Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Прошу усіх бути стриманими у цій темі - це по-перше. 

"Чому на Москалевського, 32 немає гарячої води????" - це не запитання до народного депутата.

"Як планується ввезення автівок на 2016 рік?" - це запитання, на яке депутат може відповісти опосередковано, але все ж таки  може.

"Чому у нас ЦНАП працює погано?" - оце запитання, яке може бути розглянуте депутатом і вирішене.

 

20 січня о 12:00 буде відповідь на 30 найважливіших  запитань. 

Отож - почнемо:

 

Пропоную (для модераторів) всім дописувачам, які бажають отримати відповідь, починати своє речення з

"Ігоре Олександрович, ...."

Це буде певна "Біла" "чорная мєтка" -

1. Повага до командира штурмової роти 

2. Повага до співрозмовника

3. Повага до народного депутата

4. Повага до інших дописувачів, які також мають бажання дати запитання нардепу і не бажають бачити у запитаннях "Слиш, ти!..."

 

Дякую за увагу, задавайте питання, питайте знайомих і не матюкайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене є питання.

Чи планує Ігор балотуватися наступного разу? Якщо ні - то питань більше немає.

Якщо ж "так" - то є купа питань. Чому немає активної роз"яснювальної роботи про те, що зробив депутат, чому він це зробив, або що не зробив і чому не зробив? Я порівнюю дві фейсбук-стрічки двох луцьких нардепів-Ігорів: Гузя і Лапіна. Якщо в першого у ФБ все правильно - то в Ігоря Лапіна фейсбук-стрічка звичайної людини. Але не політика.

Я голосував за Лапіна (і можу це довести). Буде дуже прикро, якщо він просто мине а на заміну йому прийдуть ті, хто ждуть реваншу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Олександрович.

-Скільки законопроектів було подано особисто вами за час Вашого депутатства?

-Яке Ваше бачення стосовно т.зв. "прогульників" засідань ВР? (коротко відношення/методи впливу чи покарання/особисте бачення по просуванню на законодавчий рівень конкретної відповідальності)

-Ваше бачення, як людини військової в політиці, конкретних методів закінчення війни. Велике прохання відповісти не як більшість політиків (довго і ні про що), а чітко і конкретно.

З Повагою - 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що переозвучу питання "придбаних квартир", яке турбувало\турбує багатьох:

- Я особисто зрозумів, що Ви не купували і не маєте стосунку до придбання квартир в новобудові ЖК «Центральний». Але врешті-решт чому при резонансності справи по будівництву цієї будівлі, Вами не зроблено ніяких кроків (там, депутатські запити, заяви в прокуратуру тощо) щодо законності цього будівництва. Чи Ви не вважаєте це будівництво законним?

Дякую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Олександрович.

-Скільки законопроектів було подано особисто вами за час Вашого депутатства?

-Яке Ваше бачення стосовно т.зв. "прогульників" засідань ВР? (коротко відношення/методи впливу чи покарання/особисте бачення по просуванню на законодавчий рівень конкретної відповідальності)

-Ваше бачення, як людини військової в політиці, конкретних методів закінчення війни. Велике прохання відповісти не як більшість політиків (довго і ні про що), а чітко і конкретно.

З Повагою - 

 

Перед тим як ставити запитання, можна самому подивитись "його персональний профіль" на сайті ВРУ:

 

1) Законопроекти, подані суб'єктом права законодавчої ініціативи - 24, стали чиним актом – 1.

2) - Реєстрація депутата за допомогою електронної системи з 27.11.2014 по 10.01.2016: Присутній – 103 Відсутній - 31

- Письмова реєстрація депутата з 27.11.2014 по 10.01.2016: Письмова реєстрація – 120 Відсутній з невідомих причин – 14

 

З повагою, :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігоре Олександрович, коли закінчиться цирк у Верховній Раді України, який позорить нашу країну на весь світ? Чи не планується прийняття Кодекса поведінки народного депутата ВР, де будуть включенні стягнення за порушення депутатом цього Кодексу?

Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігоре Олександровичу,

1. чи могли б Ви,як народний депутат від м.Луцьк домогтись прозорості діяльності і звітності комунальних підприємств? Оприлюднення договорів Луцьктепло,зокрема на яких умовах і по яких цінах це комунальне підприємство отримує енергоресурси.

2. чи плануєте особисто та в рамках партії(коаліції) домагатись перегляду приватизації державних і комунальних підприємств на предмет законності і прозорості та реприватизацію у випадку виявлених порушень?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ставте конкретні питання щоб потім можна було дати конкретну відповідь. Інакше забаню, я у відпустці час маю і не полінуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігоре Олександрович,

Ваше особисте бачення вирішення проблеми валютних кредитів? Закон №1558-1 був прийнятий ВР, проте ветований президентом, чи існує (готується) альтернативний законопроект? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігоре Олександрович,

- яке Ваше ставлення до легалізації грального бізнесу (законопроект уряду)? Ви за чи проти?

- Ваша думка, що до імпорту електромобілів - чи варто обкладати його ПДВ?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігоре Олександрович,

- як Ви бачите вирішення проблеми із контрабандою на Яготинському напрямку?

- як Ви плануєте вирішити проблему із вирубкою лісів та незаконним збутом? (особливо експорт)

- який у Вас план на покращення туристичного сезону цього літам у Шацькому напрямку?

- як Ви плануєте боротися із "янтарною стихією", адже скоро вона перейде у "екологічну зону" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А в якій формі чекати на відповіть по мому питанню? Дякую
Якщо це в його компетенції - то тут, окремою темою будуть відповіді.

 

PS пізніше всі пости, що не стосуються теми почистяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Ігоре Олександровичу, хочу поцікавитися якими методами особисто Ви боретеся з епідемією хвороби Obitsianus-tsiatsianus, якою, судячи з усього, хворіє абсолютно кожен депутат Верховної Ради?

p.s. гугл звіт не знаходить 

 

 

post-2135-0-70004400-1452541654_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І так, в темі з'являється Адмін. Замість того щоб займатись переходом на четверту версію двіжка, я маю розргрібати цей флуд.

Толік, Ярчик, Женя і інші активні користувачі. Особливо Женя. Останнє китайське, бо зроблю тобі борду з чистого лиця особисто для тебе.

Пояснюю, Ді впрягся проявив ініціативу. Будь то Лапін, Вася Пупкін чи навіть питання до кульки яка вміє розповідати майбутнє. А ви йому в душу гадите. Фу Фу Фу, каки ви.

Хоете обсудити Дімона ініціативу??? Окей ви знаєте форумні писані і не писані. Створюєте новеньку темку і парафіните сіко вам влізе. А не в тій темі в якій він чітко вказав"попросив" писати в установленій ним формі.

Кароче банити буду жостко і на довго, розбан буде страшно дорогий і 40 градусний. Ціну текіли глянете в вайнтаймі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігоре Олександровичу, чи можна надіятись на Вашу допомогу стосовно призначення "зверху" на посаду фінансового директора Луцького заводу "МОТОР" Ігоря Домбіка, який до того повністю розвалив Луцке підприємство електротранспорту і займався кіпрськими офшорами, будучи головним бухгалтером у луцьуій філії Приватбанку при Романюку. Завод "Мотор" є стратегічним підприємством, одним з найбільших платників податків у Волинській області, і дуже не хотілося б, щоб цей "менеджер" розграбував ще й наше підприємство. Сподіваюсь, Ви відреагуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.01.2016 at 16:49, difoto сказано:

 

20 січня о 12:00 буде відповідь на 30 найважливіших  запитань. 

 

я, мабуть, пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vampirich сказано:

я, мабуть, пропустив?

