Перейти до змісту

Пам'ятник Кузьмі в Луцьку відкрили


kotykS

Рекомендовані повідомлення

щойно це позорисько показували в новинах по СТБ. Приїхав батько Кузьми, сказав що "скульптура виконана дуже артистично", більше жодного епітета від нього у відео не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Соромітник, ти її фотку бачив перед тим як крапочки писати?

Зрозуміло одне - скульптура - не бабське діло. Квіточки пейзажики - так, а скульптура, тим більше монументальна, це справа рук чоловіків. У них інше відчуття форми, об'єму, чіткіше сприймання рис, деталей. Якщо якихось метафоричних лелек на гнізді ще можна довірити ліпити жінці, то не фігури мужиків. Виходить якийсь ширпотреб що і викинути не можна в силу особи, яку представляє пам'ятник, але й дивитись якось тяжко. Шкода що жіночка адекватно не сприймає свої можливості.

Ви зверніть навіть увагу, як жінки малюють чоловіків. Вони акцентуються на речах відмінних від акцентів чоловіків, тому в жінок мужчина зазвичай жіночий, без підкресленої мужності. Але в чуттєвості натюрмортів, пейзажів жінка може дати фору. Кожному своє. Тільки про це треба пані якось пояснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один незрозумілий момент, чому ніхто Ірині в процесі не казав\підказав - агов, трр, щось він ніяким боком не Кузьма, ну не зварганила вона ж його за пів дня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня был там, смотрел....мне понравилось, показалось что автор спешил но все же памятник хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятник Шишку сподобався

А тут, ну геть не Кузьма, абсолютно.

Як не стараюсь, ніяк схожість не виходить знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло одне - скульптура - не бабське діло. Квіточки пейзажики - так, а скульптура, тим більше монументальна, це справа рук чоловіків. У них інше відчуття форми, об'єму, чіткіше сприймання рис, деталей. Якщо якихось метафоричних лелек на гнізді ще можна довірити ліпити жінці, то не фігури мужиків.

жесть, не очікував таке почути в 21 столітті...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удел лахов флудить і срать в темах, тіпа - бляснуть умом. Ну прям як ти. Да іф за базар свій не атвечать.

І знаєш чо, я прачітал всю тему перед тим як спрашивать, окроме - Скульптор - Ірина Дацюк, нічого про афтора нема.

Так ху із лох ?

до сих пір вважав, що в скульпатурі скульптор = автор, то тобі не коники з гамна ліпити, так що, ху із лох, питання остаєтся відкритим. По поводу *базара* напиши в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, автор, вона в живу хоч раз Кузьму бачила?

бо судячи по фото - його опис їй розказували коли вона спала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікрофон робить з памятника якусь дешеву підробку. Не знаю чому но ця деталь мега фігова.

Підтримую і пропоную дослідити за відеозаписами, чи мав Кузьма манеру саме ТАК тримати мікрофон.

Та й права рука у пам'ятника якась переламана в зап'ястку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скульптор - Ірина Дацюк, яка вже встигла "прославитися" на різних пам'ятниках в Луцьку...

Чомусь я здогадалася раніше, ніж прочитала цей коментар. Крепко вже схожий витвір на той, що на вулиці Лесі Українки...

Скульпторша, напевне, не знала, що Кузьма був не тільки співаком, а й громадським діячем та допомагав бійцям... Чомусь у неї що не прототип пам'ятника, то "погуляти вийшов"... Практично одна поза.

Скажіть-но, шедевр "Кузьма" в джинсах чи в шортах? Бо коліна виглядають, як голі.

І де автор бачила у Кузьми ВУЗЛУВАТІ пальці? Та, врешті, і у "Костя Шишка" такі самі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, ось таким вийшов анонсований пам'ятник Кзуьмі у Луцьку. Відкрили 1 жовтня в Сіті парку. Фото - з Хронік Любарта.

image.png

В даному випадку було б краще, якби так і залишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто не знаю скульптора, але мені здається що якимось чином з батьками Кузьми пам'ятник узгоджували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось жіноче бачення чоловіків:

23.jpg

pamyatnik-Nebesnoy-sotni-2.jpg

чоловіча брутальність практично відсутня, залишилась якась підліткова романтичність, дивні пози.

Для порівняння - чоловічий погляд на скульптуру - скули, мязи, жили.

