Перейти до змісту

Що означає твій нік ?


Юріч

Рекомендовані повідомлення

Піймав себе на думці, що дивлячись на ніки деяких форумчан, не розумію їх зміст. Цікаво було б почути в цій темі, що означають ваші ніки (виключення - явні і зрозумілі ніки). Або чому ви вибрали саме такий нік. Можливо, це дасть якось по новому подивитись на ту чи іншу людину.

     Оце я закрутив :) . Можете це списати на п'ятницю...чи вже суботу :) .

     Начну з себе, хоча, думаю, тут і так все ясно. Мій нік (Юріч) означає - скорочене від Юрійович (мене так по-батькові). Англійскими буквами нік утворює два слова "ти" і "багатий". Ось така гра слів :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогiчно вампiрич, скорочено вiд вампiрович. Брат колись давно любив гелем волосся назад зачесувати от його дракулою i назвали. А мене "по наслєдству" вапирятком або вампiричем охрестили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 75 - думаю, ясно.

вік ? :)

 

ага, "чи то 16-ть лєт чи то 16-го года".

А в тебе 11-кількість жертв?  :rolleyes:  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж .. а в мене все просто Set (він же Сет) ім'я улюбленого персонажа з фільму, 

b_52231.jpg

 

 

думаю його всі знають в такому амплуа (але не улюбленого актора, факт від Клуні не тащився на той момент коли народжувався нік)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольная тема, ее на борде еще не поднимали?

Мой ник означает сразу много чего:
1. Название песни группы Phantom Planet. https://www.youtube.com/watch?v=_qRPcJrqDRc

2. Трибьют моей любимой книге (1984 Оруэлла).

3. Биг - я не маленький.

4. Брат - у меня есть сестра.

Список можно продолжать  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій перший провайдер інтернету білайн , з усіх він мені саме більш подобався 29 гривень , проблем непамятаю. Все що від нього осталось це нік. і добра згадка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

88

Ну, зі своїм ніком я сильно не мудрував - якраз по телевізору передача про самогоноваріння йшла, і одночасно переглядав фотки, що зробив у селі

post-7315-0-98229600-1449912216_thumb.jppost-7315-0-03358900-1449912528_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Драп — (франц. drap — сукно), тяжёлая, плотная шерстяная ткань сложного переплетения из пряжи аппаратного (суконного) прядения. Драп состоит обычно из двух слоёв, благодаря чему обладает высокими теплоизолирующими свойствами. Лицевая сторона ткани часто вырабатывается из более высококачественной шерсти, чем изнанка. В зависимости от структуры и рисунка переплетения драп может быть ворсованным и неворсованным, одно- и многоцветным, с гладким лицом и рисунчатой подкладкой. Из драпа шьют зимние и демисезонные пальто.

 

 

:D :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в шкільному віці в літньому таборі, коли приходив час відбою, в нас була забава (мазання зубною пастою трохи пізніше по часу) - дратувати охоронця, який дивився за порядком. В кожного були свої інструменти. Я вив голосом Вітаса.  :P  :blush:  А мені щоразу казали: "Маестро, твій вихід".

Буква "А" - це від мого імені.

 

Інколи задумуюсь над тим, щоб змінити нік. Люди часто сприймають його за нарцисизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 14 тому, коли я переляканими очима дивився на фотошоп 5 ( займався фото керамікою), був у мене учитель, а нині друг з ніком  булкін. тому, особливо не мудрив з вибором власного ніку, якому вже стільки ж років. Так, як булкін( від слова булка), був майстром( без жартів), то я, як учень, в той час, на продукт з борошна більше ніж на бублик не тягнув)) А 007... Подобався той фільм.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Була десь така тема
Перед тим, як відкрити цю тему, я скористався пошуком (той що зверху, в шапці...по іншому шукати не вмію, на жаль), так ось мені не видало жодної подібної теми. Вибачаюсь перед громадою, якщо вже була така тема, але я її, принаймі, за півтора року не бачив. Та й нові люди за цей час з'явились на форумі...

 

П.С. До речі, talja, по темі не хочете висловитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slate, точно, була... Але ж 4,5 років тому і до того ж вона вже в архіві (тому я її і не знайшов). А ще, відповісти в ній вже немає змоги, тому прошу відписуватись тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була десь така тема

Перед тим, як відкрити цю тему, я скористався пошуком (той що зверху, в шапці...по іншому шукати не вмію, на жаль), так ось мені не видало жодної подібної теми. Вибачаюсь перед громадою, якщо вже була така тема, але я її, принаймі, за півтора року не бачив. Та й нові люди за цей час з'явились на форумі...

 

П.С. До речі, talja, по темі не хочете висловитись?

Та пошук на цьому форумі якийсь м'яко кажучи невдалий.

А по темі вже висловлювалася в тій старій темі

Рідні на мене кажуть Таля (скорочено від Наталя), бабця - Талюня :) Отак і придумалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут все до безобразія просто,

 c8531be09c15e669dcb3d0e9ab86fb65.jpg

Андрій  Воронін,

моя єдина футбольна форма, ще по досі на дачі і в Луцьку в ній буваю, з 10 думаю ясно :)

ех, гарні були часи, я вже і не памятаю коли в останнє ганяв мяч :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Та пошук на цьому форумі якийсь м'яко кажучи невдалий.
Я це вже зрозумів :) .

А по темі вже висловлювалася в тій старій темі
А я вже перечитав тільки що всі 15 сторінок тієї теми :) . Чоловік з 10 сьогоднішніх активних юзерів знайшов там, які пояснили походження своїх ніків. Цікаво до речі, дійсно зрозумілий нік якось осмислює образ людини, дає про неї ширші представлення...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли опановував комп'ютер, інтернет, давно то було :), як багато хто, дуже полюбляв комп'ютерні ігри от і вийшов банальний igorgame :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anima - Душа

Noir - Нуар
Також одноіменний альбом італійської групи Theatres des Vampires, що в свою чергу є відcилання( слово "отсылка" більше підходить) до однієї з улюблених письменниць - Енн Райс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...