Майте трошки терпіння. Запитання вже в Лапіна. Але я можу пропасти на кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є список цих 30 питань ?

чи викладуть, як діалог питання - відповідь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Відповіді. Затримка у часі - це чисто моя вина, як "засновника" цієї теми.  Так само я не попав у склад атестаційної комісії, коли переганяв машину на полігон. "Був зайнятий".

Далі - без правок.

 

1.    В мене є питання.

Чи планує Ігор балотуватися наступного разу? Якщо ні - то питань більше немає.

Якщо ж "так" - то є купа питань. Чому немає активної роз"яснювальної роботи про те, що зробив депутат, чому він це зробив, або що не зробив і чому не зробив? Я порівнюю дві фейсбук-стрічки двох луцьких нардепів-Ігорів: Гузя і Лапіна. Якщо в першого у ФБ все правильно - то в Ігоря Лапіна фейсбук-стрічка звичайної людини. Але не політика.

Я голосував за Лапіна (і можу це довести). Буде дуже прикро, якщо він просто мине а на заміну йому прийдуть ті, хто ждуть реваншу.

 

Так, я планую балотуватись до Верховної Ради наступного разу.

Це посилання на мій звіт про рік роботи у Верховній Раді у Фейсбуці: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1632835450315274&id=100007665035539

Я і є звичайна людина і сторінку в ФБ веду сам... ЗМІ Волині, в більшості випадків, належать комусь і публікації носять замовний характер.

До того ж, фонд заробітної платні для помічників = неможливість додаткового залучення піар-менеджерів та прес-секретарів.

 

2.    Ігор Олександрович.

-Скільки законопроектів було подано особисто вами за час Вашого депутатства?

-Яке Ваше бачення стосовно т.зв. "прогульників" засідань ВР? (коротко відношення/методи впливу чи покарання/особисте бачення по просуванню на законодавчий рівень конкретної відповідальності)

 

Мною було подано всього 28 Проектів Закону України (до речі, це відкрита інформація і вона є на сайті Ради).

Я відвідував всі засідання окрім тих, коли їздив до хлопців в зону АТО.

Найкраще покарання – не голосувати більше за «прогульника» на виборах. От і все.

Ідеально – внести зміни до Конституції про прийняття рішень у ВР більшістю від кількості присутніх, а не від кількості крісел в залі.

 

-Ваше бачення, як людини військової в політиці, конкретних методів закінчення війни. Велике прохання відповісти не як більшість політиків (довго і ні про що), а чітко і конкретно.

З Повагою – 

 

Конкретні методи закінчення війни: пункт 20 статті 106 Конституції України – введення воєнного стану.

Як мінімум, в областях дотичних до зони окупації.

 

3.    Я думаю, що переозвучу питання "придбаних квартир", яке турбувало\турбує багатьох:

- Я особисто зрозумів, що Ви не купували і не маєте стосунку до придбання квартир в новобудові ЖК «Центральний». Але врешті-решт чому при резонансності справи по будівництву цієї будівлі, Вами не зроблено ніяких кроків (там, депутатські запити, заяви в прокуратуру тощо) щодо законності цього будівництва. Чи Ви не вважаєте це будівництво законним?

Дякую.

 

Квартир не маю. Робити рекламу жовтій пресі у вигляді свободівського видання «Вголос» не буду, бо звернення до суду нардепа стосовно жовтої преси підіймає їхній рейтинг і кількість переглядів. Інтерв’ю з цього приводу на Громадському ТБ давав, як і виписку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (де відображене все нерухоме майно у моїй власності), розмістив у себе на сторінці у ФБ, слідкуйте.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1618493128416173&set=a.1377796189152536.1073741827.100007665035539&type=3&theater

Знаєте, а ще була замовна стаття в «Волиньньюз» (ресурс належить Палиці), розповідаючи про знищення меморіальних дощок, технічно вплели в цей процес моє прізвище і мої уявні «квартири».

