Перейти до змісту

Що означає Ваш нікнейм?


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

Мені ( і думаю не тільки мені) цікаво знати що означає Ваш нік та чому Ви вибрали саме його! Якщо це баян( тема була) то прошу не злитись! Буду дуже вдячний кожному за підтримку теми!

Почну з себе

Чому Джімі Хендрікс? Грав в Кантер, м'яко кажучи гра не йшла. Прийшла думка включити музику... поставив рендом... і оп заграв Джімі Хендрікс - Вуду Чайлд..... мене поперло! Ось чому я взяв цей нік :smile3:

Просто і зі смаком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

У мене все просто - nick - бо мене звати Микола і люблю англійську мову, а з маленької букви, щоб зайвий раз Shift не натискати :-)

Ну, а так як Микол багато, то потрібно було додати lutsk, у чому я далеко не оригінальний, бо подібно багато хто робить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене все просто - nick - бо мене звати Микола і люблю англійську мову, а з маленької букви, щоб зайвий раз Shift не натискати :-)

Ну, а так як Микол багато, то потрібно було додати lutsk, у чому я далеко не оригінальний, бо подібно багато хто робить...

дякую за те що перший відповів! надіюсь на підтримку всієї борди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогично ...

как геймер .... мне везет с ДефДЖамайкой + это мой любимый в децтве хип хоп лейбл ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в моєму варіанті теж все просто.

Англійською - тому що більшість форумів не дозволяє введення ніків рос чи тим паче Укр мовою (кирилицею). А @ в кінці бо люблю лазити по нету :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовут меня Алла.

Был у меня такой одноклассник, который частенько называл меня Аллок, как и других девченок (Ленок, Милок, ..).

Немного фантазии и появилась all`ok :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мну все просто :

просто я з собою завжди тягаю сімдесятидюймовий композитний зефар, що при двадцятичотирьох дюймововму натягу дає сімдесят фунтів сили. І плюс б'ю білку в око зі ста кроків :)

ґґґґ

шутю

Взагалі-то лука в руках ніколи не тримав (тим більше композитного зефара :)), а нік взяв, тому що я з Луцька.

А чому Луцьк називається Луцьком знають напевно усі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R@mon потаму шо смотрел однажды фильм двойной форсаж два,

там был черный водила напарник Вин Дизеля Рамон Перез...

вот и решил взять это имя...

и еще с небольшими манипуляциями мой ник плавно преврящяетсо в мою фамилию....

а какая у меня фамилия я никому не скажу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня фамилия Севко, потому и SEVA :bayan1: . да и з детства тоже как-то привязалось. а звать меня Витя. усьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех. Точняк, з моєю сестрою вчився :blush:

В топік - Harddriver - можна прочитати як "людина-жорсткий диск" - дійсно, голова набита всякою інфою як вінт студєнта, ну і Hard-Driver - "жорсткий водій", теж відповідає істині :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Немного фантазии и появилась :blush:

А я зразу подумав, шо all`ok - в мене все добре :unsure:

В мене нік такий бо мені подобаєтся німецька) Рідко хто пише німецькі слова на форумах :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись сиділи собі разом MC Fess, DJ NEO, DJ Mix...

та вирішили собі шось замутити... Якийсь продакшн...

Склали до купи свої ніки та вийшло

FЕss, NеO, Mix... тепер по великим літерам... FENOM

FENOM.PRODUCTION

ПОтім ФЕСС вирішив, що задовбало його бути МС та взяв собі нік Феном...

Увага, російською це звучить як ФЭНОМ, а не ФЕНОМ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже подобалась в студентські часи пісня "Фантом" Чиж&Со, та і зараз подобається.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звати мене Назар, дуже часто називають мене Назік, от нік мій на форумі Ha3ik. Але на остальних форумах сижу під ніком Ha3aP (Назар).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon - це левий нік.... Просто хотів зарегатись на форумі.. . в голову нічо не прийшло.. вот так і написав....

мене так мало хто називає....

Ну ви поняли, шо звати мене Діма :) гггг

ЗІ. Може поміняю нік на fantazy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене звати Олександр, якщо англійською то Alexander, скоротити і буде ALEX, а лапки(") спочатку і в кінці бо просто ALEX вже було забито. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Объявляю конкурс - кто сможет рассказать про мой ник (ursa), т.е. откуда он происходит, с чем связан (любые ваши версии) - получит маленький "бонус" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Объявляю конкурс - кто сможет рассказать про мой ник (ursa), т.е. откуда он происходит, с чем связан (любые ваши версии) - получит маленький "бонус" :dont:

post-650-1182419666.jpgpost-650-1182419588.jpgpost-650-1182419538.jpg ;)

Це реклама над складом будматеріалів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кельт... как бы производная от кельтского креста... а кто знает где и кто применял кельтские кресты тот поймет почему я взял этот ник, каторый ужо плавно перерос в погоняло :dont:

Аллок, сысыш, а ну напомни мне пжалста кто первым начал имена так калечить (Аллок, Милок и тд.) ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...