Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, romanc сказано:

В червні бачив жигу, на якої 300х вивозили з передку до медиків які на бусах, диряве корито, безбашений водій, котрі спасли багато життів.

ти ж зрозумів - що не  про те була мова? яка різниця - якою бричкою вивозити, якщо мова - про життя солдата?
мова про "забрали на потреби ЗСУ" - за "синьку", я ж не кажу про інше, куди поділи конфісковані "мерси та бехі" в нормальних кузовах і т.п.? хлам - дали, де все інше? звісно -  не до тебе питання,  до тих, до кого питання - борду не читають))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Bliksss сказал:

ти ж зрозумів - що не  про те була мова? яка різниця - якою бричкою вивозити, якщо мова - про життя солдата?
мова про "забрали на потреби ЗСУ" - за "синьку", я ж не кажу про інше, куди поділи конфісковані "мерси та бехі" в нормальних кузовах і т.п.? хлам - дали, де все інше? звісно -  не до тебе питання,  до тих, до кого питання - борду не читають))

Імхо, дали вказівку не конфіскувати більше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

Імхо, дали вказівку не конфіскувати більше.

це - зрозуміло, мене цікавить, куди поділись "нормальні машини"? тож було кілька випадків, то фініка, то мерса амг в синяків забрали (не в Луцьку)...

не віддали ж на фронт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

Імхо, дали вказівку не конфіскувати більше.

і таки даремно, бо часто просять хоч яку небуть, щоб хоть мотнутись поїсти привезти(умовно), найближчий магаз - 30-40 км.  

Легкові - нє, а от "рендж ровер", або "кубік від брабуса" - якраз був би норм ))

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Bliksss сказал:

це - зрозуміло, мене цікавить, куди поділись "нормальні машини"? тож було кілька випадків, то фініка, то мерса амг в синяків забрали (не в Луцьку)...

не віддали ж на фронт?

Мабудь синяки "домовились".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще за те,що будуть відбирати у вояк не поставлені на військовий облік машини, то жєсть. У нас третина на своїх авто і половина з них бляхі, куплені за свій рахунок. І просто віддати авто мало кому до вподоби.

На днях бачив 7бмв біля бліндажу на бляхах, десь 05 року.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, romanc сказано:

І ще за те,що будуть відбирати у вояк не поставлені на військовий облік машини, то жєсть.

так ще - "немає механізму", тобто - як це все правильно зробити? ті автомобілі, які привезли "на потреби ЗСУ", теоретично - мали б там і залишитись, але ж є і інші приколи нюанси - де під виглядом авто для ЗСУ - їде майбах....от його на облік і треба поставити.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romanc сказано:

На днях бачив 7бмв біля бліндажу на бляхах, десь 05 року.

навіть, якщо за свої куплена - буде сенс її додому брати?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Bliksss сказал:

навіть, якщо за свої куплена - буде сенс її додому брати?;)

Розмоввляв з такими, надіюиься розтоможити по 0 після війни. Хоча говорять і зараз можна УБД одну на 5 років без права продажу.

За джипи пацани повіддавали по 3-5т долл. 

55 минут назад, Bliksss сказал:

так ще - "немає механізму", тобто - як це все правильно зробити? ті автомобілі, які привезли "на потреби ЗСУ", теоретично - мали б там і залишитись, але ж є і інші приколи нюанси - де під виглядом авто для ЗСУ - їде майбах....от його на облік і треба поставити.

