Перейти до змісту

13 вересня у Луцьку пройде марш тверезості


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

SunSeth, ти не розумієш - це була політична кон'юнктура необхідність. *sarcasm*

І взагалі:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани, харош.. Дії того спонсора хоча б візуально помітні і не шкодять спільноті Луцька як мінімум)

А шо буде, коли спонсор стане мером?

Підозрюю, що вхід на площадки буде платним.

А ти не підозрюй, а сходи хоча б раз на ті площадки. Ну що в нас за народ дегенератів? Поставили на шкільних майданчиках спортивний інвертар, в деяких школах облаштували качалки і футбольні майданчики. Для всіх нормальних людей - це буде добре, бо прививається любов до здорового способу життя. Так ні блжадь хєрово йому, бо спонсор відіті лє не той. Вже підозрює щось там. Тебе хтось заставляє за нього голосувати? Чи по-твоєму замість того, щоб ганяти футбол на облаштованому майданчику, чи "вмирати" під штангою, подарованою спонсором, пацани хай краще йдуть в клубєшнік чи на Стир бухати?

P.S. Задовбали ці політичні хейтери, які за своєю політикою взагалі не бачать позитиву в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, якщо хтось хоче здійснити благодійність - він на тому не піариться. А палиця розвішує свої банери по периметру майданчиків. ніхто не говорить що майданчики - зло. Зло - це політичні банери на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, якщо хтось хоче здійснити благодійність - він на тому не піариться. А палиця розвішує свої банери по периметру майданчиків. ніхто не говорить що майданчики - зло. Зло - це політичні банери на них.

Про що я і говорю - стадо хейтерів-дегенератів.

Яке зло тобі приносить банер з написом "цей маданчик облаштував такий-то і такий-то фонд"? В тебе починають випадати зуби і через вуха йти кров, коли ти читаєш цей напис? В місці розміщення банеру появляються вампіри? Чи може в тебе просто бомбить пукан, бо, с*ка спонсор не той.

Я ще розумію, якби дійсно гроші просили за те, що користуєшся майданчиком чи ще щось в такому роді - було б чого обурюватися. А так безкоштовно зробили спортивний майданчик, наголошую не якийсь гадюшник чи пивнушку, а спорт. майданчик, КАРЛ!!!

Ясно, що зроблено це заради піару, але все одно краще так, ніж ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав з рибалки. Тесть проставився за день танкіста. Посиділи. Потім взяв зайшов на Борду, а тут бах день тверезості. Вибачте не вспів.:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще розумію, якби дійсно гроші просили за те, що користуєшся майданчиком чи ще щось в такому роді - було б чого обурюватися.

Чомусь жодна школа без грошей ще ніразу відкрила поле для нас, гравців у футбол.

Це так, оффтоп, палиця мені не зробив ні хорошого, ні поганого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще розумію, якби дійсно гроші просили за те, що користуєшся майданчиком чи ще щось в такому роді - було б чого обурюватися.

Чомусь жодна школа без грошей ще ніразу відкрила поле для нас, гравців у футбол.

Це так, оффтоп, палиця мені не зробив ні хорошого, ні поганого.

В кількох школах таких особисто грав безкоштовно. Все залежить від керівництва школи або директора - це я вияснив пізніше.. нєх бздєть якщо не був у всіх школах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то на марші тверезості так жалібно співали сьогодні близько 15-16 години у центрі, що в мене аж душа у п'яти вийшла і голова розболілась? дякую.. вони мені день розфарбували))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, давай я в тебе вкраду тищу, під твоїм будинком поставлю лавочку за 500, ще й повішу табличку що її поставив той хто спер в тебе тищу. А потім ще з телевізора розкажу чого все так погано. Верх цинізму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Марш тверезості"?! :_09: Це з того ж розряду, що й "День хворих" (наче лише в цЕй день про них треба згадати і лише в цЕй день їх треба лікувати), чи "День здоров'я" в поліклініці (наче лише в цЕй день там займаються лікуванням:))

... ні, ну в Рашці я ще розумію сенс такого Дня, але в нас! :_40:

І що то ше за таке тверезе "братство"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кількох школах таких особисто грав безкоштовно. Все залежить від керівництва школи або директора - це я вияснив пізніше.. нєх бздєть якщо не був у всіх школах

Бздиш тут ти тільки ти. Відповідь була РіПлею, який доводить, що майданчики є безкоштовними, грай донесхочу. "Вияснив пізніше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що я і говорю - стадо хейтерів-дегенератів.

Ой, а ти з партії "новий Луцьк", то вибач я не знав, що не можна ненавидіти політиків!

