Перейти до змісту

інформація про реконструкцію Театрального майдану


natovec

Рекомендовані повідомлення

Таких майданчиків бракує в дворах, а не на центральній площі.

про двори це окрема розмова !

Пані Ласко, признаємось самі собі - дитячі майданчики були практично у кожному дворі і розламав їх далеко не гавненький Шиба. Ще не пройшло 5-ти років як пан Чернецький встановив серію дитячих майданчиків, один з них був біля ЗАГСУ - його розтрощили десь за рік, зазаз напевне і сліду від нього вже немає.

Висновок - біля кожного дитячого майданчика цілодобово повинен чергувати охоронник ! :D

І до чого тут усмішка? Це наші реалії сьогодення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 302
  • Створено
  • Остання відповідь

12345...

І до чого тут усмішка? Це наші реалії сьогодення...

Придивіться до смайлика уважніше - це не усмішка, це скоріше гіркий сміх крізь сльози...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-117-1278080125_thumb.jpg

уродство :(

Я думав там буде якийсь нормальний дитячий майданчик, з великим різноманіттям качель, ато 2 качелі і одна драбина - і це все? Чи там мають бути ще якісь качелі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких майданчиків бракує в дворах, а не на центральній площі.

про двори це окрема розмова !

Пані Ласко, признаємось самі собі - дитячі майданчики були практично у кожному дворі і розламав їх далеко не гавненький Шиба. Ще не пройшло 5-ти років як пан Чернецький встановив серію дитячих майданчиків, один з них був біля ЗАГСУ - його розтрощили десь за рік, зазаз напевне і сліду від нього вже немає.

Висновок - біля кожного дитячого майданчика цілодобово повинен чергувати охоронник ! :D

Не тільки біля загсу, але і в багатьох дворах. Всіх їх спіткала та ж сама доля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-117-1278080125_thumb.jpg

уродство :(

Я думав там буде якийсь нормальний дитячий майданчик, з великим різноманіттям качель, ато 2 качелі і одна драбина - і це все? Чи там мають бути ще якісь качелі?

Видел кошторис на этот городок - около 250 000 грн., так что, думаю это не всё.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про двори це окрема розмова !

Пані Ласко, признаємось самі собі - дитячі майданчики були практично у кожному дворі і розламав їх далеко не гавненький Шиба. Ще не пройшло 5-ти років як пан Чернецький встановив серію дитячих майданчиків, один з них був біля ЗАГСУ - його розтрощили десь за рік, зазаз напевне і сліду від нього вже немає.

Висновок - біля кожного дитячого майданчика цілодобово повинен чергувати охоронник ! :D

Ну якщо вже різати правду-матку, то давайте зізнаємося, хоча б собі, що у нас не тільки мер гавненький, а й кандидати в мери такі ж. Ці майданчики були виготовлені з відходів деревообробки і ще треба дякувати богу, що ці майданчики не забрали з собою нічиє життя. Я виріс на такому дерев'яному майданчику, але радянського виробництва. Так от на цьому майданчику виросло ДВА покоління, а цей що встановив кандидат в мери - розлізся від дітей, які там гралися, хоч як їхні батьки і не намагалися його ремонтувати. А от радянська гірка стоїть і досі, а це >30 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радянські гірки і ще зо 30-рь років простоять, якщо їх на брухт ніхто не поріже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як в інших, але в мене вигляд цього 250-тисячного лайна викликає нудоту і сором за своє місто.

Краще б замість гойдалки там повісили винних у такому паплюженні міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як в інших, але в мене вигляд цього 250-тисячного лайна викликає нудоту і сором за своє місто.

Краще б замість гойдалки там повісили винних у такому паплюженні міста.

Ця х... коштує 250 штук?

та там той ковралін навіть не приклеїний по людськи, люба пяна шпана його за 5 хвилин звідти зніме.

З.І.

а що буде з ним як піде дощ? Це буде дитяча площадка аля Венеція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбезпечніший дитячий майданчик в Україні! Жодна машина не перескочить через півметровий "бордюр"...

