Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

57 хвилин тому, Alex S сказано:

Де крім досаафу в Луцьку ПОЧАТКОВО вчать на грузовик?

тиць. правда інфа трьохрічної давнини

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно за 22-ю школою комбінат функціонував.  В районі 2005-го року брат там вчився.  Перевір,  чи надають послуги. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

Колись давно за 22-ю школою комбінат функціонував.  В районі 2005-го року брат там вчився.  Перевір,  чи надають послуги. 

Луцький МНВКВ,

Категорії для навчання: С1, С

Адреса: м. Луцьк, вул. Писаревського, 15
Адреса класів: м. Луцьк, вул. Писаревського, 15
Контакти: (0332) 25-15-82, (0332) 25-13-22, (099) 291-27-57
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Alex S сказал:

Та хочеться якраз не зілів і не радянських інструкторів. Хочеться приватну школу з категорією С , з більш менш сучасними грузовиками ,де роблять максимально теорію по документам ,а не по матчастині радянської шайтан арби. Де є хоч один - два інструктори ,що хоч рік та й возили цитрусові з Греції в Клайпеду, чи Памперси з України в Іран. Хоч боком ,але розказують на заняттях що таке митна транзитна асоціація TIR,  дають хоча б поняття ,як замитнюється- розмитнюється вантаж, як перевозяться сучасні небезпечні вантажі тощо. В 22 році вчити ( а теорія там велика) ЗІЛ - 130 - просто ні про що. Якщо ще прикинути ,що сьогоднішній абітурієнт прийде до власника авто транспортного підприємства років через 10-15 ,то його треба вчити на грузовик абсолютно з нуля. Хіба власник атп буде міністр оборони. Я знаю де досааф, хочу взнати де є альтернатива. І чи є вона в Луцку взагалі .

В Луцьку ТАКОГО немає!  Принаймні недавно ще не було. 

Навчання одночасно на категорії B і C стає все більшою рідкістю. В основному вчать окремо, бо це все гроші: за окремі курси можна більше заробити.

Майже все навчання на старих раритетних авто (ГАЗи, ЗІЛи, камази, ЛАЗи, ПАЗи). Коли ти приходиш вчитись на С, СЕ, D ти приходиш вже зазвичай з досвідом водіння, тому в школі неофіційно так і кажуть, ти ж вмієш їздити, нафіга тобі практика, сядеш і поїдеш.  

Лише в минулому році я вперше побачила в місті якусь одну "сучасну головку" з буквою "У". І здається це з автошколи АС на Карбишева, або якась зальотна... 

На Конякіна і на Волі - вчать на зламках. 

Ось це СЕ на Конякіна 

Спойлер

IMG_20220220_192310.thumb.jpg.c2432a5bdb297ba03acbe3bbad6e8807.jpg

 

Такі реалії, тому влаштуватись по чесному (без липових довідок) на пристойну роботу на сучасних авто,  після такого навчання ЗАРАЗ майже на рівні фантастики (я чула багато історій про колись).

Більшість нормальних роботодавців хоче мінімум 1 рік реального досвіду на конкретній категорії, ще й перевірять практику і то не так як в мрео. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, natalka) сказано:

Більшість нормальних роботодавців хоче мінімум 1 рік реального досвіду на конкретній категорії,

Але є, які готові брати і без досвіду. Але там, відповідно, зп буде нижча і машини гірші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, volks сказал:

Але є, які готові брати і без досвіду. Але там, відповідно, зп буде нижча і машини гірші.

Знаєте зараз реально таких роботодавців? - поділіться контактами. А то історій є багато, а як доходить до діла, то вже не має і т.д. і т.п.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, natalka) сказано:

В Луцьку ТАКОГО немає!  Принаймні недавно ще не було. 

Навчання одночасно на категорії B і C стає все більшою рідкістю. В основному вчать окремо, бо це все гроші: за окремі курси можна більше заробити.