Їх потрібно тіко любити і цілувати їм жопи, бо вони майданчики перед виборами ставлять у дворах, роздають гречку і дають по 200-500 грн за голос.

Спонсорство - це одне. А дешевий PR напередодні виборів та самореклама - зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому, скажімо, не дати грошей (чи саме ж обладнання) тому ж ЖЕК-у, який обслуговує двір, і сказати - зробити, а ми проконтролюємо.

Обгородити, облагородити. І т.д.

Я не впевнений, що для відкриття є усі дозволи та технічні висновки іт.д.

Спорт-майданчик - безумовно круто. Просто афігєнно! Це можна нахаляву качати прес на станку, а не платити 200 грн/місяць за те, щоб займатися в залі.

найбільше бісить те, що будь-яка буденна подія завжди перетворюється на фарс.

Сотні людей проходять повз людини, яка просить на хліб, мовчки вийняли з кишені кілька грн і поклали у коробочку. І так усі, хто хоче допомогти.

Дітям на Миколая, зібралися Бордою, купили подарунки, завезли. Тихо, спокійно, лише кілька фото подарунків в темі.

Як це робить той, хто хоче пропіаритися.

Збирає журналістів, пресу і різні СМІ. перед тим повідомляє, що він буде робити. І тоді під звук фанфар вручає дітям такі ж подарунки (не такі вже й дорогі), чи відкриває майданчик. (На який також збиралися гроші не одноосібно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спонсорство - це одне. А дешевий PR напередодні виборів та самореклама - зовсім інше.

Женя, згадай, була десь тема про лавочки в місті від "Ажур"

Там теж багато хто плювався на тему "а що, не можна було просто так лавочки поставити, без таблички "ажур"?

То теж дешевий піар?

Рекламу всі собі роблять. Чи то Палиця, чи виробник продукції..

І хай краще поставлять майданчик спортивний, обвішавши його рекламою, заасвальтують шмат поганої дороги, і на ньому напишуть "Заправка ОККО", аніж просто тиражують тони непотрібної мукулатури і плодять ці потворні бігборди

Те що зробив майданчик - це добре

Те що це зроблено на 99% заради піару - не дуже

Але те, що у вас у дворі з"явився майданчик хіба когось змушує голосувати за когось там?

От Женя ти проголосуєш явно не за Палицю. Я теж

Тіко от мукулатура від "Батьківщини" тупо зникне, а майданчики лишаться, незалежно від результатів виборів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіко от мукулатура від "Батьківщини" тупо зникне, а майданчики лишаться, незалежно від результатів виборів

Я також за. І тільки за. І проголосую я ще не знаю за кого, якщо будуть всі ті ж самі + Палиця, то мабуть, доведеться віддати голос останньому.

Тому що, як ти кажеш, майданчик лишиться, а блокнот і ручка від Романюка - десь спишеться і подінеться.

581423_no-zato-mne-ruchku-i-bloknot-podarili.jpg

Ладно, то все фігня. Час-після-виборів, все розставить на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також за. І тільки за. І проголосую я ще не знаю за кого, якщо будуть всі ті ж самі + Палиця, то мабуть, доведеться віддати голос останньому.

Правильно підтримую!!!! Тільки Палиця достойний бути мером Луцька або депутатом ВР від області! Це чесна і порядна людина!!!

А запроданцям пороха ось відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, давай я в тебе вкраду тищу, під твоїм будинком поставлю лавочку за 500, ще й повішу табличку що її поставив той хто спер в тебе тищу. А потім ще з телевізора розкажу чого все так погано. Верх цинізму.

В мене Палиця "тищу" не крав, але я безкоштовно користуюся облаштованим його фондом спортмайдинчиком. Що я роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, а ти з партії "новий Луцьк", то вибач я не знав, що не можна ненавидіти політиків!

А для того, щоб побачити позитив від облаштування спортмайданчика - треба обовязково належати до якоїсь партії? Тобі вже 100500 разів сказали, що якщо ти прийшов повисіти на турніках, які поставив Палиця, не обовязково за нього голосувати. Якщо ти захотів посидіти на лавочках "Ажур", не обовязково купувати їхню продукцію. І т.д.

Та й взагалі, в 99% всі в світі працюють по схемі я щось вклав - я щось отримав. В даному випадку вклав в облаштування спортмайданчика - отримав рекламу. На мій погляд така схема є найкращою для простих людей, оскільки не змушує їх витрачати свої кошти для користування цими благами.

Абстрагуйся трохи від політики і навчись шукати позитив в речах, що тебе оточують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...