Перейти до змісту

Сів писати резюме...


HWman

Рекомендовані повідомлення

повірте вже 3 місяці шукаю внятного головного буха....

приходять діти без розуміння ПКУ та стандартів але зп хочуть що аж самому страшно, це така у них самооцінка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

1

Ні разу не згоден. Стосується хіба держ.установ. Ніхто не проміняє спеціаліста на недолугого родича. Ну хіба що посада якась непотрібна, що не впливає особливо на розвиток і прибутки. Дик на неї хороший фахівець і не піде. Знаю такі випадки в знайомих :) але контори від того не розвиваються і розглядати їх як перспективу для свого зростання не варто.

2

Мене колись дядько вчив: "поки не став потрібним спеціалістом то треба закрити рота і вкалувати". Ну я б добавив що бажано по спеціальності :)

3

Знайти роботу можна завжди, накрайняк перевчитися і почати рити в іншому напрямку. Оті басні що після 25-30 ти уже роботи не знайдеш – то усе для упирів, які її і не шукають реально.

По своєму напрямку скажу. Зараз дюже багато зустрічається "спеціалістів"-програмістів без відповідної освіти. Переважно фрілансерів :)

4

Люди навіть при тому що впринципі ніфіга нормально зробити не можуть – косять бабло бо не лінуються шукати лохів з грошима.

Тобіш, було б бажання...

І так, по абзацах, Соромітник, ти спочатку ні разу не погоджуєшся, і відразу наводиш приклади :)) тобі самому не смішно? :)

Да, дійсно, треба мовчки пахати до тих пір, поки начальство не почне боятися, що ти щось можеш сказати. Але буває й таке, що їм буде пох, що ти їм щось можеш сказати рано чи пізно, якщо так, то треба зразу міняти таку роботу.

Звісно роботу можна знайти завжди, особливо сьогодні, особливо якщо ти здоровий, маєш голову, руки і ноги на тому місці де треба. Фрілансери - це звісно чудово, але і там є свої підводні камені, об які можна добряче !ба№утися.

Не треба надіятися, що лохи із грошима ніколи не кінчаться.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю про міняту роботу, і так цікаво стало....а якби Ви були(-Є) робтодавцем чи охоче взяли б особу у якої в трудовій поміняно вже 10 фірм...ваші думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я був роботодавцем, мене б це насторожило, але вирішальної ролі не зіграло б. Якщо людина старанно працює на кожному підприємстві по пару років, то що тут може бути поганого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе... розкажу свій досвід.

співбесід пройшов більше 300 (саме головне не опускати руки)

на 4 курсі якось стало дуже сКушно і почав шукати собі де можна заробити. на кінці 1 місяця найшов майже біля ТЦ Україна в Києві офіс, мене вчили 4 місяці зі ставкою 1000грн а потім було 600у.е., вкалував, інколи в 6 ранку виходив,щоб в офіс попасти вчасно,але дало свої результати. на цій роботі дали ази, пішов на курси додаткові,отримав ще знання (бумажку заховав і нікому ніразу не показував). після кризи 2008 ледь здав екзамени і знайшов ще кращу роботу прям біля м.Петрівці на з.п. якою я покривав витрати на авто,оренду будинка за межами Києва ще й хватало на себе. було сумну - лазив на форумах і вичитував інформацію. і тут знову стало дуже сКушно - переїхав у Львів, відкрив свій офіс по надаванню митно-брокерських операцій, був всього 1 клієнт, якого біль,ніж хватало...

до чого це я - ніколи не здавайся, завжди набирайся розуму, на співбесідах веди себе достойно,з посмішкою і усе в тебе вийде.

п.с. зі всіх моїх знайомих правду в резюме писали на 70%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю про міняту роботу, і так цікаво стало....а якби Ви були(-Є) робтодавцем чи охоче взяли б особу у якої в трудовій поміняно вже 10 фірм...ваші думки?