Майже все навчання на старих раритетних авто (ГАЗи, ЗІЛи, камази, ЛАЗи, ПАЗи). Коли ти приходиш вчитись на С, СЕ, D ти приходиш вже зазвичай з досвідом водіння, тому в школі неофіційно так і кажуть, ти ж вмієш їздити, нафіга тобі практика, сядеш і поїдеш.  

Лише в минулому році я вперше побачила в місті якусь одну "сучасну головку" з буквою "У". І здається це з автошколи АС на Карбишева, або якась зальотна... 

На Конякіна і на Волі - вчать на зламках. 

Ось це СЕ на Конякіна 

  Hide contents

IMG_20220220_192310.thumb.jpg.c2432a5bdb297ba03acbe3bbad6e8807.jpg

 

Такі реалії, тому влаштуватись по чесному (без липових довідок) на пристойну роботу на сучасних авто,  після такого навчання ЗАРАЗ майже на рівні фантастики (я чула багато історій про колись).

Більшість нормальних роботодавців хоче мінімум 1 рік реального досвіду на конкретній категорії, ще й перевірять практику і то не так як в мрео. 

Наташа, я вам дякую. Ви один водій:0016:, який внятно і чітко відповів на запитання. Дякую. Разом В і С одночасно робилОСЯ. Так ,там сильно ,вдвічі більше грошей. Але робилося. В 90 х. Я так вчився. І одним екзаменом в один день отримував відразу ВС. З неділі буду дзвонити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, natalka) сказано:

Знаєте зараз реально таких роботодавців? - поділіться контактами. А то історій є багато, а як доходить до діла, то вже не має і т.д. і т.п.

Тільки по блату. За їжу і дах ( в машині) перший рік. І те не кожного стажером візьмуть, навіть якщо за нього просять. Але то вже зовсім інша історія. В кожного свій шлях. І не тільки на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alex S сказал:

Наташа, я вам дякую. Ви один водій:0016:, який внятно і чітко відповів на запитання. Дякую. Разом В і С одночасно робилОСЯ. Так ,там сильно ,вдвічі більше грошей. Але робилося. В 90 х. Я так вчився. І одним екзаменом в один день отримував відразу ВС. З неділі буду дзвонити.

 Я знаю, я коли вчилась, навчання на В,С було поширене. А зараз повводили цих підкатегорії В, В1, С, С1  і ледве не на кожній підкатегорії  хочуть заробити і навчанні і на екзамені.

Змінено користувачем natalka)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, natalka) сказано:

Знаєте зараз реально таких роботодавців? - поділіться контактами. А то історій є багато, а як доходить до діла, то вже не має і т.д. і т.п.

Друг 2 роки тому працював в такого. А ще однокласник в 2017 розповідав, що в Польщі пішов працювати без досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, natalka) сказано:

 Я знаю, я коли вчилась, навчання на В,С було поширене. А зараз повводили цих підкатегорії В, В1, С, С1  і ледве не на кожній підкатегорії  хочуть заробити і навчанні і на екзамені.

Та не в грошах питання, на сайтах вони пишуть що ВС існує. Треба вникати і бажано йти говорити. І менше термін ніж в Досаафі. 7 неділь замість півроку. Так , здеруть за В і за С. І екзамен також кашляти скоріш за все двічі. Але повинні робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Закарпатье камионов (фур) официально больше 100000, в каждом негорном селе АТП и не одно. Я даже не представляю где обучаются все, еще и международные права и чипы. И говорят год-два водители работают здесь, получают чипы и опыт, а потом едут работать в европейские конторы.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, natalka) сказано:

На Конякіна і на Волі - вчать на зламках. 

 

На Конякіна це та що біля ТЦ Варшавський?

Частенько там стоїть якась "фура" з прицепом, навіть здивувався був що в нас вчать на такому.

Часто також бачу "У" на мерседесі Т1 з бортами.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, timomaas сказано:

на карбишеава лавєта мерсік є 

автошкола АС

 

 

 

 

+

 

https://avtoshkola-as.navolyni.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, natalka) сказано:

 Я знаю, я коли вчилась, навчання на В,С було поширене. А зараз повводили цих підкатегорії В, В1, С, С1  і ледве не на кожній підкатегорії  хочуть заробити і навчанні і на екзамені.

