Перейти до змісту

Що це за штин на все місто?:(


BeON

Рекомендовані повідомлення

На Конякіна(район Риббази)слава Богу! не смердить,а то я задовбався слухати від дружини: "Юр, то ти Дав?!!!" :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю сморід від підпалів стерні. Горить солома, стерня, трава, і там гинуть тваринки(миші), комахи і тд. Навколо міста багато вигорівших ділянок, вітер змінний, ось воно все тут- сморід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сморід від підпалів стерні. Горить солома, стерня, трава, і там гинуть тваринки(миші), комахи і тд. Навколо міста багато вигорівших ділянок, вітер змінний, ось воно все тут- сморід

Щоб смерділо НАСТІЛЬКИ сильно, комах і мишей повинно бути більше, ніж стерні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />і там гинуть тваринки(миші), комахи і тд. <br />
<br /></p>

Ага, і саме більший штин це від кузнєчіків, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привокзальний - вонізм нереальний...

Господи, згадую того чувака, який створював тему з питанням як вивести сморід з туалету на вулиці... а я порадив дріжджів кинути... походу спробував))

а якщо серйозно - невже ніхто не звертався до нашої влади за роз'ясненнями, невже міська влада нічого не коментувала? ніде нема в пресі??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже скоро місяць, як пишуть про всілякі "вонялки" в різних кінцях міста, і ніякої інформації про причину "озонування" повітря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Це ппц. За там тамом вонь ужасна <br />
<br /></p>

Добре що я вже спав в таку годину))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шож наша "дарагая рєдакци"??? Ні слова не написали, а це ж такий матьєрял для шкандалю!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в центрі живу. Так воняє, що капець. Особливо вночі.

І що характерно, мої домашні цього запаху не чують. Кажуть, що мені це здається. Нічого не здається.

Я думала, що це хтось сміття палить. Але якщо запах по всьому місту, то скільки ж того сміття треба спалити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз ні, а вчора ввечері після 22.00 смерділо чимось (як на мене запах каналізації), но точно не горілим - 33 кв :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до цього не відчував запах..але вчора... короче на повні груди... і таке концентроване.. можливо десь торфяник тліє? ( район колізею )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до цього не відчував запах..але вчора... короче на повні груди... і таке концентроване.. можливо десь торфяник тліє? ( район колізею )

Аналогічно, паленим торфом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікава фігня.... якщо торф... то де саме... чому такі якісь вибіркові місця штиняють... то є то ні....

Учора теж вперше відчув вночі...на 33 і так по місту....

Що цікаво їхав з таксистом ... так той мені розказував що це Романюк винен)))) а штиняють по набережній мийки машин... типу "хімія гниє" )))

Сумніваюсь звісно))) але думка цікава_)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару днів назад їхав з Рівного, то біля Луцька дим стоїть і схожий запах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київський майдан. Все чисто. Тим більше ніразу не чув неприємного запаху за цей період.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взято з коментів

Липляни

"а в нас смердота від стоків з міста луцька,і усі про це знають,а реакції від екологів - нуль. шановний пане анатолій, може хоть один раз прокатаєтесь до села липляни,в любий час дня і ночі і подихаєте хоть 5 хвилин цим запахом з очисних споруд що знаходяться поруч з таким мальвничим селом ,що знаходиться на березі річки стир.риба в стиру виздихала,робочі з очисних споруд збирали відрами в ями,які загорнули бульдозером,а ми живемо тут і дихаємо. допомогти не допоможете, а маєте знати про цю біду ви перший і зробити висновки,зарплату ж за ваші діяння платять з бюджету вам справно... так що робіть хоть щось!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім здається що Липляни хто зна де, а вони знаходяться в дуже зручному місці, в залежності від напрямку вітру аромати можуть швидко поширитися у будь який район Луцька

4hqZs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Канализации пропитаны вонью и зеленой слизью. Грядет что-то невероятное. Остается надеяться только на охотников за привидениями" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...