Перейти до змісту

Приколи Луцька


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, Kiolan сказано:

Може то не прикол, може Тоня -козовод.

чи Тоня-коза?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Як на мене то коза на вул. Дачній 37 в селі Веснянка. На всі 100% і від народження. Просто вона про то не догадується...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жити в Норвегії без грошей. У багатьох просунутих країнах, коли термін придатності продуктів добігає кінця – все списують. Серед них - Швеція, Норвегія, Німеччина. Ось я зі своїми друзями прожив у Норвегії чотири дні, при цьому не витративши жодного євро. Направду, ми об'їдалися (сміється, - від авт.) 

В майже кожному супермаркеті та й крамничці знайдете спеціальні контейнери, де лежать розфасовані продукти в окремому лотку. Попитайте будь-якого англійською «Чувак, там є зіпсована їжа?». І все. Вам розкажуть і покажуть. Знаю приклад одних мандрівників, які приїхали з Естонії в Норвегію й прожили там місяць. Вони не потратили ні копійки. 

Бісквіт та море бананів. Дуже тішився, коли знайшов бісквіт. Уявіть собі цілісінький! А ще бананів хоч греблю гати! Закордоном тільки-но з'являються чорні плями на шкірці – їх закидають в контейнери. Зовсім не так, як в Україні продають навіть оті темношкірі банани. Мій якось друг приніс якось пакет того добра. Я ще в житті не їв стільки бананів! І більше не хочеться! 

 

Луцький мандрівник розповів, як прожити в Норвегії без грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, SunSeth said:

Жити в Норвегії без грошей. У багатьох просунутих країнах, коли термін придатності продуктів добігає кінця – все списують. Серед них - Швеція, Норвегія, Німеччина. Ось я зі своїми друзями прожив у Норвегії чотири дні, при цьому не витративши жодного євро. Направду, ми об'їдалися (сміється, - від авт.) 

В майже кожному супермаркеті та й крамничці знайдете спеціальні контейнери, де лежать розфасовані продукти в окремому лотку. Попитайте будь-якого англійською «Чувак, там є зіпсована їжа?». І все. Вам розкажуть і покажуть. Знаю приклад одних мандрівників, які приїхали з Естонії в Норвегію й прожили там місяць. Вони не потратили ні копійки. 

Бісквіт та море бананів. Дуже тішився, коли знайшов бісквіт. Уявіть собі цілісінький! А ще бананів хоч греблю гати! Закордоном тільки-но з'являються чорні плями на шкірці – їх закидають в контейнери. Зовсім не так, як в Україні продають навіть оті темношкірі банани. Мій якось друг приніс якось пакет того добра. Я ще в житті не їв стільки бананів! І більше не хочеться! 

 

Луцький мандрівник розповів, як прожити в Норвегії без грошей

 

Можу посперечатися про Норвегію і Німеччину. В жодному супермаркеті нічого безкоштовно не бачи, знижки - так, безкоштовно - ні

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yucore сказано:

Можу посперечатися про Норвегію і Німеччину

знайома живе у Франції, в Каннах. Там є магазини, які роздають їжу. А ще одна знайома розказувала, що в Іспанії наші роблять маленький бізнес, продаючи фрукти, які магазини викидають. Причиною списання може бути маленька пламка на персику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Такер сказал:

В Там-Тамі редисочка, налітай

зате натуральна, без ГМО)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Saddy сказал:

зате натуральна, без ГМО)))

не факт, продукти з гмо тоже не вічні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть в цю тему, бо написано в місцевому інтернет-виданні

ЦЬОГОРІЧ В УЧАСНИКІВ ЗНО БУДУТЬ ЗАБИРАТИ ГОДИННИКИ

Цитата:

Quote

"Зрозуміло, що всі в пункт тестування приходять з мобільними телефонами, але в кожній аудиторії є стіл, де написано "для особистих речей", і на той стіл необхідно буде покласти мобільні телефони, флешки, навушники. Цього року ми будемо забирати також механічні годинники. Тому що ми на пробному тестуванні побачили механічний годинник, до якого підключилися, а це маленький комп'ютер", – зазначила вона.

повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк

 

Як то кажуть - БЛЖД і РукаЛіцо

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SunSeth сказано:

Мабуть в цю тему, бо написано в місцевому інтернет-виданні

ЦЬОГОРІЧ В УЧАСНИКІВ ЗНО БУДУТЬ ЗАБИРАТИ ГОДИННИКИ

Цитата:

повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк

 

Як то кажуть - БЛЖД і РукаЛіцо

а що ж буде коли придумають розумний одяг.... ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На офіційному сайті ЛМР відчуваються зміни.

Симптоматично, що це співпало з появою виконувача повноважень. Ні на що не натякаю, але якось так співпало.

Та й "виконувач повноважень" - такого "звіра" ще не було. Були "виконуючі обов'язків міського голови", а от виконувачів повноважень ще не було. Хоча це доволі символічно - буду виконувати "повноваження", а обов'язки нехай хтось інший виконує.

Тепер картинка з оф.сайту:

592582b921b14_Smoridpo-novomu.thumb.png.09ad04e437e7b142d2d3b74140039287.png

Цікаві формулювання. "однією з причин [смороду] може бути діяльність БІО ПЕК". тобто може бути причиною, а може й не бути. але про всяк випадок Укроп організовує мітинг, але в матеріалі на сайті мешканці ніби як самі "зібрались на збори". І чисто випадково там опинились той, що не палиться, "виконувач повноважень", заступники міського голови.

Але варто все ж пошукати ще цікавинки в тексті. мешканці зібрались на збори, аби вимагати "зупини виробництво". Не вимагати "зупиниТИ виробництво", не "зупинКИ", а саме вимагати "зупиНИ". Хоча на момент не то мітингу, не то зборів, виробництво біоетанолу вже було зупинине. Але в матеріалі про це - ні слова.

Ще в тексті є слово "біеоатанолу". Підозрюю, що мало бути "біоетанолу", але якось сумно все це - і в інших матеріалах сайту тепер почастішали очєпятки, подача матеріалу стала тенденційна (а в даному випадку - ще й з викривленим і берхливим поданням інформації), почали піарити один перейменований хвонд.

Сумний прикол... сайт ЛМР стає жертвою маркєтолухів фонду того, що не палиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще, на думку нового виконкому ЛМР, це туристи могли інвестувати готельний та ресторанний бізнес.

592587b468e5a_Sturyzmpo-novomu.thumb.png.9aa73b263c3583e73b47933d4b779793.png

звучить якось трохи по-дибільному, але процитую:

Цитувати

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зазначив, що управлінню туризму та промоції потрібно більше працювати над проектами, які спонукали б туристів на кілька днів приїжджати до Луцька, щоб вони могли інвестувати готельний та ресторанний бізнес, користуватися транспортними засобами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid не з наю, в чому прикол ти вбачаєш, може невірно Поліщук слова поставив. певно мало бути так "Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зазначив, що управлінню туризму та промоції потрібно більше працювати над проектами, які спонукали б туристів на кілька днів приїжджати до Луцька, щоб вони могли інвестувати в РОЗВИТОК готельного та ресторанного бізнесу, користуватися транспортними засобами." ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...