Так , ви були праві. Зараз Україна стала ще більше Україною ніж раніше. За кожну з тої  когорти категорій треба окремо вчитися і окремо платити. І все рознесено по часові. Щоб коротко ,то першочергово всі роблять Б, через три роки С, ще через три роки Е.  Там де вони пишуть на сайтах БС - то курси перепідготовки з Б на С по терміну більше трьох років з моменту дії Б категорії. Тому там і 7 нед замість півроку. Тобто теоретично, пацан що має можливість і бажання працювати на фурах чи сцепках по світу, треба мін 6 років. То це початок професійного водія. Бо стажером можна також бути довго. А на довгомірах треба вміти їздити. Це не на газелях печиво розвозити. Так що , будем вчитися на кат В. Тих автошкіл ,як соломи за банями. Тому питання знято. Всіх хто допомагав порадою вдячний.

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше так само професійні права зразу не давали, спочатку В а через пару років міг С отримати, тільки в ДОСААФі вчили зразу на С для армії призовників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Alex S сказал:

Так , ви були праві. Зараз Україна стала ще більше Україною ніж раніше. За кожну з тої  когорти категорій треба окремо вчитися і окремо платити. І все рознесено по часові. Щоб коротко ,то першочергово всі роблять Б, через три роки С, ще через три роки Е.  Там де вони пишуть на сайтах БС - то курси перепідготовки з Б на С по терміну більше трьох років з моменту дії Б категорії. Тому там і 7 нед замість півроку. Тобто теоретично, пацан що має можливість і бажання працювати на фурах чи сцепках по світу, треба мін 6 років. То це початок професійного водія. Бо стажером можна також бути довго. А на довгомірах треба вміти їздити. Це не на газелях печиво розвозити. Так що , будем вчитися на кат В. Тих автошкіл ,як соломи за банями. Тому питання знято. Всіх хто допомагав порадою вдячний.

А досааф? Еще вариант бурса-пту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

Раніше так само професійні права зразу не давали, спочатку В а через пару років міг С отримати

Могло бути С без Б. 

Брат в школі (10--11 класи) відвідував учкомбінат,  і в 17 років отримав С. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

Раніше так само професійні права зразу не давали, спочатку В а через пару років міг С отримати, тільки в ДОСААФі вчили зразу на С для армії призовників.

 

1 хвилина тому, Unknown сказано:

Могло бути С без Б. 

Брат в школі (10--11 класи) відвідував учкомбінат,  і в 17 років отримав С. 

 

ПАцани, хлопці, козаки! Я втретій раз повторюся. Я в 1995 році в досаафі отримував одночасно В і С категорію. Екзамени два дні. Перший Б, другий С категорія. Як вам ще повторити що це БУЛО. В 2000 му році так саме в автоучкомбінаті мій підлеглий робив відразу Б і С. …… Хватить вже. Цього вже немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Хватить вже. Цього вже немає. 

Ми ностальгіруєм )))) 

 

Не заважай. 

Змінено користувачем Unknown
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так цеж для потреб армії - товариш в 94му закінчував військове училище інженера авіатехніка на Уралі десь, всім видали водійські права з усіма категоріями від А до Е, сказали їздити навчать на службі.:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:

 

ПАцани, хлопці, козаки! Я втретій раз повторюся. Я в 1995 році в досаафі отримував одночасно В і С категорію. Екзамени два дні. Перший Б, другий С категорія. Як вам ще повторити що це БУЛО. В 2000 му році так саме в автоучкомбінаті мій підлеглий робив відразу Б і С. …… Хватить вже. Цього вже немає. 

Я так же само, только сразу С, а потом через 2 дня доздал вождение на легковой и получил В. Можно было и А открыть досдачей вождения на мотоцикле.

А до этого сам отучился на В платно., при сдаче на С умолчал про наличие прав, дали вторые.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...