Перейти до змісту

Сів писати резюме...


HWman

Рекомендовані повідомлення

Сів писати резюме, бо їсти вже троха хочеться, подумав... пріунил, знаю трохи те, знаю трохи це, трішки пробував оте...

fhcReQicLQU.jpg

Представив себе у ролі роботодавця, і уявив як би я читав таке резюме...

sad-doge_67006484_orig_.jpg

Хрєн би я взяв би такого як я, одне "трохи" і ніякої конкретики...

P.S. Мдаа... може той сморід, що на весь Луцьк тягне, так впливає.

11655.jpg

Пріунил2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Придумав, треба знайти якийсь синонім до слова "трохи", і причому щось таке, щоб звучало більш пристойніше, типу "знайомий з..."

Що ж треба прошмигнутись по заводам, може хтось якийсь порадить і навпаки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви б написали на яку тему резюме пишете? в якому напрямку шукаєте роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, чувак, тобі треба позбутись того настрою, тоді ти збільшиш ймовірність пройти співбесіду.

Може тобі чимось допоможе, я колись писав по таких пунктах, і поступово дописую нове в стандартний шаблон.

Objective: для чого ти подаєш то резюме, наприклад, стати частиною команди, де я зможу поліпшити свої знання та застосовувати свої практичні навики

Education: де навчався, універ/технікум

Experience: де працював, термін, бажано не писати шабашив в Пєті два дня))

Дуже ціниться письмова рекомендація.

Languages: мови, рівень володіння ними(тепер навіть модно не писати "російська" )) )

Skills: шо ти можеш робити - тут по максимуму розхвалюєш свої мозги саме в тому напрямку на який ти подаєш це резюме

Personal characteristics: твої особисті характеристики.

Interests / Activities: Чим по житті інтересуєшся, хоббі.

Additional information:

додаткова інфа шо не ввійшла в попередні пункти(наявність прав водія, наприклад).

Ось тобі одне з небагатьох важливих питань(собі відповіш, заодно будеш мати мотивацію і козир):

- Слухай, в мене вот 20 людей на це місце з такими ж резюмешками,

скажи, чого ти вважаєш, шо це місце має дістатись саме тобі.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви б написали на яку тему резюме пишете? в якому напрямку шукаєте роботу?

Борда не те місце де варто розміщати своє резюме ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда не те місце де варто розміщати своє резюме ІМХО.

Чувак, ми витримали усі твої теми і пости. Витримаємо і резюме. Жгі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що варіант "Я знаю, що я нічого не знаю" не проканає, але по суті воно так і є, з кожним роком все більше переконуюсь у тому, що мої знання/навички/досвід це просто ніщо у океані інформаційних, та не дуже, технологій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто потрібно знайти "свою" вузьку сферу діяльності, і вдосконалюватись.

Знати\вміти все по чуть-чуть - нікому не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось резюме, звісно шукати роботодавця на борді то погана ідея, але борда може чого хорошого підказати, наприклад, куди мені з ним можна було б сходити...

Резюме HWman.rtf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке собі резюме, як намене, вибач за відвертість.

Порада:Треба писати як умога більше позитивного (позитивні якості, вміння), і зовсім не писати недоліків. не писати "маю навички" а володію вмінням і забрати "мінімальні". Мета не отримати досвід а отримати роботу (роботодавець вирішить, що ти хочеш набути навичок і чухнути).

Зрозумій, резюме - це реклама тебе. чим гарніше звучить, тим більше тебе захочуть на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме це опис вашого досвіду та навичок підкріплений переліком дипломів, сертифікатів, компаній (в яких працювали), портфоліо.

Роботодавця не цікавить "маю досвід...". Бо кожен школяр має досвід роботи з металообробним станком, в програмуванні і т.п. але від цього він не стає токарем чи програмістом. А якщо ходив додатково на гуртки, так взагалі можна список викатувати з десяти спеціальностей.

Тобто, якщо ваш досвід не підкріплений офіціними результатами, то краще його не пишіть бо то не твір на вільну тему.

Можна хіба добавити це в розділ "інтереси" чи "додаткова інформація"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за конструктивну критику. Річ у тім, що досвідом похвалитись не можу, тим більше досвідом роботи десь крім "принеси-подай".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно шукати роботодавця на борді то погана ідея

Дарма ти так. Я двічі знайшов роботу саме через борду. А нє - тричі. :)

На яку ЗП розраховуєш, хоча б.

Прочитав резюме. Бідненько.

Бачив, десь на Work.ua шукали "електронщика". Якщо вмієш тримати в руках паzльника, розбираєшся у схемах, то таких людей на фірмах тримають, як правило.

Якщо вмієш відремонтувати материнку ПК чи ноута ,або принтера - то в тебе золоті руки. А якщо ще й запрограмувати чіпа зможеш, чи спаяти програматора і написати прогу для цього діла ,то сидячи дома можна заробляти вдвічі більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порада від мене - досвід роботи пишеться від останнього місця і до першого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, люди зарплату хочуть меншу чим я за квартиру плачу

Не всім так повезло, як тобі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...