Перейти до змісту

Не ходіть у Базилік


FunTom

Рекомендовані повідомлення

ех,

як би ще й скан "заключення"....

а то як в анекдоті про плавлений сирок :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

вчора ми бухали горілку, коньяк, самогон, спирт, домашнє вино і потім я отруївся плавленим сирком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, нас двоє :)

(знати то я знаю але ніколи не був а жодному з них)

правда сиру рибу з рисом я їв колись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так несправедливо, що ви закрили тему і продовжуєте її обговорювати, не даючи можливість простим смертним "вставити своїх 5 копійок".

Суші не їм - мені не смачно (пробувала всякі різні в Базиліку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так несправедливо, що ви закрили тему і продовжуєте її обговорювати, не даючи можливість простим смертним "вставити своїх 5 копійок".

відкрив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляйте суші в Сушиї і буде вам щастя. Або в ідеалі вдома готувати.А тема схожа на проіски конкурентів. Хоч до базиліку ставлюсь прохолодно, але це якийсь вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляйте суші в Сушиї і буде вам щастя. Або в ідеалі вдома готувати.А тема схожа на проіски конкурентів. Хоч до базиліку ставлюсь прохолодно, але це якийсь вброс.

А там я і моя родина траванулися. Два дні не відходили далеко від туалету. Сушію обходжу 10-ю дорогою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляйте суші в Сушиї і буде вам щастя.

мені, здалося, та найгірші суші які довелося куштувати...

в Адреналіні і то краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влізу зі своїми 5 копійок.

живу прям над Базиліком, що на Кравчука, і доводиться ходити, так як Млин інколи надоїдає. був на відкритті,в 1 же день. Офіціянт запропонував "випити" охолоджене саке, замовили, прибігає через 5хв і каже, що саке зальодяніле, замовте шось інше. після чого замовили кілька порцій різних суші, принесли нам зовсім інші (за сусіднім столиком такі замовляли), принесли мені терамісу з ложкою для борща (це їх найбільший прокол був).

Но саме добило,коли цього року на самий Новий Рік десь в обід прийшли 4 випити пиво, мало того, що в самому "ресторані" було від сили 4 столика зайнято,ми те пиво чекали 10хв, і гадість принесла 3 бокали, свій же я чекав ще 10хв, так як ніодного офіціянта навіть не було, а грати в піжмурки не хотілося.

хоча маю багато друзів, які хвалять цей заклад, можливо я настільки фартовий ,що 1 піцу чекаю 45хв, чи то така карма.

не отравився ні разу, готують дійсно смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча маю багато друзів, які хвалять цей заклад, можливо я настільки фартовий ,що я 1 піцу чекаю 45хв, чи то така карма.

Спочатку їх існування в них було хєровенько з обслуговуванням, я навіть рік туди не з'являвся. А зараз все влаштовує, з часом в них все налагодилося. Навіть стейки ввели, про які я їм неодноразово рекомендував включити в меню. Діти дуже люблять туди ходити, одна на пасти, інша на суші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суші, суші - може варто все таки піддавати рибу термічній обробці?

суші бувають не тільки з рибою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, нас двоє :) (знати то я знаю але ніколи не був а жодному з них)

Троє. :)

Де заклади знаю. Не був в жодному. Суші, не куштував. Хочу спробувати, між іншим. Але, розумію, що у Базилік не ходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я ляпну))про Базилік біля 21школи.Піца чотири сири там офігєна! Ніколи не думав що піца без кобасяки може бути смачна,виявляється може,щей дуже.Інколи дружина заходить з подругами на ті суші-хуюші ніколи проблем не було. Знайомі кажуть що в основному є нюанси з обслуговуванням,але на рахунок жрачки то усьо люкс.

Я чомусь не дивуюся що люди можуть потравитися, да щей тими срьомними сушами,як їх роблять,з чого,фіг його знає.Ось тому краще якісь нещасні тіпа суші дома накрутити, напертися і успокоїтися.

PS: якщо є купа часу і не шкода грошей на якісну рибу,спеціальний рис,якісні листки норі,соєвий соус і.т.д. то повірте, пару невдалих рулетів)))переживете,пару роликів на ютубі прокрутете,а потім буде ну точно нічим не гірше аніж у деяких ресторанах.Але то дуже дорого і воно потім надоїдає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суші, не куштував. Хочу спробувати, між іншим. Але, розумію, що у Базилік не ходити?

якщо так, в Соло можете спробувати, не реклама.

Там, мені здається, досить не погано роблять.

+ з першого разу суші можуть не сподобатися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене в дворі є качелька. І я приходжу додому, їм тещин борщ або жінчині відбивні і йду на качельку читати книжку або гратись на телефоні. Іноді - з друзями стейки смажимо. Я вже не люблю ваші суші - мені стейк з овочами смачніший, нахіба ті понти? В мене є понти - сходити в Карпати і поїсти бограча, бо він ситний і дуже смачний, але ... суші??? Це поїсти чи попонтуватись? (я без сарказма - їми можна смачно наїстись, так як стейками?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ з першого разу суші можуть не сподобатися :)

Прям в точку!.Те саме і у мене перший раз не зрозумів я ті суші,другий раз вже розсмакував,а потім жер десь пів року часто бо капець як смакували а зараз щось не хочеться вже десь рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про смачно то спірне питання, но наїстись можна... Все ж таки там рису багацько )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо він ситний і дуже смачний, але ... суші??? Це поїсти чи попонтуватись? (я без сарказма - їми можна смачно наїстись, так як стейками?)

можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їв суші всьо раз, заради "спробувати що воно таке". Сира риба і варений рис.

Якщо ніц не додаси - смаку не буде ніякого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Піца чотири сири там офігєна!

називай її quattro formaggio, бо те, що написав, не апетитно звучить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...