Перейти до змісту

Не ходіть у Базилік


FunTom

Рекомендовані повідомлення

Відвідую з друзями цей заклад практично з самого відкриття. Обслуговування, якість та смак - завжди на рівні. Ніяких проблем ніколи не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Теж ніколи не їв суші. Не розумію насолоди в поїданні сирої риби

ну чому всі ті хто не куштував думають що там тільки сИра риба і рИс???

вікі

Су́ши или су́си[1] (яп. すし, 寿司, 壽司, 鮨, 鮓, 寿斗, 寿し су́си?, [sɯɕi]?; несклоняемое[1])блюдо традиционнойяпонской кухни, приготовленное из риса с уксусной приправой и различных морепродуктов, а также других ингредиентов. С начала 1980-х суши получили широкую популярность в мире.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж ніколи не їв суші. Не розумію насолоди в поїданні сирої риби, та й цей продукт чомусь в мене асоціюється з гламурними тп. :)

оселедця теж не їси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж ніколи не їв суші. Не розумію насолоди в поїданні сирої риби, та й цей продукт чомусь в мене асоціюється з гламурними тп. :)

оселедця теж не їси?

і "тараньку" :)

але перше мариноване в друге солене - а це вже не сире

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але перше мариноване в друге солене - а це вже не сире

Так не беріть з сирою рибою, беріть з копченою

А взагалі це понтами було років десять назад, зараз це фастфуд практично.

А дороге воно в нас зараз бо дорогі морепродукти, в зв'язку з курсом, я ось практично перестав купляти червону рибу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базилік на Кравчука став для нас сімейним закладом з дня технічного відкриття. Любимо і суші, і піцу, і салати, і десерти. За n-ну кількість відвідувань жодних неприємностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі це понтами було років десять назад, зараз це фастфуд практично.

гламурний фастфуд,

покоління то змінюються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж ніколи не їв суші. Не розумію насолоди в поїданні сирої риби, та й цей продукт чомусь в мене асоціюється з гламурними тп. :)

оселедця теж не їси?

Я по сей день не їм сирої риби.

http://prikol.i.ua/view/848764/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває відвідую БАзилік по пару разів на день, їм суші через раз - ще ні разу не мав ніяких проблем. Бувають якісь моменти з офіціантами, що не ті прибори можуть подати, але жодного разу ніякого дискомфорту після їхньої їжі не відчував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває відвідую БАзилік по пару разів на день, їм суші через раз - ще ні разу не мав ніяких проблем

олігарх? або олігарх... :_15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває відвідую БАзилік по пару разів на день, їм суші через раз - ще ні разу не мав ніяких проблем. Бувають якісь моменти з офіціантами, що не ті прибори можуть подати, але жодного разу ніякого дискомфорту після їхньої їжі не відчував.

Любовь к суши довела японца до червей в мозгу (ФОТО)

http://fedpost.ru/foto/18842-lyubov-k-sushi-dovela-yaponca-do-chervej-v-mozgu-foto.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває відвідую БАзилік по пару разів на день, їм суші через раз - ще ні разу не мав ніяких проблем.

тут один теж думав фігня то всьо

буває відвідую БАзилік по пару разів на день, їм суші через раз - ще ні разу не мав ніяких проблем. Бувають якісь моменти з офіціантами, що не ті прибори можуть подати, але жодного разу ніякого дискомфорту після їхньої їжі не відчував.

Любовь к суши довела японца до червей в мозгу (ФОТО)

http://fedpost.ru/fo...mozgu-foto.html

треба ж так думкам співпасти ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває відвідую БАзилік по пару разів на день, їм суші через раз - ще ні разу не мав ніяких проблем. Бувають якісь моменти з офіціантами, що не ті прибори можуть подати, але жодного разу ніякого дискомфорту після їхньої їжі не відчував.

служба доставки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває відвідую БАзилік по пару разів на день, їм суші через раз - ще ні разу не мав ніяких проблем. Бувають якісь моменти з офіціантами, що не ті прибори можуть подати, але жодного разу ніякого дискомфорту після їхньої їжі не відчував.

Таракан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з дружиною і з друзями в ШоуБазилік буваю кілька разів на тиждень.

Час від часу замовляємо суші, тьфу, тьфу, ньюансів не виникало. Салати в них смачні, десерти кльові, особливо макарунс. :)

Нам заклад дуже подобається, бувають тільки часом незручності з обслуговуванням, коли з'являються нові офіціанти.

Мені від дому недалеко до нього, зручно ввечері посидіти, і, оскільки з дружиною працюємо допізна, то головна перевага - заклад відкритий реально допізна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мабуть відкрию америку але з суши в наборі іде імбир, та гострий васабі, і це не для краси. Васабі вбиває різні небажані мікроорганізми якщо такі мають місце бути. Так різні випадки бувають, потрібно було робити аналізи, збирати докази і йти судитися. Бо поки це лише слова, при чому не перевірені.

В когось там зверху суши асоціюються з тп, а в мене з здоровою їжею. Чому думаєте японці не боліють атеросклерозом?)

Суши Суши рознь, їх є сотні видів, навіть з салом) Тому коли кажете що не любите суши та роли - уточнюйте які саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тобі що заважає?

Кожен як хоче, так і відпочиває...

мені наприклад совість, коли на сході пацанів вбивають....якось можу пережити без гламурной жиТіЄ....

P.S. але то субо моє, так виховали батьки бути моральним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тобі що заважає?

Кожен як хоче, так і відпочиває...

мені наприклад совість, коли на сході пацанів вбивають....якось можу пережити без гламурной жиТіЄ....

P.S. але то субо моє, так виховали батьки бути моральним

Відпочивати - це не означає жирувати. Можна і хлопцям на фронті допомогти і разок суші в базиліку з'їсти, і совість тут ні до чого. Будь-якій психіці потрібне моральне розвантаженння.

А от гуляти в Патіодефіорі на всю катушку, то вже інша справа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так і знав, що ще й сюди тему з війною приплетуть, по любому.

Війна вже йде півтора року, і не факт, що вона закінчиться найближчими роками.

То що, сидіти тупо щодня вдома і вганяти себе в депресію?

Мені, наприклад, вже набридло щодня боятися, що от-от і пздц настане.

І що, ти думаєш, що всі, що посміхаються і радіють життю, то аморальні люди?

От я, наприклад, стараюся виконувати свою роботу якнайкраще, переходити дорогу через зебри, їздити за правилами, не кидати сміття повз смітник, а те, що після важкого дня пішов повечеряти в бар/кафе, посидіти з друзями в гарній компанії, переключитися із важких думок - то виходить аморальний?

А якщо реально немає коли вдома готувати і деколи сенсу немає, бо тупо дешевше піти повечеряти десь, ніж купляти продукти і стояти готувати? То так - моя точка зору.

З.І. Давайте зав'язувати з оффтопом чи як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тобі що заважає?

Кожен як хоче, так і відпочиває...

та особливо нічого не заважає, раз в тиждень хожу з пацанами в баню, а потім в бар, але ловив себе на думці, що то зачасто, виявляєтся ні, знову ж таки ловив себе на думці, що часто це просто дурне просирання грошей, але дійсно, кожному своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В америці суші це їжа для бідних. У нас навпаки, тільки для тих хто може собі дозволити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це поїсти чи попонтуватись? (я без сарказма - їми можна смачно наїстись, так як стейками?)

я теж не признаю їжі, в якій понтів більше ніж калорій)))

скільки народу регулярно по барах соваєтся, це піпець

але всі жаліються, що грошей нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...