Перейти до змісту

Відкриття оновленого зоопарку в м. Луцьк


Vovan Vovanskiy

Рекомендовані повідомлення

ех... Позитивних моментів багато, але зауважень теж. Пелікан бідолаха, перекрили йому доступ до води, щоб він був рухливіший, весь день на сітку скакав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

від депутата міськ ради...

Сподіваюсь, депутат чесний (сарказм).

То якщо це правдива інформація (я й не сумніваюся, що так і є), є докази, чому цей депутат ще не зробив подання в прокуратуру. Чому це до сих пір не розслідуються, а ту балакається.

Звісно, ж, я не дивлюсь на все в "рожевих окулярах", але як на мене зоопарк зробили пристойно, на відміну інших об'єктів. І про це свідчить незацікавлене судейство - мої діти.

ех... Позитивних моментів багато, але зауважень теж. Пелікан бідолаха, перекрили йому доступ до води, щоб він був рухливіший, весь день на сітку скакав.

Та зауваження є завжди, і мені не все там подобається, але вцілому - гарно і пристойно. Нехай зберігають і примножують.

А вартість квитка, як для годинної радості дітлахів, халявна (10-20 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене зоопарк зробили пристойно, про це свідчить незацікавлене судейство - мої діти

Мої дітки також залишись задоволені відвідинами оновленого зоопарку, АЛЕ

1. вони не мають з чим порівняти (були, правда, раз в Рівному) на відміну, скажімо, від мене

2. вони не розбираються в сумах, вкладених в реконструкцію

3. вони не в курсі що таке інвестиції, бюджетні платежі і їх дерибан

4. ще щось, про що не знаю і я)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої дітки також залишись задоволені відвідинами оновленого зоопарку, АЛЕ

1. вони не мають з чим порівняти (були, правда, раз в Рівному) на відміну, скажімо, від мене

2. вони не розбираються в сумах, вкладених в реконструкцію

3. вони не в курсі що таке інвестиції, бюджетні платежі і їх дерибан

4. ще щось, про що не знаю і я)))

Ну от і навіщо їм це знати, ще встигнуть набратися цього г.. А щоб їм легше жилося радуйтесь новому разом з ними без всіляких "АЛЕ".

До речі, рекомендую переглянути разом з малечою мульт "Головоломка", по-іншому на світогляд дітей подивитесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте в темі про відкриття зоопарку писати про оновлений зоопарк, його плюси і мінуси.

А докази махінацій Чорнухі та Романюка пишіть у прокаратуру.

Я теж розумію що один краде а другий допомагає, але це питання не для цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару точок над "і" для дописувачів про директора і мальдіви: ні директор, ні працівники зоопарку не мали ніякого контакту з грошима і з реконструкцією взагалі. Були окремі будмайданчики, які повністю контролювалися міськрадою і керівником проекту по реконструкції , який за це отримував від єс зарплату. З зоопарком тільки радилися як краще для звірів то все зробити.

По скринці з грошима. Основна маса людей пішла десь в 12:30, тому, тільки почала утворюватися тиснява перед входом, було відкрито ворота на вхід, а калитку зробили виходом. Щоби якось розгрузити касу, було прийнято рішення брати гроші без здачі і кидати в скриньку. Можете глянути на сторінці зоопарку в фейсбуці як відкривали скриню, здається, минулого року. При свідках і зі звітом скільки зібрали. Тоді, доречі, купили поні на ті гроші.

Про хороше. Всіх вітаю з відкриттям оновленого зоопарку. Так склалося, що спостерігаю за його життям вже 5 років. Те, що там накерував папєрєднік за 10 років, вже три роки вигрібає новий колектив. Наскільки мені відомо, це тільки початок. Зоопарк буде розвиватися і надалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ми ходили робити репортажик ДО відкриття зоопарку, я була приємно здивована підслуханим у розмовах працівників зоопарку - люди справді ЛЮБЛЯТЬ свою справу, тих тваринок, знають їх, їхні привички, вподобання.

Словом. Якщо є любов- буде діло.

А про роздерибанене бабло - це від типових волинських жабочок мова. Як була завжди - так завжди і буде. Не зважайте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за брєд??? я сам був в тому зоопарку роботи там зроблено на значно менші кошти ніж виділо єс а виділяли порядку десь біля 20мнл євро, яка тут може бути жаба, лише хочеться просто справедливості,

Пора міняти нік "Спєц по мільйонам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...просто дістало вже те, що перед виборами всі такі хороші і турботливі...

