Перейти до змісту

Євробачення-2016


Panek

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 223
  • Створено
  • Остання відповідь
40 хвилин тому, Arden сказано:

хто натрапить на запис трансляції від першого національного поділіться, будь ласка

Я поки знайшов усе голосування, щойно передивився знову,ух! мурашкі!

http://www.603i7.com/culture/17931-dzhamala-pobeditel-evrovideniya-2016-video-golosovaniya.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надибав такий комент:

Цитувати

МИД РФ: Сергей Лазарев не российский певец, он уволился месяц назад.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так інтернет-кіпіш зараз скрізь, з сусідами все ясно, там всЬо політика вІноВата. Але реально і на англомовних ресурсах скрізь обговорюють Україну та Австралію, про сірожку ні слова. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У австралійки занадто маргінальна корейська зовнішність - з такою важко виграти :) В неї навіть міміка лиця незрозуміла для європейців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від сьогодні в раші можна святкувати нове свято  - день горящого пукана :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український художник Георгій Ключник зобразив, як бачить фінал Євробачення-2016. Свою роботу він опублікував на сторінці в Facebook.

13164468_1029918407089805_47653138538692

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля. Значна частина дописувачів цієї теми - це дріб'язкові люди. Для вас головне не перемога Джамали, а поразка навіть не Лазарєва, а Росіїї. Фі. Ви самі, як ті мордорці, змішуєте все до купи і зводите в абсолют. 

Женя висловлював свою думку, і помилився. Але ж знайошвся кадр, що пошукав і докорив йому в цьому. Чому ж ти не хавлиш тих, хто вірив в перемогу Джамали?

Огидно.

Джамала і Ко - зе бест.

Пісня Лазарєва мені сподобалася, і разом з іншими гарними піснями Євробачення 2016 буде лунати у мене в авто. І до сепаратизму це не має жодного стосунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75  Це нормально, Джамала перемогла росію, Чи може вона зараз поїхати в Крим до дому і хто в цьому винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, vaz75 сказал:

Для вас головне не перемога Джамали, а поразка навіть не Лазарєва, а Росіїї.

 

а як по іншому можна сприймати реакцію росіян?

 

 

%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%

 

 


В Лазарева пісня звичайна, нічим не особлива, витягнули постановкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

@vaz75  Це нормально, Джамала перемогла росію, Чи може вона зараз поїхати в Крим до дому і хто в цьому винен?

Поаплодую стоячи.

Нормально перемогти, але не злорадствовати зі всього руського, бо путін хуйло, є і нормальні речі у Росії і росіян, і пісня Лазарєва і сам Лазарєв саме таке, на мою думку.

А черговий раз доказувати український менталітет ( "нехай хата у сусіда згорить — нам тепліше буде" ) не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Arden сказал:

 

а як по іншому можна сприймати реакцію росіян?

  Показать содержимое

 

%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%

 

В Лазарева пісня звичайна, нічим не особлива, витягнули постановкою.

 

А як же ж тоді сприймати оце?

Я тих покидьків з псведопреси те ж не сприймаю, мені також огидні тупі висловлювання в їх шоу і ТБ, але вмію фільтрувати. І якщо хороший російський спортсмен поб'є світовий рекорд, я буду радий за нього і за людство. Якщо хороший російський актор зіграє геніально роль, я буду з задоволенням дивитися фільм. Якщо хороший співак гарно заспіває пісню, я буду її слухати і підспівувати під ніс.

Серед повного політичного і культурного російського гІмна в них є і багато хорошого, світлого і красивого.

Повторюю, для кожної події є своя оцінка, не зводьте все в абсолют!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 Ну це теж впринципі не є нормальним,такшо...

Росіяни "анексували" гримерку Джамали на "Євробаченні"

Гримерку Джамали зайняв представник Росії Сергій Лазарєв

14 травня 2016, 19:04

 
 

Про це в "Інстаграмі" повідомив журналіст Богдан Кутєпов, передає depo.ua.