 

Більша частина тіх" на ЗСУ" продана бійцям. І зараз олх їми завален. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.02.2023 at 12:38, romanc сказано:
On 11.02.2023 at 12:26, Bliksss сказано:

P.S. Маю на увазі, що сертифіковане СТО тойоти (для прикладу) заставить зробити все по регламенту, про БМВ  - страшно подумати (хоча по ціні - дуже близько), якщо на сто для техогляду - заженуть 30 літній корч.;)

 

 

Та буде корупція як завжди і всюди. А що БМВ? Ви що їздите на авто в якому все ушатане? В мене наприклад в машині несправний підігрів лише сидіння водійського - не зменшує нагрів з часом, не можу розібратись в чому причина, думаю треба сидіння розбирати, жарить на всю. Інколи EGR вискочить чек і все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Black сказано:

В мене наприклад в машині несправний підігрів лише сидіння водійського - не зменшує нагрів з часом, не можу розібратись в чому причина, думаю треба сидіння розбирати, жарить на всю. Інколи EGR вискочить чек і все. 

це добре що ви з своїм авто доглядаєте))) а мав на увазі ті випадки, коли купується за кордоном 25-30 корч за копійки,

це явно ж не для того щоб його ремонтувати? а поїздити - поки їздить і викинути.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Bliksss сказано:

це добре що ви з своїм авто доглядаєте))) а мав на увазі ті випадки, коли купується за кордоном 25-30 корч за копійки,

це явно ж не для того щоб його ремонтувати? а поїздити - поки їздить і викинути.
 

 

В мене інші уявлення. У нас в сім'ї друге авто. Обидва купували б/в, нове не можемо собі дозволити. Обидва купувались в хорошому стані і цей стан підтримувався за винятком підкрасів бамперів, хімчисток салону, поліровок кузову. На першому відїздили 10 років, на другому їздимо 6 років. Варіант добивати і виставляти авто дорожче відразу після покупки як деякі роблять, мені щось недовподоби. Це ж треба відповідати на дзвінки, коментарі, показувати його, їхати переоформляти. Потім знову шукати. Для мене це більший напряг.

Змінено користувачем Black
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Іспити на посвідчення водія, за новою системою, провалили більшість кандидатів

NEWSYOU.INFO

У червні значна кількість водіїв-початківців, близько 11 000 осіб, склали іспити за новою системою, запровадженою для отримання...

 

Змінено користувачем case_l
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Привіт!

 

Яка зараз хороша автошкола, щоб не просто купити, а навчитися їздити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилини назад, Arden сказав:

Привіт!

 

Яка зараз хороша автошкола, щоб не просто купити, а навчитися їздити?

а зараз і не купиш вже так просто. так що прийдеться вчитись)
Ввечері запитаю де то жінка вчилась. не памятаю вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, Dima4s сказав:

а зараз і не купиш вже так просто. так що прийдеться вчитись)
Ввечері запитаю де то жінка вчилась. не памятаю вже

Ну арешти досі роблять в мрев, є за що.

WWW.0312.UA

Наразі усі матеріали скеровані в Тячівський районний суд, де і відбувається розгляд провадження.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, Dima4s сказав:

а зараз і не купиш вже так просто. так що прийдеться вчитись)
Ввечері запитаю де то жінка вчилась. не памятаю вже

якось залишилось враження з тих часів
я то вчився в ТСОУ, але то було багато років тому, то і не знаю що там зараз.

 

буду вдячний за коментарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз окремо теорія, екзамен, після екзамену допускають до навчання водінню, потім екзамен.

Теорію можна здати екстерном.

У Сумській обл в тсоу вартість  навчання на одну із"В" 12т грн.

Щоб відкрити нижчу категорію, треба 20годин практичного навчання і екзамен, навіть з А на А1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, romanc сказав:

Ну арешти досі роблять в мрев, є за що.

я не сказав що це не можливо. просто важче)

 

 

1 годину тому, Arden сказав:

якось залишилось враження з тих часів
я то вчився в ТСОУ, але то було багато років тому, то і не знаю що там зараз.

 

буду вдячний за коментарі

Дружина вчилась в "актив драйв". Норм по ціні. норм по якості. Нічого особливого.
Каже що всі рекомендують "гудок". Але там ціна відповідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз немає прив'язки, теорію можна в одній автошколі чи самому, практику в другій на протязі року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...