Перейти до змісту

Пам'ятник Кузьмі в Луцьку відкрили


kotykS

Рекомендовані повідомлення

Я так розумію, фішка з швидкістю встановленого пам'ятника- передвиборчий піар?))) І ще питання, чому перший пам'ятник саме у нас в Луцьку, а не на батьківщині Кузьми?

Є такі люди, які ніби-то увіковічуючи інших, насправді увіковічують себе, а заразом і свою бездарність, відсутність такту і смаку.(с)

З Фейсбука

Треба буде роздрукувати фото "скульптора" і причепити біля пам'ятника Кузьми та Шишка.

Країна місто повинно знати своїх героїв в лице ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Комедійне продовження історії!)))))

Скульптор Ірина Дацюк відхрестилася від пам'ятника Андрію Кузьменку в Луцьку і звинуватила львівських майстрів у спотворенні скульптури. Більше того, вона заявила, що буде новий пам'ятник Кузьмі. Детальніше тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скульптор Ірина Дацюк відхрестилася від пам'ятника Андрію Кузьменку в Луцьку і звинуватила львівських майстрів у спотворенні скульптури. Більше того, вона заявила, що буде новий пам'ятник Кузьмі

dc06be8s-960.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дацюк, як архітектор, автор проекту і т.д. - повинна була бути присутньою на усіх процесах виробництва, щоб ніхто нічого не запоров.

Зараз Львів'яки скажуть - що дали - те і відлИли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как то совершенно не похож. понятно, стиль такой памятника. но всё же сходство весьма сомнительное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

перо "майстра" ні з ким іншим не переплутаєш, таке враження, що у неї на будь-який випадок один шаблон +/- окуляри:

 

20151228155925.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скульптор Ірина Дацюк розповіла, що буде з пам'ятником Кузьмі

Цитувати
Опубліковано 15 лют. 2016 р.

Скульптор Ірина Дацюк у студії «Громадського.Волинь» говорила про пам'ятник Кузьмі Скрябіну, який спричинив хвилю дискусій у місті. Так, ще восени жінка обіцяла переробити скандальний монумент. До цього часу на території СітіПарку стоїть ескізний Кузьма. Чому пам'ятник досі не замінили, пояснює скульптор

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.01.2016 at 21:12, SunSeth сказано:

перо "майстра"

Просто знайшли когось, через кого можна відмити трошки кеша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну блін,як не крути,на фотках що були(екскізи) і на фотках що є(пам"ятник) одне те саме,нуу може десь чуть-чуть не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, SunSeth сказано:

Зробили цирк. Жив - був клоуном, вмер - став ідолом.

Він був не клоуном, а Кузьмою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був тою Кузьмою,  яка за бабло завзято агітувала за януковича і вітала анексію Криму.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

Він був тою Кузьмою,  яка за бабло завзято агітувала за януковича і вітала анексію Криму.  

 

 

Кожен може помилятися. А той хто визнає свою вину в помилці, вартий поваги вдвічи більше!!!

 

Як жалко що я тебе не можу мінуснути!!!!!!!! Ану друзі допоможіть мені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, SunSeth сказал:

Він був тою Кузьмою,  яка за бабло завзято агітувала за януковича і вітала анексію Криму.  

  Агітував за яника не завзято,а згідно контрату з "Інтером".Якби відмовився,то його б засудили,стягнули б величезну неустойку і ми б з вами не чули б його пісень довгі роки.Близькі друзі знали в якому він положенні опинився і ніхто його не засуджував і не відвернувся від нього. А коли закінчився контракт,то ми з вами бачили і чули його позицію.І до бабла Кузьма ніколи не був жадібний.

А стосовно Криму- факти в студію.

В 02.01.2016 at 21:12, SunSeth сказал:

перо "майстра" ні з ким іншим не переплутаєш, таке враження, що у неї на будь-який випадок один шаблон +/- окуляри:

Мені чомусь здається,що вона всіх ліпить зі своєї маски.Особливо коли побачив її лице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

  Агітував за яника не завзято,а згідно контрату з "Інтером".Якби відмовився,то його б засудили,стягнули б величезну неустойку і ми б з вами не чули б його пісень довгі роки.Близькі друзі знали в якому він положенні опинився і ніхто його не засуджував і не відвернувся від нього. А коли закінчився контракт,то ми з вами бачили і чули його позицію.І до бабла Кузьма ніколи не був жадібний.

А стосовно Криму- факти в студію.

Мені чомусь здається,що вона всіх ліпить зі своєї маски.Особливо коли побачив її лице.

1, Ніякий контракт його не зобов'язував агітувати за яника.

2, Нема такого контракту, який не можна розірвати, хай навіть в мінус собі, але не втрачаючи лице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

Він був тою Кузьмою,  яка за бабло завзято агітувала за януковича і вітала анексію Криму.  

Вітав анексію криму? Докази є? Чи поп3.14здєть? Здається ти про нього навіть і не чув, а просто так, ляпнув...Відмітитись в темі.

П.С. Окупацію криму, так, між іншим, я теж підтримую. І щиро сподіваюсь, що вона протриває ще років зо 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуть не так

http://ru.tsn.ua/glamur/kuzma-skryabin-ne-sozhaleet-ob-otdelenii-kryma-potomu-chto-tak-hoteli-krymchane-356170.html

бачив і відео, правда не знайшов

правда то було ще до повноцінної ато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виступ на концерті ще не означає агітація,  я міг бути на концерті не зудумуючись хто заплатив за виступ, а кому це завадило зробити правильний вибір на виборах я вам співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SunSeth сказано:

вітала анексію Криму.  

а можна пруф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...