Перейти до змісту

Сів писати резюме...


HWman

Рекомендовані повідомлення

упс,сплутав навчання та роботу .

насправді тут проблема глибше - у 24 роки, хлопець без досвіду офіційної роботи, знання знаннями, але з 2009 по 2012 незрозуміло чи займався.

якщо була робота - то треба вказувати все. навіть якщо то різноробочий на будівництві.

ну а щодо зп -

Scorpio, не знаю як у Луцьку зараз, але вимоги адекватні представленому резюме, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Б***ь, що за країна, люди зарплату хочуть меншу чим я за квартиру плачу :sq_ye:

Я постарався суб'єктивно себе оцінити, коли буде більше досвіду, буду просити більше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я постарався суб'єктивно себе оцінити, коли буде більше досвіду, буду просити більше ;)

розділи пункт

Спеціальні знання та навички: Знайомий з технічною Англійською мовою а також знайомий з схемотехнікою, як аналоговою так і цифровою, електронікою, мікропроцесорними системами на базі AVR, володію мінімальними навичками ремонту різноманітної електроніки у тому числі і комп’ютерної та офісної, знайомий з мовами програмування С/С++, маю досвід у системному програмуванні(програмуванні мікроконтролерів) та розробці пристроїв на базі мікроконтролерів, маю досвід у SEO(пошукова оптимізація сайтів) а також присутній досвід адміністрування у соціальних мереж «ВКонтакте» та «YouTube». Впевнений користувач ПК на базі ОС Windows.

на розділи - все наплутано, нечитабельно і нецікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...знання знаннями, але з 2009 по 2012 незрозуміло чи займався.

Згідний з Вами на всі 100, дійсно займався дурницями у цей період.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З самого початку задумував так, щоб все помістилось на одній сторінці ось і вийшло що одні лише ключові слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, тут тобі діло кажуть, на борді, наших підприємців не цікавить оце наше " все по чуть-чуть". Їм треба реальні спеціалісти вузького профілю: програмісти, електронщики, чи то ти бухгалтер, чи таксист, чи водій фури, чи менеджер, або просто продавець. Бізнесу треба акули, які будуть щодня виходити стаєю на полювання, і гризтися не на життя, а на смерть за здобич, це образно так. :)

Моя тобі порада, спустись на землю, не мрій одразу про космос, якщо у тебе вища освіта і диплом інженера-програміста, це не означає, що ти ним станеш обов'язково. Пройдися навіть по складах, подивися, там теж люди працюють, не кажу тобі туди йти працювати, але піди і побач, вони працюють, роблять свою роботу добре, і мають за це зп, їм присісти не дадуть, будуть "гавкати" щоб бігали і робили, носили, грузили, складали, прибирали. А тепер подумай сам, що таке зможеш запропонувати працедавцю ти, за що тобі він із чистою совістю заплатить гроші.

Але зауваж, якщо нічого корисного ти по профілю і професії робити не зможеш, то муситимеш робити там, де прийдеться - простий закон міських джунглів. Удачі тобі у влаштуванні на роботу. І пам'ятай, ми живемо не в кіно, і навіть не в книжках, мила не буде, хіба що там, де ти його не очікував :) Хай гарно вдасться.

P.S.: Вища освіта - це дуже добре, але це всього-навсього дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, ти шукаєш роботу чи робота має шукати тебе!

Для вузькоспеціалізованого дядка має бутти пункт 2 вище і це затям!

Спочатку згадай як ти продвигав свій ресурс і застосуй ці правила для себе.

Ютуб маєш чи ні, в резюме? Там має бутти показано чому ти і наскільки якісно!

І да отримав я свою роботу саме тому, що зміг переконати роботодавця в тому що зможу влитись в колектив і виконувати поставлені завдання. Це притому що на електронщика невчився і ходив лише на гурток колись.

Почни з простого, сходи на модерн чи кромберт попрацюй хочаб місяць, багато чого зрозумієш в понятті колективна робота.

І подивись трішки земскова льошу, вн там розповвдав про рекламу, якість та інше

P.S. нешкодую що був на автозаводі, багато дізнався і навчився, зокрема машину сам можу відремонтувати.

P.S.S Удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а також присутній досвід адміністрування у соціальних мереж «ВКонтакте» та «YouTube».

То ти крутий сісадмін! Сумніваюсь що ще хтось з луцька працював адміном Вконтактє і тим більше Ютуба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти крутий сісадмін! Сумніваюсь що ще хтось з луцька працював адміном Вконтактє і тим більше Ютуба

Вони є, просто не хочуть світитись.

