Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Віталька сказано:

наші заводи уже почали випускати авто з Євро -6

А можна детальніше про "наші заводи" і "наші авто"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А можна детальніше про "наші заводи" і "наші авто"?

ізі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили закон на 2 роки,ну таке собі вікно,щоб напівеліта та дилери нагнали собі машин.Для 90% громадян України цей закон ніц не дав.Машин по 3-4тис у.о не буде.Вчора для цікавості продивився мобіле.де -90% тих автівок які мені підходять по ціні-якості-пробігу мають євро4.А євро5(з тих що цікавили мене) на виході в нас вже виходить в районі 10-12тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Arden сказано:

яка вартість усунення цих проблем... ось це питання)

 

Яка вартість обслуговування гарантійного авто на офіційному сервісі?

 

Людей позбавляють вибору. Це й погано. Хтось хоче їздити на e39 і платити за обслуговування - хай їздить, комусь подавай нову в целофані - їхнє право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Віталька сказано:

ізі

Я тебе хочу щось спитати! Тільки не ображайся! ти дебіл?  ЧИ ти хочеш мене потролити?

Це китайський зламок 2012 року із наліпкою "Славута". У 2012 році він вартував 10 000 доларів (60 000 - 70 000 юанів). За 4 роки його ціна впала вдвічі чи втричі.

Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ хз про який зламок ти говориш, якщо тільки 27 травня вперше було представленно на столичному автошоу. років 10тому і КІА була китайським зламком, але є одне але - якщо нова славута буде задовільняти усі мої побажання - екнонмічність, надійність, та помірну ціну - я готовий купити та користуватися.

сумніваюся, що у кожного хватає на пассат Б7 чи БМВ 635.

з часом зміниться дизайн на більш привабливіший і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Саня сказал:

Яка вартість обслуговування гарантійного авто на офіційному сервісі?

 

мова за б/у авто з Європи

 

28 минут назад, Zheny@ сказал:

Авто зроблене для Польщі (наприклад)  буде по якості цікавіше, ніж авто, зроблене для України. (Хоча більшість нового "закордонного" автопрому - зібране на території неньки. І да, якщо в мене є бабло на нове авто овер 20к у.є., то що завадить поїхати в ту ж Польщу, де я його купив, де спеціалісти - трошки порядніші і більш кваліфіковані. (Знаю я, як наші жмуться відправити 2-3 чоловіка на навчання за кордон, натомість їде один і потім "вчить" тут решту!)

 

ну якщо порівнювати авто які збираються не у нас, то думаю якість одинакова, ну але це питання риторичне, критичного падіння цінника очікувати не варто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Віталька сказано:

років 10тому і КІА була китайським зламком,

корейським. Не плутай!

1 хвилина тому, Віталька сказано:

хз про який зламок ти говориш, якщо тільки 27 травня вперше було представленно на столичному автошоу

Ти внатурі прикалуєшся?  В моєму пості є посилання. Аж 2. Можеш глянути сам.

 

Я думав ти більш адекватний..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@

всерівно не можу зрозуміти  чому ти так агришся? якщо буде нормальна розстрочка в 1000грн на місяць з процентами, то чому б не взяти? чи всі корейці з китайцями їздять лише на мерінах і бумерах? населення купує те, що може, і тоді вже пофіг буде на ті побиті німецькі автомобілі з нижчими ставками.

чому б тим Луцьким таксистам не оновити свій паркінг на нові авто, ніж їздити на розбитих жигулях і мерседесах 80х років ? 10к у.о. дороговато,не спорю, але якщо реальна ціна буде в межах 6-7к ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталька сказано:

не можу зрозуміти  чому ти так агришся?

Бо знову на*бали. Китаєць під видом вітчизняного автопрому. З яких пір розібрати 4-річну машину в китаї і зібрати в нас - стало власним виробництвом?

Можна було одразу переіменувати ЗАЗ у Чері і робити тут китайців. було б чесно, принаймні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

мова за б/у авто з Європи

Навіть на б/у авто з Європи поміняти ступичний підшипник на 25-річному мерсі дешевше, ніж ступицю в зборі на свіжому автопромі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Arden сказал:

яка вартість усунення цих проблем... ось це питання)

як то кажуть, БМВ радує поки не заїдеш на сервіс)

Звичайно, вартість обслуговування таких авто буде вища (але все ж таки не захмарна: багато чого можна зробити самому руками в гаражі, багато проблем і методів їх вирішення описано на клубних форумах).