Прошу вчитися фільтрувати інформацію ЗМІ і, обов’язково, звертати увагу на їхніх власників.

З приводу законності чи незаконності будівництва – це предмет розгляду в судовому порядку, наскільки мені відомо, це вже відбулося давно.

 

 

 

4.    Ігоре Олександрович, коли закінчиться цирк у Верховній Раді України, який позорить нашу країну на весь світ? Чи не планується прийняття Кодекса поведінки народного депутата ВР, де будуть включенні стягнення за порушення депутатом цього Кодексу?

Дякую за відповідь.

 

Є Закон «Про регламент Верховної Ради України». Крапка. Там і так є всі правила поведінки. Писати закон на закон є деструктивним. Потрібно лише виконувати вже існуючі та діючі Закони. За клоунську поведінку політики мають нести відповідальність у вигляді Вашого не голосування на виборах чи обурення в ЗМІ…

 

5.    Ігоре Олександровичу,

1. чи могли б Ви,як народний депутат від м.Луцьк домогтись прозорості діяльності і звітності комунальних підприємств? Оприлюднення договорів Луцьктепло,зокрема на яких умовах і по яких цінах це комунальне підприємство отримує енергоресурси.

 

Я і не лише намагалися… Нам не відповіли, бо це є комерційна таємниця. Звернувся в органи прокуратури, зважаючи на закриті механізми нарахування плати за комунальні послуги, в тому числі, з вилученням та приєднанням договору з «Луцьктепло» до даної перевірки. Втручання в хід розслідування з боку нардепа є неприпустимим.

 

2. чи плануєте особисто та в рамках партії(коаліції) домагатись перегляду приватизації державних і комунальних підприємств на предмет законності і прозорості та реприватизацію у випадку виявлених порушень?

 

По-перше, я є БЕЗПАРТІЙНИЙ, член Фракції «Народний Фронт». Будучи першим заступником Голови Спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації, на підставі обґрунтованих звернень, здійснюємо перевірку приватизації тих чи інших стратегічних об’єктів державної власності. «Укртелеком», «ЗАлК», ДТСААФ, «Дніпрометробуд», приватизація гуртожитків і багато іншого…

Стан роботи Комісії і питання, які були розглянуті, в тому числі, за моєї ініціативи, містяться на сторінці Комісії. Дивіться.

 

6.       Ігоре Олександрович, 
Чому будинок у селі Зміїнець, будується 11 років? Коли це скінчиться і ми отримаємо квартири? Як вирішити це питання (всіма цивілізованими методами вже пробували) ?

 

Про дане питання почув вперше. Звернення до мене з цього приводу не надходило. Як мінімум, вкажіть адресу. Про що йдеться? Хто забудовник? Підрядник? На чиї кошти? Пишіть звернення, якщо це не Ваш власний приватний будинок, який Ви не можете добудувати, звісноJ

 

 

7.    Ігоре Олександрович,

Ваше особисте бачення вирішення проблеми валютних кредитів? Закон №1558-1 був прийнятий ВР, проте ветований президентом, чи існує (готується) альтернативний законопроект? 

 

Закон є популістський, але я його підтримав лише через один момент: я не міг своїми руками заборонити Президенту Петру Порошенку не виконати свою передвиборчу обіцянку. Те, що він передумав і наклав вето на нього… Цьому Ви дасте оцінку на наступних виборах Президента.

З цього приводу в мене є свої думки, а саме: 1/3 додаткових витрат, пов’язаних з інфляцією, мали лягти на «свідомих» позичальників, які договори підписували; 1/3  на банки; 1/3  на державу. Проте, вони не знайшли підтримки у робочих групах, які створювалися за ініціативи ВР за участю позичальників та банкірів.

 

8.       Ігоре Олександрович,

- яке Ваше ставлення до легалізації грального бізнесу (законопроект уряду)? Ви за чи проти?

