Перейти до змісту

Євробачення-2016


Panek

Рекомендовані повідомлення

11 минуту назад, yura-patriot сказал:

Мда...ну що? емоціїї позаду? чи ще тримає? мене да, я навіть не знаю,що може бути краще на даний час,да вообще жопа!!! немає слів,а купа емоцій!!! дурдом карочє)))):lol:

 

Я бл@ кричав як дурний))). Жінка рот закривала)))...Сусіди в ахує, напевно....Мені навіть мама з Італії тільки що зателефонувала, вітала...і сама була на емоціях)))). Україна зе бест!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 223
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, YouRich сказал:

 

Яка частота? В мене по РТР якесь кіно радянське йде зараз.

Россия HD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

36 градус 12131 V 27500

 

В мене немає другої тарілки(((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, BeON сказано:

....  скільки ж в Росії до ранку складуть казочок про перемогу Джамали:D

лента.ру вже пздить:
 

Цитувати

На музыкальном конкурсе «Евровидение-2016» победила певица Джамала, представляющая Украину. Исполнив песню «1944», она получила в итоге 511 голосов. На втором месте певица из Австралии Дами Им с песней Sound Of Silence («Звук молчания»), получившая 511 голосов.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивлюся зараз канал россия, лікарня і всьо тут,біда... у них одні ітогі і Сірьожка))))))).Десь проскакує здоровий глузд,бо проти фактів не попреш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отака хня, малята:

 

Цитувати

The new voting system brought one of the most thrilling finishes to the contest, as Australia had stormed into the lead with the jury votes, but the public televoting overturned that and edged Ukraine into a 23 point lead, and not even the televoting favourite Russia could overtake either of them.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кацапня в ауті, але я підозрюю що в більшому ауті австралійці. А Україна то Європа! Чуєш влада? Європа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romaxa11 сказал:

Через нет можна спокійно глянути

 

 

Та вже....дякуючи твоїй ссилці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romaxa11 сказал:

в більшому ауті австралійці.

 

Коли давали спочатку австралійцям по 12 балів - радів...аби не кацапам. Але в душі....))) Хто вони такі? Європейці? Де вони взагалі взялися? ще й з такою австралійською співачкою)). Хоча пісня і дєвочка так нічьо))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги)) у мене певно вперше "+"  зачінчилися)))))))розщірився я,усім тулю,а хулі є за шо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Dream сказал:

Отака хня, малята:

 

 

 

Тут, мля, одні англічанє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, хто дивиться РТР і фейкові дзвінки тіпа від нашого міністра культури міністрам культури Молдови і Грузії на рахунок договорів голосування? Це ПІЗДЕЦ. Ну дебіли! Я не можу з цієї показухи...Мозг взривається...як? ЯК??? Сука, їх самих не тошнить від всього цього? Вони вже голови самі собі в жопи позасовували і оргазмірують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивлюся росію і сивію.Журі продалося,а пісню треба дискваліфікувати і це ще не кінець,нехай вони з цим переночують,ото ще буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, YouRich сказано:

Тут, мля, одні англічанє...

"бачу, сину, що не москаль" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли дивлюся такі шоу, завжди жалкую, що я не в тій студії...на їхні закідони відповів би десятьма своїми. Їм же нема там кому роти позакривати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...