 

Я веду до того, що є чимало людей, які згодні купити старіше і дешевше авто, але яке при цьому буде дорожче в обслуговуванні. А пункт про машини після 2010 року випуску по суті показує цим автолюбителям велику дулю. 

 

Повторюсь, в порівнянні з тим, що було закон хороший, але він далеко не ідеальний. Особисто для мене це виглядає як кістка, яку кинули гавкаючій собаці, щоб вона заткнулася. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Зробили закон на 2 роки,ну таке собі вікно,щоб напівеліта та дилери нагнали собі машин.Для 90% громадян України цей закон ніц не дав.Машин по 3-4тис у.о не буде.Вчора для цікавості продивився мобіле.де -90% тих автівок які мені підходять по ціні-якості-пробігу мають євро4.А євро5(з тих що цікавили мене) на виході в нас вже виходить в районі 10-12тис.

Так, за що і мова. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с 2018 нельзя будет машины ввозить меньше евро 6 тоесть не страше 2015 г. выпуска , так шо не нойте, а покупайте пока можно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

ЧИ медсестра, у лікарні, прийшла укол робити і каже "з вас 100 грн за один укол. І 250 за капельницю". "З якого переляку?" "Ну я ж дипломована медсестра! Я пройшла купу курсів і передивилася всі відео-майстер класи на Ютубі!" 

В нас лікарня це лотерея, виживеш не виживеш. Й якщо медсестра тобі кульку повітря в вену зажене, як ти думаєш, рідні будуть тебе барана оплакувати (бо тобі вже пофіг буде на тому світі), що ти 250грн на крапельницю пожалів (при умові що ти маєш ті 250грн на крапельницю й за такі гроші робить дійсно професіонал) ?

6 часов назад, Zheny@ сказал:

Чи сантехнік, який прийде кран поміняти. Чи листоноша, яка газету принесе. Чи двірник, який мете тобі двір. ХТО буде робити цю роботу, якщо всі раптом дипломованими стануть і захочуть мільйони заробляти??

Задумайся.

Й ти задумайся, бо весь цивілізований світ по такому принципу й живе, прикінь. Кожен має бути професіоналом в свому ділі й отримувати за це гідну зарплату (й сантехнік й двірник), тому й сервіс високий й вартість велика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Й ти задумайся, бо весь цивілізований світ по такому принципу й живе, прикінь. Кожен має бути професіоналом в свому ділі й отримувати за це гідну зарплату (й сантехнік й двірник), тому й сервіс високий й вартість велика.

Не перекручуй.  Я говорив, що всі важливі. І двірник і медсестра. Про достойну оплату праці мова не йшла. Це само собою.

Мова якраз йшла про те, що не всі можуть бути крутими бізнесменами. ЗАВЖДИ будуть такі, хто ними не  стане. І завжди будуть потрібні ті, хто просто стриже, стриже газони, крутить гайки, і т.д.  Всі раптом стали модні і круті профксіонали, хто привезе хліб у магазин, водій же професіонал, він за 4000 уже не поїде, дайте йому 14000, за те, що професіонал!  така ж ваша логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Zheny@ сказал:

Не перекручуй.  Я говорив, що всі важливі. І двірник і медсестра. Про достойну оплату праці мова не йшла. Це само собою.

Мова якраз йшла про те, що не всі можуть бути крутими бізнесменами. ЗАВЖДИ будуть такі, хто ними не  стане. І завжди будуть потрібні ті, хто просто стриже, стриже газони, крутить гайки, і т.д.  Всі раптом стали модні і круті профксіонали, хто привезе хліб у магазин, водій же професіонал, він за 4000 уже не поїде, дайте йому 14000, за те, що професіонал!  така ж ваша логіка?

Так за який хєр має бути достойна оплата ? За красиві очі ? Й гайки треба крутити професійно. Чогось до мого покійного батька йши мотори робити в автобусному парку, а не до якогось звичайного *крутяча гайок*, бо ПРОСТО крутити гайки НЕДОСТАТНЬО!!!, принаймні недостатньо для гідної  оплати, просто крутиш, просто отримуєш, добре крутиш, добре отримуєш. Принаймні так має бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Так за який хєр має бути достойна оплата ? За красиві очі ? Й гайки треба крутити професійно. Чогось до мого покійного батька йши мотори робити в автобусному парку, а не до якогось звичайного *крутяча гайок*, бо ПРОСТО крутити гайки НЕДОСТАТНЬО!!!, принаймні недостатньо для гідної  оплати, просто крутиш, просто отримуєш, добре крутиш, добре отримуєш. Принаймні так має бути