 

Я – проти, в тому вигляді, в якому подав Уряд.

1. Закон лобістський, фактично зроблений для однієї компанії.

2. Нажива на хворобі є аморальною. 

 

 

- Ваша думка, що до імпорту електромобілів - чи варто обкладати його ПДВ?

 

З метою стимулювання ринку, на певний період – не варто обкладати ПДВ.

 

 

 

9.       Ігоре Олександрович,

- як Ви бачите вирішення проблеми із контрабандою на Яготинському напрямку?

 

Передача митниці в управління структури, яка має світове ім’я.

Моє бачення таке: приватна структура, оплата послуг якої є відсотком від кількості знайденої контрабанди.

Другий момент: відеокамери на кожному митнику в режимі онлайн, вийшов з кабінету – включив камеру, зайшов в кабінет – виключив, бо там є загальна, стаціонарна, яка постійно веде запис. Так, як в поліції зараз.

 

 

- як Ви плануєте вирішити проблему із вирубкою лісів та незаконним збутом? (особливо експорт)

 

1. Є дуже хороший Закон, який забороняє експорт сировини, дозволяє лише експорт виробів. Треба його дотримуватися.

2. Залучення громадськості до патрулювання лісів.

А взагалі, треба берегти ліси, бо скоро не буде де повісити москаляJ

 

 

- який у Вас план на покращення туристичного сезону цього літам у Шацькому напрямку?

 

Поїду на СвітязьJ

1. Тісна співпраця з Міністерством екології в напрямку залучення інвестицій для покращення ситуації в Шацькому заповіднику.

 2. Очищення зони самовільної забудови, шляхом пуску грейдера та іншої тракторної техніки.

 

- як Ви плануєте боротися із "янтарною стихією", адже скоро вона перейде у "екологічну зону" ?

 

Є держпрограма і є держпідприємство «Укрбурштин» (дочірня від ДАК «Українські поліметали»), яке забрали з рук Продіуса і спасли від банкрутства.  В цьогорічний Бюджет закладено 1,4 млрд. доходу від видобування бурштину.

 

10.  Ігоре Олександровичу, чи можна надіятись на Вашу допомогу стосовно призначення "зверху" на посаду фінансового директора Луцького заводу "МОТОР" Ігоря Домбіка, який до того повністю розвалив Луцке підприємство електротранспорту і займався кіпрськими офшорами, будучи головним бухгалтером у луцьуій філії Приватбанку при Романюку. Завод "Мотор" є стратегічним підприємством, одним з найбільших платників податків у Волинській області, і дуже не хотілося б, щоб цей "менеджер" розграбував ще й наше підприємство. Сподіваюсь, Ви відреагуєте.

 

Ваша інформація має бути направлена в органи Прокуратури. Лобіювання призначень на посади – такими речами я не займаюсь.

 

Дякую усім за запитання і чекатиму нових.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

8.       Ігоре Олександрович,

- яке Ваше ставлення до легалізації грального бізнесу (законопроект уряду)? Ви за чи проти?

Я – проти, в тому вигляді, в якому подав Уряд.

1. Закон лобістський, фактично зроблений для однієї компанії.

2. Нажива на хворобі є аморальною. 

- Ваша думка, що до імпорту електромобілів - чи варто обкладати його ПДВ?

З метою стимулювання ринку, на певний період – не варто обкладати ПДВ.

 Пропозиції по гральному бізнесу приймаєте?

Стаж по гральному із 1999 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, sergkots сказано:

Пропозиції по гральному бізнесу приймаєте?

Стаж по гральному із 1999 року.

Якщо у вас є пропозиції - їх потрібно висловлювати, а не питати, чи приймаємо. Якщо є щось дійсно конкретне та цікаве - прошу. Можна створити навіть окрему тему з пропозицією до Лапіна по цьому питанню, а можна в приват мені - обіцяю передати, якщо це дійсно варта уваги пропозиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...