Перейти до змісту

Що це за штин на все місто?:(


BeON

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

То всьо заговор нюхачів=)

Вибачаюсь , але ніразу нічого не чув за останній тиждень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку їхав через Дубно на Раву-Руську, то сморід біля Дубно був нереальний, горять торфяникі, і нам дякуючи вітру трохи "ніжних" запахів перепадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дубнівська

район 2 цегельного заводу

тиждень працюю на вулиці

крім того як сам пердну ніяких запахів не замітив

не знаю

напевно люди краще собак почали нюхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно хтось найшов спосіб як вкласти в гівно шоб відмити =)

Скажем так, чистив трубу до вигрібної ями яка старша мене, прибульців і людей ікс небачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійшла і до нас( Володимирська), ця "благодать парфюмна", зі спирт заводу пахнуло не по дитячому, коли з Вопаку йшли))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері після 22.00 смерділо чимось (як на мене запах каналізації), но точно не горілим :0157:

+1

після 23ї - р-н моста на Ковельській

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері після 22.00 смерділо чимось (як на мене запах каналізації), но точно не горілим :0157:

+1

після 23ї - р-н моста на Ковельській

Оксана,мо то спирт завод видав парфюм?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора їхав авто з Львівської траси через Рованці, потім по рівненській на Зв’язківців, потім через Рівненську по КК до Варшавки .... всюди був присутній той їдкий сморід...тобто це не локально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йопта, і де ж той скунс заникався? Десь бігає по Луцьку і п...рдить то вночі. То біля Дубно.

Всім смердить майже місяць, крім "властєй". Бо вони і так гівні по вуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ЛПЗ аллес гут. Повітря не альпійської свіжості, звичайно, але і не смердить нічим. Наш час іще прийде, хай но почнеться сезон і Цукровий завод запрацює на повну потужність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ЛПЗ аллес гут. Повітря не альпійської свіжості, звичайно, але і не смердить нічим. Наш час іще прийде, хай но почнеться сезон і Цукровий завод запрацює на повну потужність.

Цукровий, щтука вже звична для Луцька)) Час від часу видає парфюм. Тут, якраз, все ясно, і, на жаль, звично)) А от те, що місяць різні райони міста дихають таким " ароматом"- штука не зрозуміла...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі спирт заводу пахнуло не по дитячому, коли з Вопаку йшли))))

біля спирт заводу непоганий запах, така собі бражка))

трішки походив і захмілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вам скажу, що коли їхав з Києва, такі "штини" є в багатьох містах. Біля Рівного взагалі якимись ядохімікатами смерділо.

Підозрюю, що горять сміттєзвалища зсередини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно приїхав з Дубно. Штин той самий що і в нас. Дубенчанська версія - горять торфяники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну я відкрию вікно, цікаво блін

На перший погляд горілим.... А мля тож солому певно палять на полях, можу і помилятися запахи чую так собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, що то всьо повязано з автомийками.

Раніше (2-3 роки тому такого смердяка по місту не було) (у цей проміжок часу 2-3 роки відкриті мийки: гордіюк, наливайка, набережна, конякіна, відродження, відкриваються - рівненська, кільце львівська-Володимирівська тд.... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і як та мийка смерде?

Невже там гівновози миють табунами круглосуточно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже там гівновози миють табунами круглосуточно?

Ні, вони там зливаються, часто бачу свіжовреставрований "ЗіЛ", який какає в каналізацію поруч з мийкою самообслуговування на І.Франка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Неприємний запах та безліч мікробів стали постійними «супутниками» лучан. Городяни скаржаться, що на околицях Луцька зливають фекалії у дощові каналізації. "

http://www.volynnews.com/messages/858/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Неприємний запах та безліч мікробів стали постійними «супутниками» лучан. Городяни скаржаться, що на околицях Луцька зливають фекалії у дощові каналізації. "

http://www.volynnews.com/messages/858/

Думаєте, та сама "контора" "озонує" повітря?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...