Перейти до змісту

Не ходіть у Базилік


FunTom

Рекомендовані повідомлення

В неділю колега по роботі сходила в Show Basilic (біля готелю "Україна") на суші і як результат - 4 дні в лікарні з досить серйозним отруєнням.

Як вияснилося в лікарні, пацієнти з обох "Базиліків" попадають до них не так вже й рідко

Власники з ціллю "втримати ціни" закуповують дешеві, а буває і "недужесвіжі" продукти

Дуже не рекомендую туди ходити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Незнаю, я постійно там замовляю піцу, салатики і т.п на доставку, без претензій, все завжди на рівні.

а траванутися можна будь де і будь чим,

або підхватити якусь заразу, той же ротовірус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хз... Как на меня, то там не экономят на продуктах. Может индивидуальное не восприятие организма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть розрахунок йде на вживання суші в комплекті з дезинфікуючими речовинами ...

Вердикт: до суші має бути антидот. Мінімум 0.1 л на 1 порцію суши :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на суші і як результат - 4 дні в лікарні з досить серйозним отруєнням.

А можна конкретніше які саме суші брали. А то з того вибору суші в луцьку найбільш подобаються базилікові тільки з кравчука. Або ви робите їм антирекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, я постійно там замовляю піцу, салатики і т.п на доставку, без претензій, все завжди на рівні.

а траванутися можна будь де і будь чим,

або підхватити якусь заразу, той же ротовірус

Сам не раз там бував і нічого, але...

Одна справа траванутися, але ж у самій лікарні сказали, що до них клієнти від Базиліків - це звичайне явище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ходіть в Базилік і НЕ ЇЖТЕ СУШІ (будь-де) - різні речі.

Мені піца з Базиліка подобається і салатики теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сарафанне радіо запрацювало. автор теми, в студію давайте скан діагнозу пацієнта, копію обстеження санстанцією закладу згаданого, ну хоча б звернення постражджалого до міліції, і т.д.

стандартна ситуація, людина пішла гарно провести час, їй нахамили чи неправильно дали здачу (хоча в базиліку такого ніколи не зустрічав), і понеслась душа в рай з помстою "Я ВАМ УСТРОЮ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на суші і як результат - 4 дні в лікарні з досить серйозним отруєнням.

А можна конкретніше які саме суші брали. А то з того вибору суші в луцьку найбільш подобаються базилікові тільки з кравчука. Або ви робите їм антирекламу.

Антиреклами мені робити їм нема сенсу, я їм не конкурент, працюю в іншій сфері

Суші "Шоу Філадельфія" з копченим лососем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди задоволений звідти вихожу!

То напевно видумані штучки конкурента!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом, в теплу пору року стараюсь не вживати суші в закладах громадського харчування, таке правило ))) А траванутись дійсно можна будь де будь чим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сарафанне радіо запрацювало. автор теми, в студію давайте скан діагнозу пацієнта, копію обстеження санстанцією закладу згаданого, ну хоча б звернення постражджалого до міліції, і т.д.

стандартна ситуація, людина пішла гарно провести час, їй нахамили чи неправильно дали здачу (хоча в базиліку такого ніколи не зустрічав), і понеслась душа в рай з помстою "Я ВАМ УСТРОЮ".

та будь-ласка, ходіть собі скільки влізе

людина реально травонулась, виплила інформацію про дешеві та неякісні продукти, я написав

я попередив, хочете вірте, хочете ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суші не їжте ніде! і не пийте нічого! і не ходіть нікуди,тільки до себе на кухню. тоді буде вам щастя

п.с. і там можна траванутися кампотом або сухариком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а базілік ми з сім'єю полюбляємо відвідувати в основному той що на 33.

прецедентів якіхось розладів небуло. Час від часу балакаємо, мо не той вже базілік :) (кораблик, майдан і т.д)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антиреклами мені робити їм нема сенсу, я їм не конкурент, працюю в іншій сфері

Суші "Шоу Філадельфія" з копченим лососем

Таких не замовляли, і взагалі відпадає охота вже і суші там замовляти. А от салат цезар з лососем найбільш подобається, ну і стейкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суші - це японська їжа. А в японців з їжею, як в кацапів в рулеткою. Якщо їсте суші, то вже і від фугу не відповляйтесь :) Але наслідки там серйозніші ніж просте отруєння :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тут справа навіть не в тому що колега травонулась, а в тому що в лікарні випадки з отруєнням в Базиліку непоодинокі

але бачу марно тут щось доказувати... я ж "наклепи" тут розводжу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тут справа навіть не в тому що колега травонулась, а в тому що в лікарні випадки з отруєнням в Базиліку непоодинокі

але бачу марно тут щось доказувати... я ж "наклепи" тут розводжу...

Це типу ОБС? і всі мають вірити... Щоб давати антирекламу потрібні більш вагомі аргументи. Заклад новий, обладнання закуплене нове, має табличку від Фреймут, з персоналом видно, що працюють, а поодинокі "випадки отруєння", як на мене, не є приводом до такого категоричного - "не ходіть". Можливо потрібно дотримуватись елементарних правил гігієни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро год как не едим с женой суши.

траванулись именно в Базылике ,который на 33ем.

Суши было с свежой(но не свежой) рыбой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро год как не едим с женой суши.

траванулись именно в Базылике ,который на 33ем.

Суши было с свежой(но не свежой) рыбой :)

Він на 40...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все з вами ясно... не буду розводити "антиреклами" цьому чудовому закладу, закриваю тему

модератора прошу видалити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...