Перейти до змісту

Митниця! Запитання і відповіді.


difoto

Рекомендовані повідомлення

19 minutes ago, nickel said:

Не можу знайти тему про двійників (авто). Хіба не ти писав що їздиш на двійнику і фотку мерса додавав?

:D

Та це ж Карамба створив тему. Подобається читати його діалоги з іншими дописувачами, які все намагаються повернути Карамбу на шлях істинний. От для підтримки дискусії і написав про мерс.

Нагуглив на авторіа єшку на волинських номерах, трішки обрізав фотку, замалював частково номер логотипом борди, щоб не попалитися пошуком по картинках. 

Але мене в тій темі відразу "викупили", не повівся ніхто. Принаймні, я так думав. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 372
  • Створено
  • Остання відповідь
34 минуты назад, yu2007 сказал:

:D

Та це ж Карамба створив тему. Подобається читати його діалоги з іншими дописувачами, які все намагаються повернути Карамбу на шлях істинний. От для підтримки дискусії і написав про мерс.

Нагуглив на авторіа єшку на волинських номерах, трішки обрізав фотку, замалював частково номер логотипом борди, щоб не попалитися пошуком по картинках. 

Але мене в тій темі відразу "викупили", не повівся ніхто. Принаймні, я так думав. :D

От і як тобі тепер вірити? Якщо там збрехав, то звідки я знаю, що тут - ні? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі:  їхав нещодавно через Угринів - дві смуги відкрили МПР, одну All passports, на якій і була найменша черга.
Значно швидше пішло діло. Проїхав за півтори чи дві години туди, і за пів години назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Онлайн камери не показник. За час що ви доберетесь до митниці черга може кардинально помінятись. Враховуйте також що Угринів прикривають на ремонт і навантаження на інші переходи зросте. Останній раз я простояв на Угринові сім годин і вважаю що ще повезло, бо позаду десь за годину черга доходила вже до магазинчика. До митного десь біля чотирьох годин, на митному - три. Митниця - найважча ділянка подорожі і це потрібно враховувати. Як маєте час то відразу їдьте на кордон, не придумуйте щось типу ще трошки посплю і зранечку поїду - 10-11 годин достатньо щоб відіспатись, але вже в черзі на митницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, legolas_soi said:

По темі:  їхав нещодавно через Угринів - дві смуги відкрили МПР, одну All passports, на якій і була найменша черга.
Значно швидше пішло діло. Проїхав за півтори чи дві години туди, і за пів години назад.

Завжди так в той бік, скільки їздив. Назад ввечері зазвичай все ж троха довше їдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.06.2016 at 16:06, legolas_soi сказано:

По темі:  їхав нещодавно через Угринів - дві смуги відкрили МПР, одну All passports, на якій і була найменша черга.
Значно швидше пішло діло. Проїхав за півтори чи дві години туди, і за пів години назад.

Я їхав вчора через Угринів-так,2 паси МПР і 1 візовий,який був самий "забитий" і пропускали 10 машин в годину.На запитання стражу гранічному-ви шо ,бастуєте-той сказав:ми-нє,бастують наші митники,вимагаючи більшу зарплату.Черга в неділю(!) була до магазина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Соромітник сказано:

Завжди так в той бік, скільки їздив. Назад ввечері зазвичай все ж троха довше їдеться.

Так вийшло, що я їхав назад в обід. Тому й так швидко. Можливо, навечір вже й зібралось машин.

 

В мене не завжди так в той бік, майже завжди відкрито лише дві смуги було, а не три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поляки страйкують.. Хто їхав наскільки все плачевно? 
Вчора фура їхала так сьогодні вже в польщі (один мінус що всіх дуже прискіпливо перевіряють)...Сьогодні вже ситуація набагато гірша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні повертався з Польші через Ягодин, польську митницю проходив з 20-00 до 02-00,полякам впадло працювати,а як працюють то все оглядають дуже прискіпливо, багато людей на штрафах. На нашій стороні все набагато краще, наших пройшов за годинку.

Питав у хлопців то казали,шо під ранок пускали 5машин на годину через такс-фрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфа з інших джерел, Поляки страйкують бо їм мала зарплата в 1000 євриків, плюс того їх мають скорочувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація хоч і майже тижневої давності, але дуже хочу поділитися. В неділю поверталися з Польщі в обідню пору через Ягодин. Машин було максимум 10 на всю польську сторону. Нас поставили на переконтроль і більше години ніхто не підходив. На запитання "де контролер" відповідали "на перерві". Демонстративно ж усе роблять. Страйкарі..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.06.2016 at 12:37, AppMark сказано:

Інфа з інших джерел, Поляки страйкують бо їм мала зарплата в 1000 євриків, плюс того їх мають скорочувати..

якщо нашим "мітнікам" взагалі не платити - будуть працювати ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий "жаркий" тиждень на кордоні а в темі так і ніхто не відписався! Особисто я на цьому тижнв не їздив! Чув від людей що через Білорусію бриють на Польщу і загалом стоять на кордоні до РП до суток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vagus сказано:

а в темі так і ніхто не відписався

 

на деяких пунктах за данними ТСН була черга 200-400машин.

 

Так званий "італійський страйк"   expres.ua/ukrsvit/2016/06/06/188782-polyakam-potribni-chergy-ukrayinsko-polskomu-kordoni
у них там реформа і їх прирівняли до податкової служби...

 

 

13445983_1757296097824690_1290304741_o.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заезжал вчера ночью через Ягодын, очередь была за гостиницу метров 150. Уже у поляков на плацу люди говорили, что 21 час в очереди стоят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в четвер заїжав через Угринів, але без таксфрі - в загальному 30-40 хвилин на двох митницях і черга з чотирьох автомобільчиків. Як на мене офігєнно. Ну а з таксфрі також не сильно страшно було, хоча на в'їзд з 1 км черга стояла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 3 ночі Ягодин був "пустий" в обидві сторони. На проїзд до Польщі витратили хвилин 40. На звороті через Угринів о 15-й аналогічна ситуація. Святкують наші люди зелені свята).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїхав з Луцька на Хрубешов о 16.10 прибув до Луцька о 01.00год! Туда простояв 2год10хв це при тому що відразу на Устилузі попав на польську сторону! Назад дуже бистро черги зовсім не було! На українській стороні митникі "грали" місцевих хто віз перекид! П.С. чув від бувалих їздаків історію що якщо завтра футбол виграє Україна можна пару днів зовсім не зявлятись на кордоні! Бо буде зі сторони поляків посилений контроль!і т.д іт.п.! Такщо є шанс що на цьому вже таких скажених черг не буде! П.С злот доречі пішов трохі до гори!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось підкаже як зараз, автобус на ягодині чи устилизі їде в окремій черзі чи стоїть так само по 8 годин в загальній черзі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий їхав на Ягодин автобусом, в суботу, проходили 4 год. Назад на Устилуг - 1 год.

Вчора мали поляки в уряді "рішати" дану ситуацію з забастовками. Які новини, ніхто не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.06.2016 at 02:19, vagus сказано:

П.С. чув від бувалих їздаків історію що якщо завтра футбол виграє Україна можна пару днів зовсім не зявлятись на кордоні! Бо буде зі сторони поляків посилений контроль!і т.д іт.п.! Такщо є шанс що на цьому вже таких скажених черг не буде!

 

Все? Тепер їздимо взагалі без черг? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав вчора через Угринів в обидва боки. Туди перетин кордону зайняв 2 години, назад приїхали в Долгобичов о 00:00, їхали через Tax Free, перетнули кордон лише о десятій ранку. Нашу пройшли за 20 хвилин,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...