вєрняково більш стрьомним буде чувак що на одній посаді в одній фірмі 10 років просидів і після того роботу почав шукати

одна робота – хіба якщо ти пройшов шлях від якогось клерка до керівника

Лояльність до роботодавця то не фішка працівника. Якщо людина розвивається то рано чи пізно виросте з компанії і піде далі. За винятком компаній, які можуть забезпечувати різні рівні співробітників від студентів до крутих спеціалістів.

Тому все відносно.

Але в чувака, який попрацював на п’яти конторах адміном скоріше за все буде в рази більше досвіду як в якогось зануди що просидів хай навіть 20 років але на одній фермі бо його все влаштовувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім так, скоріш за все, це дуже важко застосувати до України, тому що тут умови такі, дуже жорсткі, відчувається якась така "професійна тіснота", відсутність конкуренції, неможливість самореалізації. В людей немає грошей, тому що країну останні 24 роки успішно грабували, тому то тобі важко десь почати свою кар'єру, а роботодавці як правило хочуть відразу бачити у себе дійну корову із максимальними удоями. Але треба стиснувши зуби боротися, як дикий звір за життя, бо іншого виходу у тебе немає, або пан, або пропав, ще трохи потягнеш і на тебе дивитимуться як на психа, який провтикав вдома півжиття а тепер виліз на світ як скажений ведмідь після сплячки, якого скоріше всього захочуть пристрелити, ніж хтось ризикне взяти до себе у "цирк".

Найкращий метод розвіяти свій песимізм тиц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, наша країна вільна, адже можна сидіти годинами-днями перед монітором-теликом і просто розвіювати свій песимізм! Крута ідея! Тут мова не про песимізм, а про реалізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваша задача як робітника правильно себе продати роботодавцю.

Якщо ви адекватно можете себе оцінити, відповісти на запитання, чи за стільки ви б самі себе найняли на роботу, і скільки б ви самі собі платили і за що, головне розставить вам всі акценти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Згідний, треба вміти себе продавати, але мені цей скіл поки ще не доступний, може мало практикуюсь, а може просто не хочу заморочуватись над цим.

Я такий як є, навіщо мені корчити з себе когось ким я не являюсь.

В любому випадку роботодавець рано чи пізно дізнається який я є насправді, так що навіщо заморочуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Пройшло пів року, я знову безротітний, моє резюме нічим не наповнилось...

Думаю краще б ті пів року розвивав дохід в інтернеті, котрий наразі становить половину з того, що мав коли був найманим працівником. До того ж я не розвиваю свої ресурси, а дохід чисто інерційний, якби той час котрий продав "дяді" потратив на розвиток своїх ресурсів, то мав би як мінімум стільки ж а то і більше, при цьому займався улюблений ділом і мав хорошу перспективу.

P.S. Для прикладу - канал на ютуб з аудиторією в 100к+ приносить близько штуки баксів, хоча це далеко не не межа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Пробую прийняти той факт, що у мене не виходить себе подати належним чином, тому ось, ці посилання будуть говорити самі за себе:

 

https://geektimes.ru/users/hwman/topics/ - мої статті на гіктаймс;
https://www.youtube.com/user/RazniePodelki - канал на ютубі де за 11к підписчиків;
https://vk.com/technomaniacz - спільнота на ВК, майже 7к підписчиків;
http://mysku.ru/my/MRPodelkinS/ - моя, поки що, одна стаття на майску.


Все ще шукаю, куди би себе пристроїти, на Кромберг завжди встигну ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, petyavaps сказал:

Резюме те до сраки, приходиш на пряму до роботодавця, і кажеш дайте мені роботу,  я готовий працювати, якщо не справлюся виженете мене, якщо є мотивація і стимул пахати як кінь в будьякій галузі...

Це вже проходив, щось не дуже пре такий підхід... Коли займаєшся тим, що самому подобається на виході маєш максимальну самовіддачу, що  у свою чергу тягне за собою ріст у всьому, відношенні роботодавця до робітника, зарплаті. Короче так, гугл в цьому сенсі далеко пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...