Перейти до змісту

Що означає твій нік ?


Юріч

Рекомендовані повідомлення

Andreyxxx - Андрій ім"я, а "ххх" поставив бо вже хтось був зареєстрований під цим іменем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Рідні на мене кажуть Таля (скорочено від Наталя), бабця - Талюня :) Отак і придумалося.

 

Опа, а я вже в думках талію (60) малював...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, ось як розшифровки ніків ламають звичні стереотипи...про що я й писав вище :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри, не удержался :)

Untitled_2.jpg

 

Untitled.jpg

 

П. С. - просто шутко :) я понимаю что возможно ты сейчас где-то в теплых краях, у тебя было тогда 6 вечера, и пальмы томно шелестели от теплого морского бриза :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Драп — (франц. drap — сукно), тяжёлая, плотная шерстяная ткань сложного переплетения из пряжи аппаратного (суконного) прядения. Драп состоит обычно из двух слоёв, благодаря чему обладает высокими теплоизолирующими свойствами. Лицевая сторона ткани часто вырабатывается из более высококачественной шерсти, чем изнанка. В зависимости от структуры и рисунка переплетения драп может быть ворсованным и неворсованным, одно- и многоцветным, с гладким лицом и рисунчатой подкладкой. Из драпа шьют зимние и демисезонные пальто.

 

 

:D :D :D :D

Смайлики в кінці посту дають більш точну розшифровку ніка)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Big_Brat, точно так і було :D . Я ще тоді, коли створював тему, подумав - от хтось подумає, що чоловіку немає що робити в 4 часа ночі :D . А взагалі, я пізно (чи то вже рано) лягаю, біля 4-х ночі (сова), а у п'ятницю і суботу ще пізніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моє... 

Був у мене колись Yamaha Waveruner 1300... багато де я на ньому політав, навіть на Новий рік в гідрокостюмі покатався. А ще, здійснив я на ньому одну з своїх маленьких мрій - поганяв по Західному Бузі, від межі Волинської обл. до Сокаля... шалена швидкість 115-117 км/год  + доволі вузенька (для такої швидкості) річка з доволі різкими поворотами, 13 хвилин в одну сторону... в общім, адреналіну получів багато а спогадів - залишилось на все життя! Навіть в компютерні ігри більш не граю... взагалі.

Як раз після того зарееструвався на форумі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ага, приходь, покажу...

 

Якась неправильна бордовка намічається...

 

Взагалі це довжина руки :)

А ви що пдумали?..Збоченці :jeer:

20151213104430yFOd0.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Ага, приходь, покажу...

 

Якась неправильна бордовка намічається...

 

Взагалі це довжина руки :)

А ви що пдумали?..Збоченці :jeer:

20151213104430yFOd0.th.jpg

 

Якась маленька рука виходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Antiphase - це протифаза, термін з фізики

 

 

 

Противофаза это когда одна кривая копирует другую но в точности с противоположной полярностью или это одна и та же кривая со сдвигом на 180 градусов.

 

взяв цей нік ще в ті часи коли шпілили в контру, якось так виходило, що вся команда бігла в одну сторону, а я в іншу :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капітан Блад, щоби не було матюком на початку поставив "л"

Завжди читала цей нік як "ібладко")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Капітан Блад, щоби не було матюком на початку поставив "л"

Завжди читала цей нік як "ібладко")))

 

Аналогічно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Antiphase - це протифаза, термін з фізики

До речи аватара власна, Львів 2007 рік, раритетний зап у відмінному стані ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...