Перейти до змісту

інформація про реконструкцію Театрального майдану


natovec

Рекомендовані повідомлення

Зайдіть на цей сайт http://www.lutsk.ua/oper/807.html тут дуже цікава інформація про реконструкцію Театрального майдану. Ваші думки.....

P.S.Дивіться що нас чекає

IMG2581-1202551305.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 302
  • Створено
  • Остання відповідь

трудно очень разобрать на такой мелкой картинке. это у них реконструированный ЦУМ, с проездом сквозь него? %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цю інфу вчув вчора вечері по аверсу. Шиба казав що хоть памятник Лесі не в ходить в план проекту але він залишиться.

Як намене це непогана ідея. Тай вроді симпатично виглядає головне щоб все зробили до кінця і на совість, а не як завжди....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пусть былобы как есть, лиш бы добавили подземный переход

а картинка всамом деле мелкая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пусть былобы как есть, лиш бы добавили подземный переход

а картинка всамом деле мелкая

Ага и подземного перехода нет и зебры нет. Наверное будет канатная дорога :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пусть былобы как есть, лиш бы добавили подземный переход

а картинка всамом деле мелкая

Ага и подземного перехода нет и зебры нет. Наверное будет канатная дорога :)

До тої пори, поки це все добудують, Шиба маршрутки замінить на прокат дельтапланів, правда, станції прокату винесуть за місто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені що ця прекрасна задумка тільки для того щоб спеціальна проектна фырма вковбасила пару сот тисяч мериканських папірців, в центрі зробили хіросіму, а потім, з часом, все закатають тонким шаром хренового асфальта. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені що ця прекрасна задумка тільки для того щоб спеціальна проектна фырма вковбасила пару сот тисяч мериканських папірців, в центрі зробили хіросіму, а потім, з часом, все закатають тонким шаром хренового асфальта. ІМХО

Підтримую, це може бути просто зпудрення очей народу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визначено переможця конкурсу на будівництво підземних пішохідних переходів,
щось на картинці я не бачу де має бути перехід.

і що ялини в центрі зріжуть? особисто я проти!..

і де подівся фонтан? його просто знесуть чи шо? тупо. будували, будували, побудували!..

памятника немає в проекті - це погано, але те що він залишеться добре, та й хто захоче мати мороку його кудись переносити))

і куди, під яку будівлю автомобілі на картинці заїжджають, картинка явно не допрацювана..

навіть стовпи полінились архітектори намалювати... їх я ж надіюсь не будуть зносити, тролейбуси ж мають їздити :wacko:)

гм, щось ця тема викликала в мене забагато запитань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визначено переможця конкурсу на будівництво підземних пішохідних переходів, торгівельного комплексу, підземної парковки автотранспорту та реконструкції Театрального майдану.

Що що а памятника кудись заберуть, там ж буде такий котлаван щоб це все туди помістилося а машинки заїжать під драм театр(напевно) йогож реконструюють.

Там ще якщо придивитися то автомобілі щей під ЦУМ заїзджають!

А от з стовбами дійсно цікаво неже вони через центр їздити небудуть??:0026: якшо так то кудою їх пустять???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если получше присмотреться - то переход на картинке таки есть :)

centre.jpg

А на огромной чистой площадке посередине можно будет построить фонтанчик поинтереснее. Я бы предложил что-то похожее на Замок, окружённый водой. Даже с горками. Что-то типа детского мини-аквапарка :0026:

И вообще мне проект очень даже понравился, особенно идея отгородить дорогу от площади деревьями. Театр-мост и торговый центр-мост - оригинально :0073: И от дождя будет где спрятаться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ну я уже не могу просто! А вас не удивляет, что не прорисованы канализационные люки, урны и низко пролетающие воробьи? :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО - надстройки над дорогами зайві. та й розташування переходів - надто далеко! (або десь промахнувся архітектор).

а музично/світловий фонтан - посеред площі - привів би в місто безліч туристів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й розташування переходів - надто далеко!

Yfvfyf-yfvfyf!

Что в переводе с эльфийского означает "Намана-намана!" :)

Может, это только первый этап реконструкции, а потом между переходами на площади (возле дороги) построят нечто грандиозное... Вот сразу и подготавливают свободное место, чтобы после снова не рыться в земле :0026:

И на счёт надстроек над дорогой - вполне разумное использование торговой площади (например, в Киеве в той части вокзала, что идёт над путями и по сути является мостом, отлично размещаются и зал ожидания, и киоски). Да и оригинальности добавляет. А вдруг у нас когда-нибудь из-за этих мини-туннелей проведут гонки Формулы-1? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлофорів нема!!!!

Людей нема!!!!!!!Може вірус який?"Я-легенда" по луцьки :smile3:

А якщо серйозно,то мені подобається.Це ж ескіз-проект.Оскільки сквер через дорогу від ЦУМа застроять,то я б зробив би на майдані сквер і фонтани.І намети ніхто б не ставив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, это кто-то в симсити заигрался. ну или это скриншот такого отдаленного будущего, что, боюсь, не доживем.. про темпы луцкого городского строительства все в курсе, так что идея насчет станции проката дельтапланов не кажется такой уж фантастической на фоне проекта реконструкции

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлофорів нема!!!!
а навіщо вони? планується же ж підземний перехід, в такому випадку наявність світлофорів біля ЦУМу не потрібна.

а тепер залишилось взнати в якому столітті планується це будівництво розпочати і закінчити... а ще важливіше коли це насправді станеться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це фото дійсно з проекту який переміг, то так воно і має бути! Але на добудівництво ЦУМа і драмтеатру + підземку піде років 5, а може і 10 (я вже тоді буду напевно дірєктор ;) ), з врахуванням поки почнуть щося робити. А ще його треба одобрити у всіх інстранціях, у громади... відчувається утопія...

Але загалом проект нравицця, якщо вийде, то молодці!

P.S. а фонтану на театральному майдані не буде, так як Шиба сказав що він не гармонує з пам"ятником Л.Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, фонтаны - это пережиток прошлого.

надо закатать все в бетон - вот это будет современно

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, фонтаны - это пережиток прошлого.

надо закатать все в бетон - вот это будет современно

:)

І що саме цікаве, не чув ні одного відгуку лучанина, який сказав би щось проти фонтану, всі руками і ногами "за!", а от меру не гармонує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меру - давно варто розбити ШИБкУ..

Може думати почне - зачухається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...