Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, AID сказал:

 

на сайті ради поки-що без змін,

але

Согласно статье 94 Конституции Украины, «В случае, если Президент в установленный срок не вернул закон для повторного рассмотрения, закон считается одобренным Президентом Украины и должен быть подписан и официально обнародован».

тю, да хто на ту Конституцію зважає ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь

http://ua.112.ua/golovni-novyni/poroshenko-pidpysav-zakon-pro-znyzhennia-aktsyziv-na-vzhyvani-avtomobili-322612.html

Порошенко підписав закон про зниження акцизів на вживані автомобілі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Onil сказано:

http://ua.112.ua/golovni-novyni/poroshenko-pidpysav-zakon-pro-znyzhennia-aktsyziv-na-vzhyvani-avtomobili-322612.html

Порошенко підписав закон про зниження акцизів на вживані автомобілі

Чудова новина! Тільки от мені щось не подобається фраза

Домовилися в четвер внести в нього зміни, щоб уникнути зловживань", - повідомив Цеголко.

Це як, можна вносити зміни пост-фактум до вже прийнятого закону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2016 at 7:28 AM, Ha3aP said:

Ііііі?

 

pres.jpg

 

Ну що, зрадофіли, ще сумніваєтесь в нашому гаранті? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коби бакс був хоча б 10 грн можна було б про щось говорити. А так: гарант гарантом, ситуацію зараз буде цікаво спостерігати на авторинку, як люди свої авто цінити будуть ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Serpent сказано:

 


Домовилися в четвер внести в нього зміни, щоб уникнути зловживань", - повідомив Цеголко.

Це як, можна вносити зміни пост-фактум до вже прийнятого закону?

Чекаємо на четвер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп, стоп, стоп. То він його не підписав, а відправив на доопрацювання?

Ага, а там поки проголосують, поки знову пройде по всіх комітетах, поки знову гарант підпише... Все так? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Rock сказано:

а ще краще, якби  було 1гр.76коп.

Ну, я пороха за язик не тягнув, він сам по 10 обіцяв!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хах! Ще ж може бути варіант що в четвер не проголосують і що тоді буде, аліс? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Rock сказано:

в мене таке відчуття ,що ти будеш ,дуже щасливий ,якщо ВР ще щось втне з тим законом.

Я його дуже чекав і можна сказати не дочекався: купив машину. Я нів"якому разі не зловтішаюсь тим, я буду дуже радий якщо його підпишуть і він вступить в дію!

Але з нормою Євро 5 пересічний громадянин нічого не виграє, ну хіба пару баксів (((

 

Також бісить сам закон в деяких пунктах:

- чому саме євро-5? чому не 4? чому не 3?

- бензину для євро-5 у нас немає!

- чому дія закону тимчасова?

- що за доопрацювання? Там що хоч завернути зможуть!

- тянуть його принняття теж не просто так, якийсь підводний камінь для людей все ж готують!

 

+ люди до цього, хто ще рік-два назад купував авто за 8-9 і при продажі вона зараз стане 4-5 морально не готові. Вже в коментарях великий срач іде.

Хоча цей пункт мене турбує менш за все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долар по одній гривні, всім алкашам по пляшці,всім бабам по мужику.

Мир, дружба, халява,шара.все  всім безкоштовно.

БЮТ, ЛЯШКО, САМОПОМІЧ.

БР.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Ha3aP said:

Я його дуже чекав і можна сказати не дочекався: купив машину.

Ну так і пиши тоді: нещадно душить жаба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Ну так і пиши тоді: нещадно душить жаба.

Писав вище, ніразу не душить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Nokian said:

Долар по одній гривн

 

Представник якої партії урочисто обіцяв громадянам долар по 10 грн.?

а) БЮТ   б)РПУ (Ляшко)

в) Самопоміч   г) БПП-С

 

Готові дати відповідь вже чи попросимо комп*ютер забрати два невірних варіанта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

 

Представник якої партії урочисто обіцяв громадянам долар по 10 грн.?

а) БЮТ   б)РПУ (Ляшко)

в) Самопоміч   г) БПП-С

 

Готові дати відповідь вже чи попросимо комп*ютер забрати два невірних варіанта?

На попередній сторінці навіть мулитик показують з цього приводу ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора добробати в Києві трохи шуму підняли...

Хрещатик перекрили, палатку поставили ...

Більш за все це і підштовхнуло радників Харанта змінити картинку новин ... от і підписав закон...
Як би дійсно він особисто хотів би цього - то підписав би його давно...
З  сотні законів, що з ВР потрапляють до нього на підпис, лише одиниці з них на вустах всієї країни ... як цей ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ha3aP сказал:

- що за доопрацювання? Там що хоч завернути зможуть!

- тянуть його принняття теж не просто так, якийсь підводний камінь для людей все ж готують!

 

+ люди до цього, хто ще рік-два назад купував авто за 8-9 і при продажі вона зараз стане 4-5 морально не готові. Вже в коментарях великий срач іде.

Хоча цей пункт мене турбує менш за все.