Надіюсь це був не саркамз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....Пройдися навіть по складах, подивися, там теж люди працюють, не кажу тобі туди йти працювати, але піди і побач, вони працюють, роблять свою роботу добре, і мають за це зп, їм присісти не дадуть, будуть "гавкати" щоб бігали і робили, носили, грузили, складали, прибирали....

Був, бачив, пробував, потім зрозумів, що не моє, плюнув і пішов в університет :) .

багато мав запитів?

Я Вас не зрозумів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Почему вы выбрали именно нашу компанию?

— Я, как и все кандидаты до меня и после меня, направил резюме в десяток мест. Где устроюсь быстрее и выгоднее — там и хорошо.

2. Как вы считаете, почему мы должны выбрать именно вас?

— Вам работники вообще нужны? Ну вот он я. Работник. Именно меня стоит выбрать хотя бы потому, что я явно умнее всех тех, кто заливал на эти вопросы стандартную чушь.

И умнее вас, между прочим, потому что я никогда таких дурацких вопросов бы не задал.

3. Какую зарплату вы хотели бы получать?

— 2,5 млн. $ в год. Столько получает президент США.

Что вообще за вопрос такой? Естественно, что я хочу получать настолько высокую зарплату, насколько вы сможете мне заплатить. Только ведь вы всё равно не заплатите. Тогда нечего и выпендриваться. Всё равно выбор за мной: вы говорите цену, я говорю — согласен или нет.

4. Почему вы ушли с предыдущего места работы?

— Какая вам разница, почему я ушел. Всё равно вы ради меня ничего не измените. Ну что вам даст ответ? Во-первых, я совру. Во-вторых, предположим, отвечу честно: маленькая зарплата или отсутствие карьерного роста, или бесперспективность, или не сошелся с коллективом, или не понравился собаке начальника. И что? Вы же не знаете, сойдусь ли я с вашим начальником, коллективом и их собакой. И не узнаете, пока не попробуете.

5. Кем вы видите себя через 5/10/20 лет (в нашей компании)?

— Если я буду настолько бездарен, чтобы остаться в вашей компании на 5 лет, то меня не стоит вообще на работу брать. Да и компания ваша... Вот вам встречный вопрос: какие планы компании на ближайшие 5/10/20 лет? Что? Нет таких. Так если вы сами не знаете, что с вами будет через 20 лет, будет ли компания и какую нишу она намеревается занимать, то мне-то откуда это знать?

Вы тут наркотики употребляете, не иначе.

6. Какие у вас были достижения на предыдущем месте работы?

— А резюме вам не достаточно, значит. Ну хорошо. Я отлично работал и великолепно справлялся со своими обязанностями. Вот это — достижение! Если же ваши работники работают так, что хорошо работают они лишь изредка, то я вас разочарую: при правильном руководстве и хорошей работе никаких достижений быть не должно! Работать надо, а не ерундой маяться и достижения достигать!

7. Каким бы вы хотели видеть своего начальника?

— Я бы хотел его не видеть. Это — раз. А два — без разницы. Серьезно, мне нет разницы как он выглядит. Главное, чтобы он был начальником: тем, кто может нормально и внятно сформулировать задачи.

8. Какие у вас есть достоинства?

— На гуслях я умею играть и плеваться на 10-15 метров в длину. Если вам нужна моя квалификация, то она указана в резюме. Если вам что-то нужно еще — то об этом и спросите. А если вы сами не знаете, чего вы хотите и что вам нужно, то тут, извините, ничем помочь не могу. Формулировать скрытые и неясные желания - это вам к психиатру нужно.

9. Каковы ваши недостатки?

— Вы определитесь, что вам надо, а я скажу, есть ли у меня к этому недостаток, а то у меня есть недостаток — хорошо тенором пою, соседи жалуются, а в консерватории сказали — талант. Вот еще недостаток: когда я ем суп, я зачерпываю ложкой к себе, а не от себя.

Если вы не знаете, что вам нужно, то берите на работу меня, мы удивительно подходим друг другу: я тоже не имею понятия, что вам нужно. У нас будут любовь и взаимопонимание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, візьми собі до уваги сайт http://dou.ua - багато корисної та цікавої інформації по ринку праці ІТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, візьми собі до уваги сайт http://dou.ua - багато корисної та цікавої інформації по ринку праці ІТ

Дякую, покурю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так буде краще?

http://www.work.ua/ua/resumes/3011847/

непогано, але невже ти ніде не працював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так напиши це. Краще знати, шо ти не цураєшся будь якої роботи ніж весь чсс байдики бив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....Пройдися навіть по складах, подивися, там теж люди працюють, не кажу тобі туди йти працювати, але піди і побач, вони працюють, роблять свою роботу добре, і мають за це зп, їм присісти не дадуть, будуть "гавкати" щоб бігали і робили, носили, грузили, складали, прибирали....

