Перейти до змісту

Що це за штин на все місто?:(


BeON

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора в ночі в районі Дубнівської теж був запахон горілого! Але на вулиці поблизу здається нічого не палили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в ночі в районі Дубнівської теж був запахон горілого! Але на вулиці поблизу здається нічого не палили

Та це щось більш масштабніше, ніж просто хтось щось палить...Запах схожий на горілий торфобрикет, напевно вітром приносить дим і попіл з місць горіння торфу. Коли той дощ піде вже нарешті.... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото лісової пожежі у Ківерцівському районі

http://ar.volyn.ua/20150904-foto-lisovoji-pozhezhi-u-kivertsivskomu-rajoni/

n62rcrdbkcw.jpg

ojssn42kxaa.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото лісової пожежі у Ківерцівському районі

http://ar.volyn.ua/2...ivskomu-rajoni/

Не знаю як зараз,а раніше регулярно лісники самі влаштовували пожежі,щоб списати пару тисяч кубів лісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як зараз,а раніше регулярно лісники самі влаштовували пожежі,щоб списати пару тисяч кубів лісу.

думаю що не тільки лісники і не тільки в лісі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це напевно акція по всій Україні - подихайте димом!

Ні, це скоріше флешмоб серед ідіотів "хто першим ліс підпалить". Сухе ж все кругом, недопалок кинув і вже пожежа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від Львва до Дубно тліє торф на болотах.

Минулого тижня їхав вночі по Львову, то смерділо набагато гірше - немов прорвало каналізацію під час пожежі. Все місто було в димовому тумані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав з Дубно, там взагалі ще гірше, диму в два рази більше,але зате дощик файний влупив,правда не знаю чи на довго.Да і взагалі уся дорога до Луцька задимлена.Ех,нам би доща хорошого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось і ми, на Володимирській, сподобились долучитись до загального вдихання "озонованого" повітря, яким дихає, практично, весь Луцьк)))

Запах горілого торфобрекету+ осіннє знищення бур'яну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав по львівській трасі. Кругом палять. Гірка полонка - багато димових точок від спалювання бадилиння, найбільше горіло прямо біля дороги. Було б бажання порядок можна швидко навести.

Тисяч 10 штрафу за паління трави і стерні.По кілька чоловік в кожному районі зловити і вгатити по повній.І ніяка посуха не була б причиною пожеж і диму.

От мені цікаво чим займається МЧС? Та виділіть кошти на роз'яснювальну роботу по селах.Поясніть тим "дибілам",що паління стерні і трави навпаки погіршує врожайність,а не покращує.Ще за діда-прадіда відомо,що на згарищах найкраще ростуть бур'яни.Он як забила всі поля й пустирі амброзія.Куди не глянь-все жовте.А її ж не виведеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь думаю ці підпали лісу, торфу у нас під Києвом.. це навмисно зроблено, щоб відволікти увагу від безтолкового діяння влади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

doc_man, зрада?

Цікаво, це діють якісь моторизовані бригади з підпалу? Як вони вспівають підпалювати скрізь?

В селі, де у мене дача, за 40 км від Луцька, протягом останнього місяця ліс горів вже 2 рази. Це відволікають ту тисячу мешканців села ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не лише МЧС. Екологічна інспекція (так така є ) цим повинна займатись - попередженням і штрафуванням, бо таке спалювання карається штрафами і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как остановить "дымовых"?!

На место горения вызываем "современную полицию"(копы в капах),они обязаны составить протокол(установив личность кому принадлежит участок или факт поджога,(а это висячок не большой),попутно заявляем на горячую линию с указанием номера обращения.По пути заходим в прокуратуру и дублируем и курируем это обращение.Так может и станет меньше дыма?

Подход должен быть Европейским.Увидел-предотвратил!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

doc_man, зрада?

Цікаво, це діють якісь моторизовані бригади з підпалу? Як вони вспівають підпалювати скрізь?

В селі, де у мене дача, за 40 км від Луцька, протягом останнього місяця ліс горів вже 2 рази. Це відволікають ту тисячу мешканців села ?

чомусь сьогодні лучани зтурбовані більш за все появою завіси диму..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь сьогодні лучани зтурбовані більш за все появою завіси диму..

Не только Луцк.Киверцы и Рожище,так же накрыло сегодня дымом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дим бо дороги кладуть . особливо відчутно на 33

По всьому місту, з домішками фекаліїв, торфу, згорілого бур'яну?))) Я не знав, що зміст суміші для асфальтування змінився)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...