ага бордюр то бордюром,а після дощу б, діти ще поплавати зможуть зразу вилізши з качельки?ну як можна там поставити гойдалки? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбезпечніший дитячий майданчик в Україні! Жодна машина не перескочить через півметровий "бордюр"... :)

Через той бордюр не лише машина, а й я з коляскою не можу...

Хотіла щоб там старший синок побігав (два з половиною роки), а з меншим (пів року) не змогла через ті сходи перед самим містком переїхати - от і гонилась туди-сюди.

Не кажу вже про те який розумник робив ті сходи на гірку!!! Тонюсінькі дощечки і поставлені закруто для малих діток.

post-8000-1278878635,36_thumb.jpg

Гойдалка також по-дурному зроблена. Посадили малюка лицем до спинки і все-рівно відійти страшно, щоб не перекинувся.

post-8000-1278878671,04_thumb.jpg

Може там ще такі "прєлєсті" є, але я вже була біля меншого, за бордюром, того всього не роздивилась.

І друге. Вже потім, коли просто йшли мимо тої площадки, бачили як два молодих татуська курили там. Причому стояли так, що явно за межі площадки не могли збивати попіл - ГАДИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на огромной чистой площадке посередине можно будет построить фонтанчик поинтереснее. Я бы предложил что-то похожее на Замок, окружённый водой. Даже с горками. Что-то типа детского мини-аквапарка ;)

Залишилось дочекатись дощу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

- Через той бордюр не лише машина, а й я з коляскою не можу...

Хотіла щоб там старший синок побігав (два з половиною роки), а з меншим (пів року) не змогла через ті сходи перед самим містком переїхати - от і гонилась туди-сюди.

- Не кажу вже про те який розумник робив ті сходи на гірку!!! Тонюсінькі дощечки і поставлені закруто для малих діток.

- Гойдалка також по-дурному зроблена. Посадили малюка лицем до спинки і все-рівно відійти страшно, щоб не перекинувся.

Розміщення гойдалки та гірки не вкладається в голові. Дитина спускаючись з гірки попадає відразу під гойдалку. Один крок вліво(біжить на наступне коло) і отримай по голові гойдалкою що качається.

ps: доречі на гойдалці сидіння висить на карабінах. Кому додому хочеться гойдалку на халяву :)?

post-10-1278923790,88_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на огромной чистой площадке посередине можно будет построить фонтанчик поинтереснее. Я бы предложил что-то похожее на Замок, окружённый водой. Даже с горками. Что-то типа детского мини-аквапарка ;)

Залишилось дочекатись дощу :D

Тоді,пані Оксано,треба чекати другого біблійного потопу,бо колись в далекі 80ті на цьому місці працював світло-музикальний фонтан і відповідна каналізація.Все нове- давно забуте старе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідна каналізація

Та хіба ж я проти? Хоч щось толкове (продумане) має бути в тому майданчику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідна каналізація

Та хіба ж я проти? Хоч щось толкове (продумане) має бути в тому майданчику.

Що правда то не гріх.Кожен бачить те,що йому потрібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо колись в далекі 80ті на цьому місці працював світло-музикальний фонтан

і збереглась його каналізаційна система? ;)

Вчора сам дивився на в"їзд на той майданчик... сходинки перед містком це жесть, як туди з коляскою пройти незрозуміло.

Може зібрати всі недоліки в купу і накатати листа в мерію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може зібрати всі недоліки в купу і накатати листа в мерію?
Ага, і ціна цього майданчика з переробкою виросте в двічі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поднимите руки кто думает что площадка сделана для удобства детей-родителей.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вона зроблена для "відмазки" і для того, щоб там діти повбивались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...колись в далекі 80ті на цьому місці працював світло-музикальний фонтан і відповідна каналізація.

Я щось пропустив? Щось я не пам'ятаю світло-музикального фонтану, та ще й на тому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...колись в далекі 80ті на цьому місці працював світло-музикальний фонтан і відповідна каналізація.

Я щось пропустив? Щось я не пам'ятаю світло-музикального фонтану, та ще й на тому місці.

Що було то було!Цікаво,історію Луцька початку 20ст.краще знають ніж вкінці століття.Був і фонтан і музика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...