Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

On 04.06.2017 at 06:22, paksivatova сказано:

Сестра нещодавно отримала права в США

платиш 25 $

капець там права продають за 25$, ото там стрьомно їздити по вулицях чи бути пішоходом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

порадьте толкового автоінструктора, треба додатково поїздити з інструктором, тому що уроків від автошколи було недостатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто стикався,останнім часом щось всі кажуть ,що самому здати нереально, без 200 вбитих єнотів

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Хто стикався,останнім часом щось всі кажуть ,що самому здати нереально, без 200 вбитих єнотів

Я всі свої свідомі 20 років таке чую:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Хто стикався,останнім часом щось всі кажуть ,що самому здати нереально, без 200 вбитих єнотів

зараз екзамени поділені на теорію і практику. то можна за 100 здати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

Я всі свої свідомі 20 років таке чую:D

маршрут по якому зараз здають, як на мене, складний, і просто дурний, через відсутність розмітки, знаків і ями в пів колеса.
За обїзд ям по зустрічній кажуть що створюєш аварійну ситуацію,  за неправильний переїзд перехрестя- аварійна ситуація.
а перехрестя там одне іншого краще.
Ось мамсурова боженка- ні розмітки, ні нормальних знаків.
50.71614298608469, 25.319497146164935
50.7174226804962, 25.291627136798617 боженка львівська
50.724466022382586, 25.324539090992428 мамсурова будівельна

тут маршрути кому цікаво https://hsc.gov.ua/index/poslugi/vidacha-posvidchennya-vodiya/marshruti/volinska-oblast-lutskij-r-n-s-strumivka-vul-rivnenska-74-tsts-mvs-0741-2/

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dima4s сказано:

маршрут по якому зараз здають, як на мене, складний, і просто дурний, через відсутність розмітки, знаків і ями в пів колеса.

А як після отримання прав по цьому складному маршруту їхати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відкатав" 20 годин у місцевій автошколі і у відпустці здав на А категорію, 10 хв їздив по площадці на свому скуторі і всі 10 хв мене знімали на камеру.

Заплатив тільки медсправка 900, в кассу 2200грн і за самі права.

Дають на 30років міжнародні.

І кожна нижча категорія так. Навіть з А на А1.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, volks сказано:

А як після отримання прав по цьому складному маршруту їхати?

за те що став метр правіше чи лівіше при повороті- права не заберуть. а от не дадуть- запросто. Бо "аварійна ситуація". При цьому без розмітки все на розсуд інспектора.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по факту маршрут скорочують 

раджу навідатись і на власні очі подивитися як здають,куди їдуть, поспілкуватися з людьми після здачі.

літом відкривав категорію, то без проблем, своїми силами

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Nokian сказано:

Ходять,а можливо спецом розпускають слухи,що завалять при здачі полюбому.

 

Я це чув і при поступанні в універ, і при здачі на права

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Nokian сказано:

Хто стикався,останнім часом щось всі кажуть ,що самому здати нереально, без 200 вбитих єнотів

 

Подати  на шенген було теж нереально, а зараз на візу в Канаду 200 доларів заповнити анкету )))))))))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ми не туди пішли. права як купляли- так і купляють. Здати самому можна було завжди і зараз можна. Я здав сам , сестра моя здала, швагро здав. Всім розказували що треба платити)
Мені зараз треба толковий перевірений інструктор, який проконтролює їзду по маршрутах для здачі екзамену.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Що ти здав ,хуй тебе знає ,як ти до екзамену готуєшся

Та мабуть він теорію здав сам,  а тепер хоче до практики підготуватись. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

Хлопці, ми не туди пішли. права як купляли- так і купляють. Здати самому можна було завжди і зараз можна. Я здав сам , сестра моя здала, швагро здав. Всім розказували що треба платити)
Мені зараз треба толковий перевірений інструктор, який проконтролює їзду по маршрутах для здачі екзамену.

Ну походу треба шукати з числа екзаменаторів.,хто ж краще них знає

А екзаменаторів мають знати інструктори. Любі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо екзаменатор попрацює інструктором за 200$ перед екзаменом, то це вважається хабарем?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, alexvvv сказано:

А якщо екзаменатор попрацює інструктором за 200$ перед екзаменом, то це вважається хабарем?

а ти не підказуй...

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо цей флуд? поросили - знайти вчителя... Якби, в мене виникло таке "питання",

теоретично - підійшов би і запитав, типу - "чи можна додатково позайматись, бо не розумію що і як"?

там і скажуть - що і як, наприклад - потрібно кататись довше... можна і "безпосередньо домовитись" - що "поїздиш" (потренуєшся, після занять, окремо...), в чому питання? В даному випадку, мова не йде про "рішання", а про додаткові уроки.

P.S. В мене - таке питання не виникало, нічого не платив (крім довідок -так як і зараз за нарколога, і т.п.), але, 20+ років тому, водіння - не здавав (майже), тільки - теорію ))) екстерном (тобто - без навчання в автошколі)...

 

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Bliksss сказано:

нащо цей флуд? поросили - знайти вчителя... Якби, в мене виникло таке "питання",

теоретично - підійшов би і запитав, типу - "чи можна додатково позайматись, бо не розумію що і як"?

там і скажуть - що і як, наприклад - потрібно кататись довше... можна і "безпосередньо домовитись" - що "поїздиш" (потренуєшся), в чому питання? 

P.S. В мене - таке питання не виникало, нічого не платив, але, 20+ років тому, водіння - не здавав, тільки - теорію ))) екстерном...

 

В школах бум жіночого навчання. В автошколу попадеш в кращому випадку за 2 місяці. Інструктори зайняті і допроситись їх важко. Плюс дружина і так казала що інструктор ніхрена не хоче вчити, тупо відкатує години. Тому і вирішив запитати, може хто має контакти толкового інструктора.  А тут все як завжди))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dima4s сказано:

А тут все як завжди))

З радістю б допоміг, знаю - цілу "династію колишніх даїшників", які пішли в інструктори (відомо - коли пішли з даїшників ;), але - толкові люди), зараз - всі воюють, тому і не пропонував.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Dima4s сказано:

В школах бум жіночого навчання. В автошколу попадеш в кращому випадку за 2 місяці. Інструктори зайняті і допроситись їх важко. Плюс дружина і так казала що інструктор ніхрена не хоче вчити, тупо відкатує години. Тому і вирішив запитати, може хто має контакти толкового інструктора.  А тут все як завжди))

З досвіду рік тому,жінок вчти водінню мають жінки інструктори.

Бо в них мислення та сприйняття інше від чоловічого,.

На ютюбі є купа відео де жінки розказують саме жінкам,як легше освоїти автозвіра.

Ну і знайти на місці інструктора жінку було б добре.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Nokian сказано:

Бо в них мислення та сприйняття інше від чоловічого,.

а в тебе?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...