Був, бачив, пробував, потім зрозумів, що не моє, плюнув і пішов в університет :) .

У тебе складна ситуація. Зазвичай, людину в 24 роки, без особливого досвіду роботи, і відсутності портфоліо і рекомендацій, ніде не хочуть брати. У мене товаришів багато після технічного коледжу позакінчували ще й політех по тому самому профілю, що й ти, краснодипломщики: один з них на "Мотор" тільки сисадміном влаштувався завдяки батькам, у нього мама там бухгалтер, а тато інженер. Інші ж один пробував заправляв прінтери спочатку, потім пішов доучуватися на одну кантору стажером на програміста за 2 тис. грн, не знаю я, якого він рівня вже досяг. Ще один спочатку на хлібзаводі щось там набирав їм на компі, чи то накладні, чи що, теж за 2000 грн при чому ще й неофіційно, зараз же в "Забіяки" сидить "сторожом" на моніторах, щоб ковбаса кому не впала на землю на виробництві. А третій товариш пішов на Модерн, так там й вкалує.

Я ж із ними вчився в технічному коледжі, і після нього зразу пішов працювати. Де я тільки не робив: першою роботою була зайнятість різноробочого, місяця чотири робив на Львівській, перегружали із хлопцями бігбеги з різними топливними пелетами (шелуха сємки, тирсопелети) на Польщу фури на їхні електростанції з центральної України везли, грязна була роботьонка... Потім повезло, знайшов одного німця словацького походження у Франкфурті, Роберт Пух звали, вчитель інформатики в школі, де багато турків малих (казав, що там за 350-400 $ фіг хто помагати буде), який на еВау торгував годинниками, я у нього 7 місяців працював контент-менеджером за 350$ в місяць в середньому. Потім халява кінчилася і прийшлося іти на Шуберт-Круберт - там працював за станком із порізки та окрімповки проводів. Поробив два роки по змінах, загострилося хронічне захворювання (у мене з дитинства були проблеми із щитовидкою), робили операції в Києві, пив радіойод у Львові, дали групу інв. на рік в Луцьку, яку я з 2013 року так і не поновив, через нашу бюрократію, свій характер і той факт, що інваліду набагато важче знайти роботу ніж здоровому. З шуберта я потім відразу пішов, дала мені профспілка 500 грн на лікування і "гуляй Вася". Деякий час пересидів дома, зиму. А весною влаштувався помагати одному майстру виготовляти і встановлювати пам'ятники на кладовищах. Там теж побачив і наслухався історій: яка там конкуренція, як там можуть шкоди один одному зробити, щоб тільки роботу зіпсувати, було діло в двигун буса цвяхи кидали, щоб тільки перебити конкуренту роботу. Ходив я ще на різні співбесіди: і на Волинську софтову компанію сисадміном, і на Оллбіз рекламщиком в інтернеті, і на склади на лідавську експедитором, і на "Руту" на серветки оператором, і на "Волинь-авто" сисадміном, робив у фотостудії на Шевченка слайдшоу різні, побачив різних начальників, побачив різного "хліба". А тепер я вже майже два роки працюю на "Мотор" заводі спочатку шліфувальником, тепер слюсарем випробувальником. Робота цікава і складна, дають заробити, часто виводять і в суботу та неділю. Інколи також їжджу своїм авто, на яке заробляв увесь цей час, вожу доставку. Ну ось, мені теж 24, і у мене за спиною купа всякої роботи, закінчив я молодшого спеціаліста по обслуговуванню комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж, а пропрацював скрізь, де тільки можна було. Вже маю 4 роки офіційного стажу. :) до пенсії ще б дожити. Що я хочу цим всім сказати, а хочу сказати, що у кожної людини своя ситуація, свої проблеми, і свої стереотипи-бачення того, як має бути, але точно знаю, чого не варто робити - не варто лінуватися, і не варто соромитися любої роботи, любої можливості познайомитися із хорошими роботящими людьми, у яких можна навчитися чомусь новому. :) А зі всіх моїх товаришів дуже мало хто працює по професії, працюють там, де їм більше подобається і де є якась перспектива та заробіток: є і сигаретні контрабандисти, і будівельники-різноробочі, і на перекачках каналізаційних із вищою освітою сидять, побухують, і машини вдома труть, рівняють, роблять. Так що думай, вибір у тебе великий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, так ти правий, не сперечаюсь.

