Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні скотчем обліплені двері під'їзду, мол зустріч з Романюком, все клас, але хто ту срань здиратиме, хто відмиватиме двері від скотча? Свинство. А про те, що агітки бпп жменями в дверні щелі запихали та як посівальники на лєснічній порозкидали то вже ні у які рамки не лізе, мусив сам збирати та прибирати під'їзд. Дякую бпп за срач, класна агітаційна програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну це ще дрібниці, ціла Варта Порядку ж не для роздавання лящів створена? Чи спочатку НЕБАЙДУЖІ лящі роздаватимуть, а потім вже і відстрілюватимуть?

За особисті образи вийняти можна і без варти порядку (доречі до чого вона тут?) а варта порядку має свої завдання (ну не буду ж я ще й це розжовувати), чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варта порядку наскільки мені відомо це громадське формування, яке допомагає міліції охороняти мій з вами спокій

 

57c610d44c78bf7027f85f15a3e83abd14353872

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шось не зрозумів, Товстенюк балотується від фонду "Новий Луцьк", якому хтось за шось вдячний, чи від Укропа, якому ніхто ні за що не вдячний? Ви там між собою визначіться кому дякувати за майданчики і Буковелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви там між собою визначіться кому дякувати за майданчики і Буковелі.

Походження грошей, які роздає як фонд, так і укроп, однакове.

Питання, яке зачепила Моторолла, трішки в іншому: чи можна брати путівку в Буковель для дитини, знаючи, що ці гроші брудні? А взявши, казати: "А шо такоє, це ж благодійність? Я все рівно за нього не голосуватиму".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вже стільки гівна наїлися від сьогоднішньої влади й їх прихвоснів, що готові за будь=кого голосувати, аби не за шоколадних упирів й їх ставлеників. За палицю, шмалицю, чи кого іншого.  Хоч за чорта лисого.Але не переживайте, порох не віддасть того, що заграбастав. Поставить своїх поплічників і буде "цар усія України".Самолічно. А ви голосуйте за кого хочте, дальновидні наші. Один хрен... За романюка не піду голосувати принципово. Хоч навіть з-за того, що він ходить під порохом ...Цікаво, є тут люди (дальновидні),які за пороха голосували?"Дальновидні",мабуть ,до офігєнія...Я -б  людям в очі не зміг-би дивитись, якби віддав свiй голос за нього. Але, Бог милував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Признаюсь, голосував за Пороха, навіть був задоволений що щось міняється, але всі ми бачимо що гівно спливло...

Та посуті тоді і не було за кого...Я в політиці не дуже розуміюсь, думаю таких людей більше 30%, от нам помахають шоколодками і надіями. і все голос летить туда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мальчікі, не сваріться.

розбавляю срач, хтоневкурсі палиця благословив старт на будівництва самого благодійного тм спортивого центру між Променем та Авангардом, товстенюк наголошує шо то соціальний проект і окупиться за 20 років, такшо майте на увазі, все для людей і транспортної дупи в цьому районі...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мальчікі, не сваріться.

розбавляю срач, хтоневкурсі палиця благословив старт на будівництва самого благодійного тм спортивого центру між Променем та Авангардом, товстенюк наголошує шо то соціальний проект і окупиться за 20 років, такшо майте на увазі, все для людей і транспортної дупи в цьому районі...

блін, не люблю Палицю

але якщо насправді там будуть басейни - то це люкс !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, любити потрібно свого чоловіка!!! а Ігоря палицю поважати за те що він дуже багато робить для нашого міста, і не за державний кошт, а за власний рахунок.

 

 

Тому моя думка що він та його команда заслоговують на те що бути підтримані зараз на виборах мера Луцька, якщо ми хочемо побачити дійсно європейське місто, та й відчути себе по якістю життя європейців.

 

Ти що, забув помолитися зранку на Палицю? Чи поповняєш списки свідків єгових ім Палиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СаняТТ , як і Роберто і ще три клона уходять в бан довічно. Нічого лічного - за клонів у нас банять.

 

А по темі Буковеля: всім відомо, що Буковель належить Палиці. В мене донька, як переможниця обласної олімпіади їздила туди не в сезон, за тиждень ми заплатили 600 грн - 100 грн в день - Палиця аж збанкрутував від такої благодійності напевно. В Ровеснику два тижні коштують 2300, без "спонсорської підтримки" - афігєть благодійник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, дарма ти створював другу тему :) Все-одно всі тут сруться :)

та й окремої теми вони не варті...

 


Пропоную в темі окремо вивести + і - кожного кандидата з конуретними зсиланнями,а саме хто що зробив, вкрав і т.д., але по факту, без жовтої преси. Щоб зайшов на тему і не читав всі пости, ...побачив, хто ху..ло і чому.

