Перейти до змісту

Євробачення-2016


Panek

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, YouRich сказано:

Коли дивлюся такі шоу, завжди жалкую, що я не в тій студії...на їхні закідони відповів би десятьма своїми. Їм же нема там кому роти позакривати....

Ось купив сьогодні:

6885.970x0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 223
  • Створено
  • Остання відповідь

Трохи жесть, коли практично в кожному питанні запит: "чи будемо ми безпечні в Україні". Це велике питання, враховуючи що фактично немає правоохоронних органів. А там же приїдуть не тільки фани і болільники, а й купа лгбт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Cherman сказал:

Та перед Євро-2012 теж боялись, а вийшло все досить нормально, і не було ніяких інцидентів.

в тому то і справа, що перед євро не було всього того що сталося вже після євро...

 

ромаха правий, шо заважає росії нарядити своїх собак за пару $ під наприклад правий сектор шоб ті відмудохали лгбт туристів? Тим більше коли це все буде в прямому ефірі як завжди випадково опинившихся на місці події кореспондентів лайф нюс? Я чомусь не сумніваюсь шо провокацій і подібних акцій буде дофігіще. Рівень безпеки в нас дійсно нижче плінтуса... а особливо "переживаю" за панаєхавших кримнашів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yura-patriot сказано:

Розбудив дружину і малу,вони "бідолагі" не витримали і заснули,кажу що є перемога,а вони з просоння не вірять))) думають що я дурю,уявляєте їхні личіка з ранку,я балдєю))

Я також заснув, думав не бачити нам 1-го місця. А Джамала молодець і володіє українською і має україномовні пісні, і  це при тотальній русифікації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу знайти запис фіналу в неті!?:huh:Киньте лінк,будь-ласка,хто знайшо/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаємо Джамалу!

Вітаємо Україну!

Емоції переповнюють :_41:

 

P. S. Реакція кацапів - беееезцінна))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, zaHARE сказал:

Думаю,що провести  Євробачення 2017 у Львові-реально.

Чому у Львові - в Ялті!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони вчора вже грозились що приїдуть всім стадом. Наші владоможці не були готові до перемоги, а москаляки зробили все можливе. Підозрюю що з колосальною підтасовкою мобільних дзвінків. Кажись Україна по дзвінках їм поставила найбільше, дякуючи мтс і київстару. Ми так і не побачили промову вови путіна перед хлопчатопаперовим насєлєнієм. А воно мало бути, якби не Україна і австралія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто натрапить на запис трансляції від першого національного поділіться, будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28 лютого 2016 р. at 12:50, Zheny@ сказано:

Мало того - туди їде джамала....

 

Джамала - гринджола...

Чергове позорисько і фіаско.

 

Краще б поїхали The Hardkiss!

 

 

On 28 лютого 2016 р. at 13:01, Zheny@ сказано:

Я також дивився відбір.

І так моя думка - що Джамала навіть у 10-ку не увійде.

 

Не всі прогнози збуваються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, drap сказано:

нада будет киселёва сёня глянуть :lol:

Цікаво як вони будуть вести трансляцію з України наступного року :) Там же ж скрізь фашисти згідно методички :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Mihas сказано:

Не всі прогнози збуваються...

Я не казав про прогноз. Це була моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сан-Марино, Грузія, Боснія та Герцоговина, Данія, Молдова, Латвія, Ізраїль, Сербія, Македонія, Польща, Словенія.

Журі цих країн поставило найвищі бали Джамалі.

Сербія завжди підтримувала кацапів - те що відбулось - шок;

Данія - одна з найконсервативніших, найєвропейськіших країн - шок, просто нереальний шок - колосальне визнання;

Сан-Маріно з крутим всім відомим репером - це просто фантастика!)))

Боснія та Герцоговина, Македонія, Словенія - ну це неймовірно, там дуже сильні кацапські впливи, як так сталось я немаю розуміння - фантастика;

Ізраїль - не треба було кацапам кіпішувати біля його кордонів - ці пацанчики нічого не забувають)))

Грузія, Польша, Молдова і Латвія - слава Богу що ми з вами дружимо!

 

Чуваки які відеоряд робили - мегакрутий відеоряд.

http://frontpictures.com/ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...