В суспільстві не можуть всі бути професіоналами і мега крутими - суть така. Тому обовязок держави піклуватись про всіх жителів. Тільки в кожній країні це по різному получається((( Але по факту, чого б не дозволити ввіз авто з 2000 року. Ну от що цьому заважає, екологія? Ай да...не серйозно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, drap сказано:

с 2018 нельзя будет машины ввозить меньше евро 6 тоесть не страше 2015 г. выпуска , так шо не нойте, а покупайте пока можно)

Економічна інтеграція з ринком ЄС найближчим часом торкнеться і бажаючих придбати вживане авто. Йдеться про норми Угоди про асоціацію, згідно з якими з 1 січня 2016 року в Україну буде заборонене ввезення автомобілів, що не відповідають екологічним вимогам стандарту «Євро-5».

http://www.slovoidilo.ua/2015/06/23/stattja/suspilstvo/z-2016-roku-vzhyvanyj-avtomobil-dlya-ukrayincya-mozhe-staty-rozkishshyu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Barugan сказал:

В суспільстві не можуть всі бути професіоналами і мега крутими - суть така. Тому обовязок держави піклуватись про всіх жителів. Тільки в кожній країні це по різному получається((( Але по факту, чого б не дозволити ввіз авто з 2000 року. Ну от що цьому заважає, екологія? Ай да...не серйозно

Згідний. Професіонали, або ті, ком більше повезло, або в кого батьки круті, їздять на кращих машинах, їдять кращу їжу, носять кращий одяг, а непрофесіонали, або ті, кому не повезло - ні. Все логічно. Інша справа, що таки да, душить держава народ по чорному, й з автомобілями теж :(  Хоча заради справедливості кажучи, мені морально не хочется здешевлення машин, бо й моя подешевшає, але розумом розумію, що дешевші машини для народу краще, тільки для народу, а не для бидла, яке їздить бухим й наплювавши на правила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Згідний. Професіонали, або ті, ком більше повезло, або в кого батьки круті, їздять на кращих машинах, їдять кращу їжу, носять кращий одяг, а непрофесіонали, або ті, кому не повезло - ні. Все логічно.

а я тобі про що казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

Економічна інтеграція з ринком ЄС найближчим часом торкнеться і бажаючих придбати вживане авто. Йдеться про норми Угоди про асоціацію, згідно з якими з 1 січня 2016 року в Україну буде заборонене ввезення автомобілів, що не відповідають екологічним вимогам стандарту «Євро-5».

http://www.slovoidilo.ua/2015/06/23/stattja/suspilstvo/z-2016-roku-vzhyvanyj-avtomobil-dlya-ukrayincya-mozhe-staty-rozkishshyu

 

В Украине вступает в силу экологический стандарт Евро-5, который запрещает ввоз из-за границы старых автомобилей, которые были произведены ранее 2010 года.

Об этом напоминает Ассоциация международных автомобильных перевозчиков Украины.

"С 1 января 2016 года ввоз автотранспортных средств стандартам Евро-4 и ниже будет запрещено", - говорится в сообщении.

Кроме того, с 2018 года в страну будет запрещен ввоз автомобилей ниже стандарта "Евро-6" (2015-2016 годов выпуска), то есть старше трех лет

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, MANJAK11 сказал:

Згідний. Професіонали, або ті, ком більше повезло, або в кого батьки круті, їздять на кращих машинах, їдять кращу їжу, носять кращий одяг, а непрофесіонали, або ті, кому не повезло - ні. Все логічно. Інша справа, що таки да, душить держава народ по чорному, й з автомобілями теж :(  Хоча заради справедливості кажучи, мені морально не хочется здешевлення машин, бо й моя подешевшає, але розумом розумію, що дешевші машини для народу краще, тільки для народу, а не для бидла, яке їздить бухим й наплювавши на правила

   Так проблема ще в тому,що в нас розуміння дешева і недешева машина відрізняється від європейського і навіть російського.В них нові машини європейських і азійських виробників  дешевші,ніж в нас.Іноді відсотків 30 різниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть Водинтуробраний наклав вето. 

http://gazeta.ua/articles/politics/_poroshenko-naklav-veto-na-podeshevshannya-inomarok/702072

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...