Перейти до змісту

Євробачення-2016


Panek

Рекомендовані повідомлення

14 минуты назад, rrid сказал:

Томенко = народ (гринжоли)?

Кириленко = народ (Джамала) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 223
  • Створено
  • Остання відповідь

Давайте вже перестанемо вишукувати політичні контексти в пісенному конкурсі, є вони там чи немає. Просто насолоджуйтеся музикою, шоу, спецефектами - отримуйте естетичне задоволення. Я, принаймні, так роблю. Творчість Джамали в мене не викликає якогось захоплення, але саме від цієї пісні в мене йшли "мурашки", і для мене то найважливіше. А від того, чи виграє вона, чи не виграє - українцям легше не стане жити.

Гарного нам Євробачення, і нехай вже ті збочення бородаті не перемагають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене Вибирати важко дуже.

1. Якщо думати холодною головою поїхати мали -  The Hardkiss!  Гарно підготувались і фанів вистачає.

2. Якщо розглядати, заполітизовані шкурні інтереси  - Джамала

(Я погоджуюсь, Джамала відома і хороша співачка, вокал, сценічний образ. Я  не пройнялась бо татарського я не розумію.

Хоча в цьому є теж "+" за нас можуть проголосувати турки, які зрозуміють і проймуться,

бо певною мірою ця пісня торкається багатьох хто пережив цей 1944 рік.

"-" пісня зачепить старше покоління,  а голосує молодь, а для них це просто історії їх предків.

І не розумію чому Україна співатиме татарською від України. Сильна заполітизованість пісні може навіть у п'ятірку не дати увійти. 

3. Якщо думати серцем і дійсно не зважаючи на перемогу просто намагатись донести той біль, що відчуває Україна на даний момент

- це мала б бути Світлана Тарабарова "Ніколи знову". Можливо нас би не зрозуміли.

Але слухати цю пісню спокійно я не можу. Думаю в 5-ку б Вона увійшла б хоча тому, що несе меседж Миру і великий протест війні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, silfida сказано:

І не розумію чому Україна співатиме татарською від України

там татарською - одне речення, та й воно не потребує перекладу , оскільки звучить як емоція, а не як речення. Більшість англомовних не розрізняє момент "переходу" з однієї мови на іншу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по уривкам, то мені нерозуміння - то це норвегія:bayan:а ось хорватка мені якась очаровашка, і словенія- довгі ноги:ahuet:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто читав текст пісні Джамали? Там взагалі ні слова, ні півслова ні про депортацію, ні про татар, вони в пісні не згадуються вопше. Кожен може зрозуміти її по-своєму, якщо явно не сказати, що в тій пісні за підтекст. 

В The Hardkiss пісня слабенька для гейробачення. Інша справа ця, наприклад:

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже як робити то робити:

Хардроковий вступ, на сцені в жахливих маска з'являються з туману чотири постаті. Три виходять ближче, музика стає попсовішою і звучить пісенька, щось типу "Дєльфін і русалка, мотів етой песні ..." тільки англійською і помалу спочатку один знімає маску і оппа - негроїдний транссексуал трансвеститовий, другий скидає маску і оппа - азійський бабохлоп-лезбіянка, третій скидає маску і оппа арабський садо-мазо-гомосексуаліст. Пісенька лунає, а четвертий в костюмі куклус-клану фігашить на саксафоні і до останнього куплетику не скидає біленький ковпачок. Аж тут лунає фінальний куплетик, четвертий скидає балахон, а там пузатий бородатий дядько в костюмі патріарха кіріла і з поясом шахіда символічно взривається і на тросіку піднімається догори у вигляді душеньки. В той час троє здіймають руки за ним, плачуть. Далі туман, троє одягають маски і розчиняються в глибині сцени. Бурні овації, це перемогаB)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, SunSeth сказано:

В The Hardkiss пісня слабенька для гейробачення. Інша справа ця, наприклад:

 

На євробачення допускається тільки "свіжак" (вроді не старше року пісні), щоб не перемагали відверті хіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, шо  ж ти, все ж, куриш таке, а? Чи то тебе такі кОшмари мучать? Ти ж про ВР пишеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/29/2016 at 5:16 PM, romaxa11 said:

Вже та ж Вєрка Данілко і то покруче виглядала, бо змогла щось епатажне і цікаве внести, ну і не сильно тупе.

як ? яяяк ? за таке треба закривати доступ до розділів типу "Політика/Наука/Освіта" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, SunSeth сказано:

Інша справа ця, наприклад:

tell me, brother! набагато потужніша!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На Євробаченні-2016 заборонили кримсько-татарський прапор

Цитата

Про це офіційно повідомляється на сайті концертного залу Stockholm Globe Arena.

На Євробаченні 2016 заборонили кримськотатарський прапор. Інформація про це розміщена на сайті шведського концертного залу Stockholm Globe Arena, де буде проходити пісенний конкурс. Повідомляється, що відвідувачам конкурсу дозволяється приносити з собою прапори, які входять в ООН. Крім того дозволений прапор Євросоюзу і райдужний прапор (символ ЛГБТ-спільноти). Інші символи, серед яких регіональні прапори і прапори провінцій - на конкурсі заборонені. Зокрема, кримськотатарський прапор на сайті фігурує в одному ряду з прапорами Палестини, Косово і Північного Кіпру, а також Придністров'я, самопроголошеної республіки "ДНР" та ІД.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Євробачення стартує через 10хв.

Джамали сьогодні не буде, тому "голосуємо" за Росію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

Євробачення стартує через 10хв.

Джамали сьогодні не буде, тому "голосуємо" за Росію.

А якщо у людини поганий зір і вона твої лапки не побачить? ти що друже,ню-ню,не шуткуй так більше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

А якщо у людини поганий зір і вона твої лапки не побачить? ти що друже,ню-ню,не шуткуй так більше))

А що? Повторюсь, не треба політизувати все. Кому подобається Лазарєв Сірожка, нехай голосує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Коли там 2-й семі-фінал?

Сьогодні в 22.00 на Першому національному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.05.2016 at 22:04, vaz75 сказано:

А що? Повторюсь, не треба політизувати все. Кому подобається Лазарєв Сірожка, нехай голосує.

Взагалі то мені його виступ сподобався, як незалежному від усіх там поп,рок,диско і т.д. то було прикольно.Ну що,а  тепер жду Україну,і не тіко)) побачим що там,у першому півфіналі мені десь чотири учасники сподобалися,дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Австралія-АГОНЬ!!! дуже сподобалася!!!

Азіаточка така гарненька....ну і норвежка ще мила)))) Бельгія- диско 90-их))))):0083:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, vaz75 сказано:

Білорус теж був ніччьо. але не пройшов. Але Україна зе бест оф зе бест!!!

чимось схожий на ельфа з Володаря Перснів:0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...