"Росія окупувала українську гримерку. І після цього вони не окупанти?
Приходимо на генеральну репетицію фіналу – а в кімнаті, закріпленій впродовж багатьох днів за Джамалою, тепер Сєрґєй Лазарєв. І тут, бач, не стрималися, щоб нашого клаптика трохи не вщипнути", - написав він.

Росіяни "анексували" гримерку Джамали на "Євробаченні" - фото 1

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россійський актор зіграє гарно?))Що?Де ти бачив нормальні фільми кацапів?Фільм повинен коштувати дорожче чим реклама снікерса, в якій спецефектів більше ніж в кацапофільма і тупих, нудних серіалах - де весь фільм тільки гвандять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, REVERS сказал:

 Так ватні пукани порвало,але я так розумію,що російські глядачі дали Джамалі 10 балів,як і грузини,литовці,молдовани і т.д.Значить в більшості нормально мізки варять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, san4ez1 сказал:

Россійський актор зіграє гарно?))Що?Де ти бачив нормальні фільми кацапів?Фільм повинен коштувати дорожче чим реклама снікерса, в якій спецефектів більше ніж в кацапофільма і тупих, нудних серіалах - де весь фільм тільки гвандять...

Навряд я твою упереджену думку зміню, але такі фільми є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

 ...але я так розумію,що російські глядачі дали Джамалі 10 балів,як і грузини,литовці,молдовани і т.д.Значить в більшості нормально мізки варять.

 

Так само як і Україна віддала Росії 12 балів. Ось тут можна побачити по країнах хто і як голосував http://www.eurovision.tv/page/results?event=2113&voter=UA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, vaz75 сказано:

Бля. Значна частина дописувачів цієї теми - це дріб'язкові люди. Для вас головне не перемога Джамали, а поразка навіть не Лазарєва, а Росіїї. Фі. Ви самі, як ті

 

тільки добрався до компа

 

для мене Україна завжди перемагає

а те що відбулося...

те що москалі навіть не другі, а треті... свідчення що вільного бабла в них все менше...

 

ну і сама перемога України москалям як серпом_по_яйцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Алина Радужная сказано:

Не можу знайти запис фіналу в неті!?:huh:Киньте лінк,будь-ласка,хто знайшо/

 

https://www.youtube.com/watch?v=y2zvuMKbMo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Barugan сказал:

... на англомовних ресурсах скрізь обговорюють Україну та Австралію, про сірожку ні слова. 

 

На англомовних ресурсах обговорюють іншу проблему...

 

Interestingly, all of Europe will collect money for Eurovision 2017 ? 

I'm thinking about the same. Maybe they should organise contest with Poland like Euro2012

NoMoneyVision 2017 in Ukraine)))

Where are they going to get money? will ask Europe of course...

Цитата

 

Just curious where Ukraine will take money from to organise Eurovision next year.  

-President Poroshenko will organize it with him own money :)

-from the USA and the EBU !

-I don't know if the U.S is going to give them money. I live in the U.S by the way, and we are electing a new president right now, so I don't know

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@natalka) це пишуть кацапські тролі, от де коріння цього:

 

 

Показати прихований контент  

CibwoQRWkAAcQ0R.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, natalka) сказано:

На англомовних ресурсах обговорюють іншу проблему...

Хоча текст і англійською, але риторика кацапська. Вони щось подібне, зокрема - про гроші, писали на своїх сайтах, але вже російською. А західні сусіди (Польща) писали тільки про виконання та виконавців, про гроші ані слова. Ну і писали, що хоча організатори відмежовуються від політики, але цього разу була "валка" (битва) між Україною та Росією, що є символічно. І що Європа цього разу, попри аполітичність конкурсу, об'єдналася і підтримала Україну за підсумками голосування. Акцентували на країнах, журі яких підтримали нас. Ще раз підкреслюю - про гроші не писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно слухати риторику про гроші...

євробачення обходиться всього в 15-20 млн євро... надіємось менше вкрадуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...