 

Процедура звичайно порушена: ніде в чинному  законодавстві не зустрічала норми про зміни які у невідкладному порядку внесе Глава держави, і які будуть підтримані усіма фракціями та проголосовані у ВРУ до Закону після підпису, хоча по факту таке було вже і не раз (публікували в Голосі таке, що ніхто в очі не бачив))

 

Я так розумію по ставках акцизу все залишиться як і в проекті до ІІ читання, а доопрацювання мають бути такі:

-  одна машина до кінця дії Закону; 

 введення заборони перепродажу;
-  власник авто має завезти його в Україну особисто

Так що дійсно, спочатку потрібно дочекатись четверга, а потім офіційного оприлюднення.

 

P.S. на зниження цін на на нашому вторинному ринку я особливо не розроховувала б )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, natalka) сказано:

Я так розумію по ставках акцизу все залишиться як і в проекті до ІІ читання, а доопрацювання мають бути такі:

-  одна машина до кінця дії Закону; 

 введення заборони перепродажу;
-  власник авто має завезти його в Україну особисто

Так що дійсно, спочатку потрібно дочекатись четверга, а потім офіційного оприлюднення.

 

P.S. на зниження цін на на нашому вторинному ринку я особливо не розроховувала б )

 

 

1. можна сказати, що вже є в законі - по пільгах дозволяється ввозити лише 1 авто на календарний рік,

2. вже є в законі -  заборона продажу (відчуження, міни і т.д) авто протягом 365 днів після ввезення, точніше можна - але прийдеться заплатити повну вартість мита.

3. вже є в законі - при спробі ввезти по договорах/довіреностях на іншу особу прийдеться заплатити повне мито

 

можливо перекриють ще якісь можливості обходу цих обмежень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Ha3aP сказано:

- що за доопрацювання? Там що хоч завернути зможуть!

чув що мають відредагувати пункт про купівлю авто за кордоном по дорученню, договору виконання робіт по купівлі-перегону авто... Його мають замінити пунктом щось типу: 1 фіз. особа особисто має купити, перегнати і розмитнити, без права продажу протягом 1 року. Ніби то для того аби уникнути можливих постійних схем по перегону та перепродажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відміни віз не відбулося. Згідно статистики, 77% українців ніколи не були за кордоном. З решти 23% думаю 2/3 були в безвізових країнах в туристичних подорожах 1-2 рази за все життя. Кому стане краще серед решти 7-8 %, скільки з них планувало придбати вживане авто в Європі, не старше 5 років? Тепер зрозуміло чому в Пєті така рожа довольна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, nickel said:

Відміни віз не відбулося. Згідно статистики, 77% українців ніколи не були за кордоном. З решти 23% думаю 2/3 були в безвізових країнах в туристичних подорожах 1-2 рази за все життя. Кому стане краще серед решти 7-8 %, скільки з них планувало придбати вживане авто в Європі, не старше 5 років? Тепер зрозуміло чому в Пєті така рожа довольна.

 

Не страше 6,5 років, мова ж йшла про 1 січня 2010 чи вже щось поміняли?

Десь в цій чи схожій темі на борді був цікавий коментар, що купівля такого авто — підстава для позбавлення людини субсидії. От вам ще один «заєць» для уряду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Rock сказал:

 

зрада.jpg

 

Як вже достало це "і нашим і вашим"... Більшість і так розуміють, що і до чого, але наведу пару тез з форуму для ЛЮБИТЕЛІВ нашого ХАРАНТА:

1) Більшість українців не поїде в Європу, щоб купити автомобіль: більшість в принципі не мають досвіду навіть туристичних поїздок за кордон, не кажучи вже про комерційні. Так, за даними опитування Research and Branding Group, 77% українців не були за кордоном жодного разу.

2) Ті хто й зважаться на поїздку в принципі, навряд чи вважатимуть її комерційно доцільною. Дорога з віддалених від західного кордону України регіонів в країни ЄС «з’їсть» частину зекономлених коштів на акцизах. До того ж багатьох відлякає обмеження з продажу. А що робити, якщо автомобіль з якихось причин не влаштує покупця?

3)  Інтрига з підписанням закону про зниження акцизів тривала більше місяця. У парламенті проект закону проголосували ще в кінці травня.  Закон передали в адміністрацію президента, І здавалося, що вже нічого не заважає Петру Порошенко підписати документ. Але проект залишався без візи глави держави ще кілька тижнів. І вчорашнє відео повністю пояснює чому – президент не хотів підписувати закон у нинішній редакції і готував свої зауваження.

Вочевидь, на позицію Порошенка вплинула його близькість до корпорації «Богдан». Колись нинішній глава держави був співвласником корпорації. Потім він запевняв, що продав свою частку давньому бізнес-партнеру та приятелю Олегу Гладковському (колишній Свинарчук). Однак, незважаючи на вихід з бізнесу, відносини Порошенка і Гладковського залишилися дуже тісними. Фактично власник «Богдана» – одна з основних фігур в команді президента. Зокрема після перемоги на президентських виборах власник «Рошену» протягнув свого друга на посаду заступника секретаря РНБО. У Раді безпеки Гладковський відповідає за оборонно-промисловий комплекс. «Богдану», так само, як і «АІСу», невигідне зниження акцизів на старі автомобілі. Адже корпорація теж торгує російськими автомобілями «Лада». До того ж в портфелі її брендів – китайські марки, які теж конкурують зі вживаними машинами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...