Перейти до змісту

Алина Радужная

Учасники
 • Кількість зміста

  56
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

17 Байдужий

Про Алина Радужная

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

782 перелядів профілю
 1. Всім привіт!І мені треба хорошого майстра по пралках, бо почала жити своїм життям. Порадьте, будь- ласка ! Машинка включилася, а потім електронне табло саме виключилося, і машинка не працює...а потім сама включилася. Ось таки симптоми
 2. Алина Радужная

  Закордонний паспорт

  Паспортний відділ у ЦНАПІ відкривається о 9.00. Прийшли на 9.00- були в черзі 65-ми. Зайняло часу біля трьох годин(час від часу приходиш і пильнуєш поточний номер). Перевіряли прописку у черзі, немісцевих не радо приймають у зв'язку з загрузкою. Отримали орієнтовно через 40 календарних днів замість 30. Попереджають відразу про затримку як звичайних, так і срочних
 3. Алина Радужная

  Продам квартиру район 5-та школа

  Це були, просто, цегляні п'ятиповерхівки , а народ почав називати їх хрущовками, бо будувалися ті плюс- мінус в один період Ці поняття варто розрізняти тільки для того, щоб розуміти, що цегляний будинок тимчасівкою бути не може апріорі. Ціна на п'ятиповерхівки, на мою думку, є адекватною, зважаючи на те, що досить непогано зроблені, знаходяться зачасту в хороших районах з хорошою інфраструстурою. Єдиний в них мінус- застаріле морально устаткування(я про опалення) Я би Вам ще багато написала про різницю між новостроями і старшими будинками, але і так забагато лишнього, адже тема не про це Коньяк лишіть собі, я його не вживаю)
 4. Алина Радужная

  Продам квартиру район 5-та школа

  Автор статті так само,як і Ви, як і більшість людей ,називає цегляні п'ятиповерхівки радянських часів помилково хрущовками. Хочеться, щоб більше людей дізналися, що це не відповідає дійсності. Чи Ви думаєте, що у всіх людей, що продають ці квартири, як Ви виразилися, "втридорога",- масовий психоз?))) Хрущовкою є саме ПАНЕЛЬНИЙ будинок. Такі будівлі швидко зводяться і тому Хрущовим було прийнято рішення реалізувати програму по масовому заселенню людей. П'ятиповерхову будівлю можна було звести за 15, а то і за 5 днів. Саме такі будинки вважали тимчасовими.
 5. Алина Радужная

  Продам квартиру район 5-та школа

  Шановний, коли Ви такий "обізнаний" у сфері московських хрущів, то раджу Вам читати статті не по діагоналі, як Ленін, а більш уважно. Тобто те, що Ви називаєте хрущовками, ними не є і п'ятиповерхові ЦЕГЛЯНІ будинки- це не хрущовки , а їхній час експлуатації ,за найгірших умов, настане( спливе) в 2060-х/2070-х. І ніхто їх не будував, як тимчасове житло. Що називається:"Чую дзвін..")
 6. Вони,просто, інші. А ми всі з вами нагадуємо мені бабульок з сємками біля під'їзду. Кожне покоління критикую попереднє і це норма))))
 7. В даному контексті це не зовсім має значення. Річ про те, що не від покоління залежить, на мою думку, глупість людей. А те, про що Ви говорите, правда існує. Але порятунок себе- справа самого утопаючого. сСором'язливість, невпевненість, ненахрапистіть лікуються в теперешній час- все це комлекси і жирний мінус для самої людини,який тормозить розвиток. Якщо така людина буде сидіти і плакати, що із-за своїх таких якостей в неї нічого не виходить,я її не пошкодую, наприклад. Інша справа, коли вона працює над своїми недоліками. Ви зрозумійте,що ці якості є несумісними з нормальною посадою і зарплатою.
 8. На мою думку, справа не у віці і поколінні. На розумних і "смєкалистих" завжди був дефіцит. Їх відсотків 20. Але вони на низьких зарплатах довго не затримуються. Хіба що Ви найдете собі такий "діамант" з тих 20% і він буде неамбіційний. Нехай їх буде приблизно 5%. Але на то треба мати щастя А, якщо зарплата висока , і воно- безголове, тоді гнати в шию і більш прискіпливо відбирати на співбесіді
 9. Алина Радужная

  Шукаю перукаря на омбре, балаяж

  Дякую!Поцікавлюсь)
 10. Доброго дня вам, дівчата! стикнулася з тим, що перукарі абсолютно не розвиваються, не їздять на платні курси і так фарбують, що хочеться ревіти в три ріки, а за то беруть 1500- 2000. Кожен раз ідеш фарбуватися і не знаєш, чим то закінчиться.Порадьте, будь- ласка хорошого колориста, який вміє робити гарне омбре, балаяж за помірну ціну, бо я вірю, що є талановиті майстри у Луцьку, які розуміють різницю між відтінками попілястий і мокко, а також , що балаяж- не міліровка і т.д. Дякую!
 11. Алина Радужная

  Металеві двері в під'їзд

  Порадьте ,будь-ласка, надійну фірму по встановленню дверей в під'їзд. В кого вже вони стоять довгий час і не лущиться фарба,не просідають і т.д. ,чекаю на ваші відгуки з контактними даними . Дякую!
 12. Алина Радужная

  Луцька новорічна ялинка

  Ялинка-"совєтсткій союз руліт". Мода, технології рухаються вперед,а Луцьк в глибокій жо...Взагалі в місті не відчувався святковий настрій, хіба за рахунок гірлянд у вікнах можна було зрозуміти, що новий рік з різдвом на дворі.Була ще в 4-х містах західної України- наша найгірша!!!
 13. Заздрю Вам. Теж так хочу. А котельня далеко від Вас?
×