:) це я намагався розпитати  в іншій темі, але бажаного так і не отримав :) лише "він гавно, бо він гавно " :)

 

Те, що Палиця не янгол, це зрозуміло, і те, що багато хто в своєму виборі керується "українською жабою" і "ашобвсусідакороваздохла", це теж ясно.

 

От хочу почути, чому мені голосувати за Романюка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! треба глянуть.

Довгоочікувані дебати: Романюк і Товстенюк

http://ar.volyn.ua/20151110-dovhoochikuvani-debaty-romanyuk-i-tovstenyuk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


От хочу почути, чому мені голосувати за Романюка?

Для початку потрібно розуміти, що міський голова лише скликає сесії міськради і забеспечує весь процес голосування. І рішення приймає саме міськрада більшістю голосів. Укропа там - 15 мандатів і Палиці лишилось "купити" всього 5-7 голосів, щоб повністю керувати містом так, як він захоче. Романюку з його 8-ма мандатами Солідарності це буде значно складніше зробити. Хоча голосувати по суті нема за кого - по суті тільки "проти одного з них". Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій вибір більше меркантильний, як людина яка торгує на Центральному ринку, я проголосую проти Палиці, який останнім часом проявляє інтерес до цієї землі.

В першому турі неголосував за цих двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча голосувати по суті нема за кого - по суті тільки "проти одного з них".

ото ж бо й воно

 

 

 

Для початку потрібно розуміти, що міський голова лише скликає сесії міськради і забеспечує весь процес голосування. І рішення приймає саме міськрада більшістю голосів.

:) почитати тебе, то мер взагалі працює секретарем при депутатах і, по суті, взагалі не потрібен :)

Діма, ну ти ж не вчорашній, ти ж добре розумієш реальну владу мера, чи не так ;)

 

Крім того, депутати на сесіях дійсно приймають РІШЕННЯ, а мер видає РОЗПОРЯДЖЕННЯ, а це є різні документи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СаняТТ , як і Роберто і ще три клона уходять в бан довічно. Нічого лічного - за клонів у нас банять.

 

А по темі Буковеля: всім відомо, що Буковель належить Палиці. В мене донька, як переможниця обласної олімпіади їздила туди не в сезон, за тиждень ми заплатили 600 грн - 100 грн в день - Палиця аж збанкрутував від такої благодійності напевно. В Ровеснику два тижні коштують 2300, без "спонсорської підтримки" - афігєть благодійник.

Мене бентежить не сумма (навіть якщо це 2 копійки), а сам факт.

Ді, гроші крадені! Не можна брати брудних грошей (ну якщо тільки це не питання життя і смерті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведмеденко давно скурвився :(

СаняТТ , як і Роберто і ще три клона уходять в бан довічно. Нічого лічного - за клонів у нас банять.

тю тільки 3...

а в ПМ погрожував закидати борду клонами

але після 2ї спроби пройти валідацію здався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ти ж добре розумієш реальну владу мера, чи не так
Мав на увазі, що крім умовно повноважень мера з приходом Товстенюка у Палиці будуть також повноваження міськради.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа... тепер зрозумів. Так, звичайно. Навіть якщо ми оберемо Романюка, повної влади він вже мати не буде, але ситуація "риба-рак-щука" цілком може статися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведмеденко давно скурвився :(

СаняТТ , як і Роберто і ще три клона уходять в бан довічно. Нічого лічного - за клонів у нас банять.

а в ПМ погрожував закидати борду клонами
Так СанюТТ забанили за клоноводство, а не за рекламу палиці?

Фух, аж від серця відлягло, бо я вже було подумав, що він став бранцем сумління.

P.S. До речі його забанили ще кілька днів тому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мальчікі, не сваріться.

розбавляю срач, хтоневкурсі палиця благословив старт на будівництва самого благодійного тм спортивого центру між Променем та Авангардом, товстенюк наголошує шо то соціальний проект і окупиться за 20 років, такшо майте на увазі, все для людей і транспортної дупи в цьому районі...

Блін,а я мізки зламав,коли біг-борд з рекламою спортивного центру побачив,де ж той басейн?А його ще не збудували.

 Правду казали люди кілька років тому,що Палиця хоче центр міста перемістити в  район Промінь-стадіон.Все там скупив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій вибір більше меркантильний, як людина яка торгує на Центральному ринку, я проголосую проти Палиці, який останнім часом проявляє інтерес до цієї землі.

Так всі ж вже давно говорять, що треба Старий ринок перенести. Навіть, по-моєму, в цій темі таке питання повставало. Чому хомячки знову невдоволені?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. До речі його забанили ще кілька днів тому...

спочатку в ОР

а після погроз (і спроб наплодити клонів) - бан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...