Ось тут не можу не погодитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а виділяли порядку десь біля 20млн євро

як казали класики "і тут Остапа понєсло"

пиши вже краще 20млрд, так смішніше буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, видихай)) Які 20 мільйонів? які вибори? Давай мухі окремо, катлєти окремо - в темах про вибори і корупцію. Ми тут про відкриття зоопарку пишемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам завжди впарюють все для "галочки", нехай бы зробили щось ОДНЕ але якісно і класно, я ще досі памятаю в зоопарку давно як клітка для лисці метр на метр, і вона там бігала дзигою, навіть тоді хотілося директора кинути медведям, вже клітку розширити багато грошей не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз це захмарні ціни в гривнях а виділяли коли був курс по 8 і це було 120-160млн грн

звідки цифри? Вся інформація про гроші є в відкритому доступу. На Луцьк було виділено 1,5 млн євро. Це аж ніяк не 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна було 2 таких зоопарки побудувати

Ну то бери свої підрахунки в одну руку, в другу кошторис Луцьксантехмонтажу і йди в прокуратуру. Поки все що ти написав - твоє суб"єктивне припущення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобалось що поставили багато лавочок і гойдалок - тепер коли ажіотаж спаде, можна буде спокійно там погуляти, посидіти-повтикати на тигрів, поки малеча бігатиме по території. Зоопарк зробили гарним місцем для тривалого сімейного відпочинку, а не просто щоб намотати коло вздовж кліток і піти.

Шкода лисичок. Як було в них мало місця раніше, так і зараз залишилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, дружині і сину сподобалося. Обов"язково прийдемо ще раз, щоб трохи людей менше було.

Єдине, що я особисто додав би - якусь крамничку з хот-догами\булочками, щоб можна було що пожувати.

А так: Взяли з собою "Термосок" і гайда з дитинкою гуляти. Саме те - забава на весь день. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‪#‎LutskZoo‬ Захід відвідало у чотири рази більше людей, ніж ми планували. Перша черга робіт виконана.

Але це ще не все Смайлик «smile»

до кінця року, за умови погодження керівництвом Програми, ми встановимо ще додатково 13 нових вольєрів, майже кілометр нової огорожі навколо ставків, скульптури тварин реального розміру для людей з вадами зору, альтанки, нові гойдалки та смітники, столи та лавки для дитячих кружків, оновимо туристичну інфраструктуру в місті, встановимо нові пілони, інфомати, вказівники, великі туристичні мапи на в'їзді до міста, розробимо інтерактивні мобільні додатки для екскурсій містом та зоопарком з геолокацією, а Wi-Fi покриє всю територію Зоо, надрукуємо пару десятків тисяч буклетів та туристичних мап міста. Ще багато роботи Смайлик «wink»

Проект фінансується за підтримки Європейського Союзу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, видихай)) Які 20 мільйонів? які вибори? Давай мухі окремо, катлєти окремо - в темах про вибори і корупцію. Ми тут про відкриття зоопарку пишемо

це комунальний заклад який півтора роки будували будували, За наявності нормального розподілу коштів на будівництво за такий період часу можна було 2 таких зоопарки побудувати при нинішньому технологічному процесі..

Таке враження, що хтось дуже планував також прийняти участь в "освоюванні 20 млн. євро", але його на це "свято життя" не пустили) А жаба інколи така велика буває))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але всерівно там не видно тих грошей

Точно все порахував? Спробуй до того додати каналізацію і водопровід, яких не було взагалі, нова електрика та освітлення, трансформаторна, холодильне обладнання, загартоване якєсь суперскло для вольєрів. Може тоді дєбєт с крєдєтом зійдеться.

зі. Шо за люди, ну нє йоптваюмать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександр Ковальський: «Найкраще для Луцького зоопарку – ще попереду»

На здійснення реконструкції Луцького зоопарку витратили 5 років кропіткої роботи, багато моральних сил та понад мільйон євро. Сьогодні у проекту, що майже завершився, з’явилося багато «батьків»: місцеві політики та чиновники хочуть бути причетними до цієї доброї та вочевидь успішної справи.

Хто насправді став рушійною силою проекту, з чого все починалося та які перспективи має Луцький зоопарк, розповів координатор проекту Олександр Ковальський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто супер! Шкода що тигренята спали,і леви не виходили на вулицю,а сиділи в приміщені.Півтори години пролетіли навіть і не помітив, народу багато,всі щасливі))) 10грн.дитячий 20грн. дорослий квиток, це зовсім не дорого щоб там полазити, тим більше так просторо стало,короч кльово!))

PS:Ех, як повиростають тигренята,ото будуть красавци навіть не можу уявити))

post-23661-0-41660500-1445791079_thumb.j

post-23661-0-10945200-1445791095_thumb.j

post-23661-0-44619800-1445791107_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні све ж потрапив в оновлений зоопарк

Гарно, тепер хоч є куди вийти прогулятися.

З бочин – тупорила біомаса, яка лізе через забори сама і дітей пересаджує щоб покормити тварин. І дорога до зоопарку від вулиці Глушець.

Ну, але куди млін дінешся :) треба якось адаптуватися.

Якщо не хочете зіпсувати собі настрій ще до відвідування зоопарку – йдіть по центральній алеї і потім до зоопарку повз каруселі. Тоді не доведеться матюкатися на кожне бидло яке вважає що пішоходи мають ходити по болоту бо воно каретою по середині дороги їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не хочете зіпсувати собі настрій ще до відвідування зоопарку – йдіть ...

... йдіть в будній день! ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зоопарк супер, достают только идиоты которые хотят на машине чуть ли не до кассы доехать, а можно было бы, еще бы и по зоопарку ездили, ну неужели так тяжело пройти 200 метров

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...