Перейти до змісту

Для того - хто хотів би відвідувати зоопарк


ОКСАНАсЛУЦКА

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім часу доби. Хочу подарувати сезонний абонемент у наш Луцький зоопарк (пес його виграла у конкурсі) Абонемент на двох. Віддаю перевагу постійним користувачам форуму з дітками. Якщо діток декілька, зможете брати їх по черзі. Перш ніж погодитись, подумайте чи дійсно вам це потрібно, можливо комусь це потрібно більш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це прийнятно для Вас, просто передавайте його у користування на 1-2 дні. Таким чином ним зможе скористатися чимало сімей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, та зоопарк теж якось спонсорувати треба. Треба віддати тим, кому це потрібніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, знаю одну семью, где 3 девочек - 13 и 6 лет, могу предложить им связаться с Вами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, передавати з рук у руки, це буде не чесно по відношенню до зоопарку, частично вони живуть за рахунок квитків, Тому я подарую лише в одні руки.

Ternovnik, Добре, можу завтра до обіду і віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу передати абонемент у фонд, який займається неповносправною малечею, напівсиротами з малозабезпечених сімей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу передати абонемент у фонд, який займається неповносправною малечею, напівсиротами з малозабезпечених сімей

Добре. Він Ваш. Дайте будь ласка Ваші контакти у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, лучше этим деткам передать, пусть хоть какое-то развлечение для детворы будет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарунок передано у фонд.

Від голови фонду та діток, які скористаються подаруноком висловлюю подяку пані Оксані та її песику.

Бажаю їм подальших премог :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...