Я тут нещодавно випадково на одну цитатку натрапив:

"Найбільшу помилку в житті люди роблять, коли вони навіть не намагаються заробляти на життя тим, що їм подобається більше за все."

— Стів Форбс

Добре сказано, але у мене складається таке враження, що цене стосується планети Земля. // Думки в слух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, так ти правий, не сперечаюсь.

Я тут нещодавно випадково на одну цитатку натрапив:

"Найбільшу помилку в житті люди роблять, коли вони навіть не намагаються заробляти на життя тим, що їм подобається більше за все."

— Стів Форбс

Добре сказано, але у мене складається таке враження, що цене стосується планети Земля. // Думки в слух.

Не зовсім так, скоріш за все, це дуже важко застосувати до України, тому що тут умови такі, дуже жорсткі, відчувається якась така "професійна тіснота", відсутність конкуренції, неможливість самореалізації. В людей немає грошей, тому що країну останні 24 роки успішно грабували, тому то тобі важко десь почати свою кар'єру, а роботодавці як правило хочуть відразу бачити у себе дійну корову із максимальними удоями. Але треба стиснувши зуби боротися, як дикий звір за життя, бо іншого виходу у тебе немає, або пан, або пропав, ще трохи потягнеш і на тебе дивитимуться як на психа, який провтикав вдома півжиття а тепер виліз на світ як скажений ведмідь після сплячки, якого скоріше всього захочуть пристрелити, ніж хтось ризикне взяти до себе у "цирк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чьот я завжди підвісаю коли хтось розказує про те що в Україні так фігово і саме тому всі не хочуть вчитися і тільки мріють про ЗП в $1к...

з нещодавнього то дівчинка, яка прийшла до нас на серйозну посаду в 17 років здається

добило "ніде не вчуся бо хіба у нас десь навчать чогось"...

ну та воно то якби впринципі згоден що спеціальності не дадуть нормальної, але принаймні навчать думати і загального розвитку насиплять а далі лише самоосвіта

ну не зможеш ти робити технічно складну високооплачувану роботу якщо в голові лише шкільні предмети

P.S.: я вкурсі що багато бордівців генії і ще в старших класах почали заробляти по 50 баксів за годину... можете не писати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, то є справді так, не зможе робити людина технічно складну високооплачувану роботу без серйозних знань та навиків. Але якраз у цьому й полягає проблема. Україна славиться своїм підходом до кадрової політики, в нас дуже часто беруть на роботу не за кваліфікацію, і не за вміння та навики. Дуже часто беруть (приблизно 50 %) за родство і блати. Людина все-одно втягується і має тепле місце. А талановиті люди часто-густо бува й не доходять до тих робочих місць, де б могли розкритися. Так само й із ВНЗ. ІМХО...

Уже починають поговорювати, що в Україні починається голод до професіоналізму. Ті хто щось вмів і знав відходять на той світ, або виїзджають за бугор, а з'являється дуже багато напівучок, які часто-густо роблять "бліни комом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна славиться своїм підходом до кадрової політики, в нас дуже часто беруть на роботу не за кваліфікацію, і не за вміння та навики. Дуже часто беруть (приблизно 50 %) за родство і блати. Людина все-одно втягується і має тепле місце. А талановиті люди часто-густо бува й не доходять до тих робочих місць, де б могли розкритися.

Ні разу не згоден. Стосується хіба держ.установ. Ніхто не проміняє спеціаліста на недолугого родича. Ну хіба що посада якась непотрібна, що не впливає особливо на розвиток і прибутки. Дик на неї хороший фахівець і не піде. Знаю такі випадки в знайомих :) але контори від того не розвиваються і розглядати їх як перспективу для свого зростання не варто.

Мене колись дядько вчив: "поки не став потрібним спеціалістом то треба закрити рота і вкалувати". Ну я б добавив що бажано по спеціальності :)

Знайти роботу можна завжди, накрайняк перевчитися і почати рити в іншому напрямку. Оті басні що після 25-30 ти уже роботи не знайдеш – то усе для упирів, які її і не шукають реально.

По своєму напрямку скажу. Зараз дюже багато зустрічається "спеціалістів"-програмістів без відповідної освіти. Переважно фрілансерів :)

Люди навіть при тому що впринципі ніфіга нормально зробити не можуть – косять бабло бо не лінуються шукати лохів з грошима.

Тобіш, було б бажання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...