Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

...

Тогда зачем депутатам платить зарплату?

Пока часть проблем не решат не платить им. Разбить самые острые проблемы по срочности выполнения по времени на месячные зарплаты депутатов. Решили четкий список проблем - получи зарплату. Из списка половину проблем разрулили - половину зарплаты. Их зарплату в наказание одолжить бюджету и закупить уже сейчас медикаменты на запас пока не подорожали или временно одолжить на погашение задолжности по зарплате простым рабочим с коммунальных предприятий. Или вообще уволить депутатов. Всех кто не проголосовал "за" уволить. Без митинга - не отрывая людей с работы на проведения митингов.

...

1. Депутати міських рад зарплату (за депутатство) не отримують.

2. "Уволить депутатов" не можна, але їх можна відкликати і ця процедура описана в Законі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

...

Тогда зачем депутатам платить зарплату?

Пока часть проблем не решат не платить им. Разбить самые острые проблемы по срочности выполнения по времени на месячные зарплаты депутатов. Решили четкий список проблем - получи зарплату. Из списка половину проблем разрулили - половину зарплаты. Их зарплату в наказание одолжить бюджету и закупить уже сейчас медикаменты на запас пока не подорожали или временно одолжить на погашение задолжности по зарплате простым рабочим с коммунальных предприятий. Или вообще уволить депутатов. Всех кто не проголосовал "за" уволить. Без митинга - не отрывая людей с работы на проведения митингов.

...

2. "Уволить депутатов" не можна, але їх можна відкликати і ця процедура описана в Законі ;)

А можна детальніше, аж цікаво стало. Невже ця норма присутня і її дійсно можна виконати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитрий Викторович Шума, про "падаючі мости" ще забув написати, і для повного антуражу не завадило б ще 100500 фоток, як в старі-добрі часи, добавити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається я знаю, хто на попередніх виборах луцького мера обписував всі паркани в Луцьку ,,Комунисты с Романюком,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. "Уволить депутатов" не можна, але їх можна відкликати і ця процедура описана в Законі ;)

Закон настільки "друшлак" що ТВК знайде мільйон юридичних зацепок аби не стартанути процедуру. Реально це практично не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то є така штука як фіскальний апарат. І нормальні магазини типу фокстрота чи якигось там шмоточних брендових, без фіскалки товар не відгружають. А де є фіскалка там не є таємницею сума ТО. Я просто бачив такі договори, правда в іншому ТЦ. Так шо ненада лізти в ту тему де ти зовсім не орієнтуєшся!

Zalepok44,ми ж говорили про ЦУМ, так? А там магазинів із фіскальним апаратом можна порахувати на пальцях 1 руки. Та і товарооборот 10 к - це сміх, особливо для ЦУМа. От мені і стало дивно.

А те що така умова можлива в інших ТЦ то я і не сперечаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якій ще області (окрім Дніпра) укроп набрав 30% до міськрад, не скажеш?

В нас переміг не укроп, в нас переміг фонд Ігоря Палиці "Новий луцьк".

Я живу у Волинській області. Мене цікавить в першу чергу що відбувається тут. Яка мені різниця хто стане мером Конотопу?

Та ви вже визначіться, де ви живете )))

Хіба це не зрозуміло з мого поста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке ставлення двох кандидатів до проблеми Старого ринку-туристичної привабливості Луцька? Хтось має вихід, щоб почути чітку відповідь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке ставлення двох кандидатів до проблеми Старого ринку-туристичної привабливості Луцька? Хтось має вихід, щоб почути чітку відповідь?

Рома не чітатєль?

По базарам ходять чутки, що Палиця хоче позакривати базари, аби люди ходили більше в його Цум.

:)

Товстенюк закриє Старий ринок, Романюк не закриє. Голосуймо за Товстенюка туристичну привабливість Луцька???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий давно має бути перенесенний на новий ринок по вул. Окружна, котрий вже трохи більше року працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий давно має бути перенесенний на новий ринок по вул. Окружна, котрий вже трохи більше року працює.

знаю одне місто де закрили ринок ,бо він був на привабливій земельці

і маршрутки безплатні на той базар іздять,і що тільки не придумували - а люди туди не ходять

не зручно

зараз мені цікаво скуплятися на ринку ,доступна ціна,хороший вибір ,спілкування з людьми

а для чого мені пертися через все місто і витрачати час,зійде те що є в ближньому супермаркеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось надибав , раніше не бачив.

(соррі, якщо вже було)

???

Не відкриває посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. "Уволить депутатов" не можна, але їх можна відкликати і ця процедура описана в Законі ;)

А можна детальніше, аж цікаво стало. Невже ця норма присутня і її дійсно можна виконати?