101_1283.jpg

Просто в памятнику чоловік має мати більше мужності, тим більше дані персонажі - не прості обивателі, один загинув на Майдані, інший відпочатку волонтерив і говорив непрості речі з дуже серйозним виразом обличчя, й загинув трагічно в непростий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене – то для старта пам'ятник має бути схожим, а потім вже можна обговорювати нюанси передачі тих чи інших рис

цей "чувак з мороженкою" в мене особисто не асоціюється з Кузьмою, ну і схоже що в інших людей теж

то толку далі щось вигадувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто не знаю скульптора, але мені здається що якимось чином з батьками Кузьми пам'ятник узгоджували.

Маю великий сумнів, що варіант пам'ятника узгоджувався з батьками Кузьми)))) Якщо я не помиляюсь,з початку робиться ескіз пам'ятника....Як Ви думаєте, чи б батьки могли не побачити явну несхожість між ескізом із зовнішністю їх власної дитини?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рідко коли критикую творчість чи архітектуру, але це, блін, реально лажа... Той мікрофон і та поза... вибачайте за матюк, але то кобздон якийсь вийшов!!! невже не було якихось прикольніших образів? на мій, зовсім не творчий розум, можна було його зобразити драйвовим чуваком, який показує "рокерську козу", а не, бляха, ніби він читає вірші на літературному вечорі тим кому за 70

Коза це дійсно його "коронка".

3Kno.jpgSUXo7.jpg50YDL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фейсбук негодує:

Клєр Захаровна добавила 2 новых фото.

30 мин. ·

Буенос діас, котани!

Йоксєльний пєрдімонокль! Я чуть не заплакала від розпачу, як побачила сіє творєніє

Це тільки я не впізнаю тут Кузьму, котани? Чого з мікрофоном? Кузьма майже завжди виступав з гітарою. Одній мені здається, що від пам"ятника шторміт голубізной?

Афтара на мило!!!

Вирвать руки, шоб більше ніц не вздумав ваять, крім кладбіщєнских оградок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коза це дійсно його "коронка".

Теж мені "його" коронка...

f4ce08bf460d6219df2f5be3f88ec5e8.jpg

Ось жіноче бачення чоловіків

Чо-то все навпаки, до того, шо ти собі придумав:

Сексуальная агрессивная поза выражается следующим жестом -большие пальцы рук затыкаются за пояс или за прорези карманов. Это один из наиболее популярных жестов, используемых актерами телевизионных вестернов, чтобы показать мужественность любимых героев-гангстеров (рис. 100). Руки находятся в положении готовности и служат центром притяжения внимания, акцентируя область гениталий. Мужчины используют этот жест, чтобы отметить свою территорию или показать другим мужчинам, что они их не боятся. Когда жест используется в присутствии женщин, он может истолковываться так: "Я мужчина. Я над тобой властвую". (с) Аллан Пиз "Язык телодвижений".

Чогось Бона Скотта і того ж Діо можна зробити 1в1? Може, просто руки з правильного місця у скульпоторів були?

Wz7l7ab.jpg

dio-karvana.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По памятнику Небесній Сотні, де розкатали мільйон, видно що жіночка нормально крутиться в відповідних темах і є зручним виконавцем. Але чиновники за бажанням освоїти кошти не врахували одного, це не асфальт - де можна все закатати, чи земелька, яка була і нема. Цей гон видно всім, ще з претензією на ексклюзивність, першість і т.д. Це або повна відсутність інтелекту і його побічного прояву - естетичного смаку, або повна моральна деградація і "таякосьбуде".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чо-то все навпаки, до того, шо ти собі придумав
чьо ти на мене бочку котиш, корбана тобі у вертольот
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коза це дійсно його "коронка".

Теж мені "його" коронка...

f4ce08bf460d6219df2f5be3f88ec5e8.jpg

малось на увазі,що він це робив досить часто.Коли фоткався,коли у нього брали інтерв'ю,у телепередачах,Причому його "коза" троха нача))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому його "коза" троха нача))).

Та то й і не коза кагбе, зараз таке тикають мокрощьолки на камеру в клубах, типу "дивіться, я крута".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Денис Квасов

17 мин. ·

Я не знаю, як сильніше можна було потролити Скрябіна, ніж це зробили якісь убогі в Луцьку. Це жорстоко. Він не заслужив. Такий жах - це для поплавського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...