпечні вантажі тощо.

Якщо їздити фурою на Європу потрібна міжнародна ліцензія, товариш вчився в Любліні на курсах, для вступу достатньо нашої категорії С, остальне там навчать. Якщо отримав категоріу С недавно, повне навчання 2...3 тижні, здається 2...2,5 kZl, якщо до 2018р прискорені курси і вартість вдвоє менша, проживанням забезпечують. Якщо цікавить можна уточнити.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

Якщо їздити на Європу потрібна міжнародна ліцензія, товариш вчився в Любліні на курсах, для вступу достатньо нашої категорії С, остальне там навчать. Якщо отримав категоріу С недавно, повне навчання 2...3 тижні, здається 2...2,5 kZl, якщо до 2018р прискорені курси і вартість вдвоє менша, проживанням забезпечують. Якщо цікавить можна уточнити.

Та то я знаю … і зараз не про те. Де крім досаафу в Луцьку ПОЧАТКОВО вчать на грузовик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Alex S сказано:

А автобуси рейсові з бусами чи не причепні грузовики за кордон не їздять ? Те що потім треба сертифікат TIR то зрозуміло, потрібне хоча б поняття сучасної роботи по документам на автотранспорті.  Коротше, в Києві такі контори є. Крім ТСОУ щось в Луцку є? 

https://www.driving-school.com.ua/

Сайт так нічого,гарно.

Змінено користувачем Nokian
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...