Закон про статус депутатів місцевих рад

Розділ V ВІДКЛИКАННЯ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ ЗА НАРОДНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ

прецедентів напевно і не було :

1. народ не знає законодавства і своїх прав;

2. те що написано в Законі не завжди можна виконати - хоча потрібно пробувати.

3. ну і важко згуртуватись і щось спільно зробити (моя хата з краю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

natalka), це вже хоч щось, чекаю продовження

... ви ж, здається, юрист? Маєте бути знайомі з повноваженнями міського голови ... ?

Нє, зараз я тіпа бухгалтер :_06: . Ні з міським головою, ні з його повноваженнями не знайома )

Прродовження: інформація для роздумів

Стаття ще 2012 року!!!!!Зверніть увагу на коментарі (люди погоджуються що закузаха - але все в точку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий давно має бути перенесенний на новий ринок по вул. Окружна, котрий вже трохи більше року працює.

і толку, що він ніби працює? Люди туди не їздять і не їздитимуть. Це абсолютно не зручне місце для торгівлі і для потенційних покупців. Хто додумався туди ринок перенести? Напевно тим, хто в котрий раз за такий рахонок відмив чималу суму грошей, а з підприємцями ніхто навіть не порадився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з підприємцями ніхто навіть не порадився

А ви як вважаєте, у Любліні радились з підприємцями коли великий ринок за містом будували?:) Так само і з ринком біля Гостинця колись давно було, коли його на "Північний" переносили і нічого - пережили! А біля культурно-заповідно-туристичних споруд має бути привабливий вигляд! Ви ж хочете гарних доріг в місті, охайних дворів...? То ж туристи і поповнюють місцевий бюджет звідки гроші йдуть на благоустрій міста!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з підприємцями ніхто навіть не порадився

А ви як вважаєте, у Любліні радились з підприємцями коли великий ринок за містом будували? :) Так само і з ринком біля Гостинця колись давно було, коли його на "Північний" переносили і нічого - пережили! А біля культурно-заповідно-туристичних споруд має бути привабливий вигляд! Ви ж хочете гарних доріг в місті, охайних дворів...? То ж туристи і поповнюють місцевий бюджет звідки гроші йдуть на благоустрій міста!

Ну ви й порівняли! Перенос ринку з Гостинця до Північного, і Старий на край світу?! Я за читисті вулиці, охайні райони і т.д., особливо в історичних памятках, але почати потрібно не з переносу ринку, а з культури лучан, і перш за все, з тих. хто на даний момент цей ринок тримає. Адже грошеняти в карманах не муляють, а от сміття так. Парадокс.

І, чесно, невже ви думаєте, що благоустрій міста виконується за рахунок відвідування Замку Любарта? Наївний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви й порівняли! Перенос ринку з Гостинця до Північного, і Старий на край світу?!

Та не вже)) Прям так і край світу?)) Колись і автостанцію з Паркової перенесли на "край світу", аж на Львівську...і нічого. А "Епіцентр" побудували на іншому "кінці світу"..і також нічого, покупців масса і доїзд зручний... А в Одесі так взагалі 7-ий кілометр в чорта на кулічках...і який популярний ринок))). А наш "Старий ринок" це щось жахливе,незручне і потворне...ніколи не любив туди їздити...та й повз нього проїхати - постійна проблема. Імхо.

П.С. З задоволенням прийняв би реалізацію ідеї, якщо б на місці "старого ринку", біля підніжжя Замку Любарта, облаштували б площу з скверами, лавочками, ліхтарями під старину, а також облаштованою торгівлею українськими сувенірами, різними місцевими смаколиками та подібного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А той новий ринок не тільки начебто працює, а ще й кожну неділю ярмарки влаштовує =)

Приклад Епіцентру дуже вдалий - всі так люблять до нього їздити. А особисто від мого дому до нього - година дороги громадським транспортом- і нічого, їду, мені там вигідно.

П.С. З задоволенням прийняв би реалізацію ідеї, якщо б на місці "старого ринку", біля підніжжя Замку Любарта, облаштували б площу з скверами, лавочками, ліхтарями під старину, а також облаштованою торгівлею українськими сувенірами, різними місцевими смаколиками та подібного...

Гратулюю! Оце була б тема. Значно краще, ніж викинута бабусями зелень і кульки обабіч дороги- ми ж європейське місто =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже ви думаєте, що благоустрій міста виконується за рахунок відвідування Замку Любарта? Наївний.

От такі в нас люди, а ви вибори, вибори...:) Люба розумна людина розуміє, що це не весь бюджет, а одна з його частин, а при належному підході поповнення можуть бути збільшені! Ви мабуть на тому ринку точку маєте, що так яро за нього у тому місці?:) І відразу чужі гроші рахувати... ну як справжній "українець" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...