Перейти до змісту

Пограбування авто


MrVes

Рекомендовані повідомлення

В ніч з 7.07 на 8.07 по вулиці Кравчука мало місце ряд автомобільних крадіжок.

Власне в мене в авто вибили скло і витягнули автомобільну зарядку для мбільного, флешку, ароматизатор повітря (мабуть будуть духатися) і реєстратор (на фото). Якщо комусь запропонують "дешево" придбати, то прошу проінформувти або ж мене, або нашу доблесну міліцію.

З особливих прикмет реєстратора - без живлення зовсім не тримає батарея (буквально декілька секунд).

Суть не в бажанні повернути викрадене, а в бажанні аби нагорода віднайшла таки цих представників нетрадиційної сексуальної орієнтації.

post-119-0-91437500-1436986114_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ставити авто у дворі, моя порада ^_^ завжди ховайте в бардачок,багажник, будь які пакети,якщо є якісь коробки в салоні також ,а тим більше регістратори,бо цих людей спонукає! для двіжух! вони наріки чи дебіли бачуть щось є у салоні і всьо панєслась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, да бывает что и салон пуст, и все равно лезут, за аккумулятором...

Да блін! так то воно,нажаль((, але ж треба по мінімуму скорочувати цей шанс уродам!

Я вже не умнічаю,що ідеально то гараж,стоянка і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моєї знайомої в ніч з 12.07 на 13.07 о 2год.ночі в центрі, напроти Прокуратури, біля Фелічити теж розбили заднє скло, вкрали 2 сумочки, там був мобільний, ключі, документи, фотоапарат...

Ця шушера знов активізувалась..:-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та були б ті стоянки до кілометра по відстані, звичайно більшість ставила б туди, під домом лише якщо вночі треба кудись їхати, а так, або пішком пиляй фіг зна скільки до тієї стоянки, або на міському транспорті добирайся, то взагалі піпец, нах тоді та машина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба залишати машину під наглядом..... Я часто залишаю на підземному паркінгу порт-сіті... Дешевше ніж на стоянках (біля літака 12 грн за ніч, біля 26 школи 15..._ Тьху-тьху поки без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобіль був на сигналізації?

Так, був на сигналізації, однак чутливість була відрегульована так, аби уберегтися від хибних спрацювань.

В даний момент цей недолік виправлений.

Також двір був неосвітлений (ліхтар в дворі виключався десь після 23), а зараз встановлено "прожектор" для нічного освітлення і байдуже на усілякі ліхтарі.

Якщо ставити авто у дворі, моя порада ^_^ завжди ховайте в бардачок,багажник, будь які пакети,якщо є якісь коробки в салоні також ,а тим більше регістратори,бо цих людей спонукає! для двіжух! вони наріки чи дебіли бачуть щось є у салоні і всьо панєслась.

В салоні ніколи нічого не залишаю, а реєстратор був встановлений "стаціонарно" через щоденне користування авто.

Треба залишати машину під наглядом..... Я часто залишаю на підземному паркінгу порт-сіті... Дешевше ніж на стоянках (біля літака 12 грн за ніч, біля 26 школи 15..._ Тьху-тьху поки без проблем.

Цікаво яку юридичну відповідальність несе платний паркінг у випадку форс-мажору? Що пишуть у договорі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи плантий паркінг відшкодовуватиме завдані збитки.... Але тут відіграє роль психологічний фактор. Зловмисник скоріше за все надасть перевагу автомобілю, припаркованому в дворі багатоквартирного будинку чи на прибудинковій слабо освітленій території, ніж автомобілю, який знаходиться на паркінгу, на освітленій території, зі сторожем, в кишені якого може бути і тривожна кнопка... ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво яку юридичну відповідальність несе платний паркінг у випадку форс-мажору? Що пишуть у договорі?

Правильно пишеш - треба читати/бачити договір. Самий розповсюджений: платний паркінг надає тобі місце для паркування без убезпечення твого авто від посягання на нього третіх осіб (наприклад, як в Києві платні стоянки на вулицях). Рідше є договори, що і охороняються авто. Але уявляєш - який має бути страховий платіж по договору, який сплачує автостоянка страховій компанії? Або власник платить за пошкоджене/викрадене авто з власної кишені.

Якщо паркінг в ТЦ, то при купівлі талона ти приймаєш публічну оферту. Але перед цим, бажано, її прочитати на сайті/стенді ТЦ. Але, хто, власне, це робить , правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи плантий паркінг відшкодовуватиме завдані збитки.... Але тут відіграє роль психологічний фактор. Зловмисник скоріше за все надасть перевагу автомобілю, припаркованому в дворі багатоквартирного будинку чи на прибудинковій слабо освітленій території, ніж автомобілю, який знаходиться на паркінгу, на освітленій території, зі сторожем, в кишені якого може бути і тривожна кнопка... ІМХО.

Логіка зловмисника - це питання доволі дискутабельне і не повністю досліджене, я б сказав...

В Володимирі хлопчині пробили колесо, а поки він його міняв вийняли касу з машини (вдень). В Ковелі в день водія-експедитора один з зловмисників відволік, а інший потягнув кеш (кажуть, що порядку 700 тис. грн) і теж в день. А тут сторож, ніч, парковка. Я б на місці сторожа кнопку то натиснув би, а от лізти дивитися, що там робиться ну його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю про всі стоянки, але був випадок у Львові, коли залишили машину протягом дня на платній парковці, прийшли, а заднє скло одних з дверей розбите (нічого невкрали, випадковість скоріше всього). Чек про оплату стоянки був, вартість скла компенсували без питань.

На тій стоянці де ставимо машину підписується договір, в якому зазначено що підприємець несе відповідальність за здане майно для зберігання. Як на практиці в разі чого то хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так шкода реєстратор як вибите шкло.

В даному випадку мені "за родіну абідно". З продавцем реєстратора вийшов трішки казус і цей ітем мене відверто кажучи не радував. Скло, тонувння, роботи компенсує страхова (КАСКО - ще один аргумент не користуватися платними стоянками, які нізащо не відповідають). Більше всього мене дратує, що в авто залізли довбні, яким знадобився на 4/5 порожній флакон ароматизатора повітря. Їх тра зловити і поки не пізно стерилізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брату Спрінтер теж чистили, вкрали сумку з спортпітом, реєстратор та брелок з ключами, ключі відчепили та залишили на сидінні. Крадіжка була в дворі гуртожитка напроти сітіпарку, доречі там же де зіврали накладки із мого трафіка. Дебілів та гопоти там концентрація ще та.

Співчуваю автору, шкода скла, реєстратор то ще таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки це крадіжка, а не пограбування.

Дякую.

Ваш коментар вкрай важливий для теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Ваш коментар вкрай важливий для теми.

Все вірно - крадіжка, при пограбуванні стаття інша...

А де саме на Кравчука? Бо сам маю необережність мешкати на цій славетній вулиці..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно квартиру "бомбанули" по Зацепи (біля Кравчука).

Ой "толі єщьо будєт, ой-ой-ой"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Позаминулої ночі і в нас реєстратор вкрали. Відкрили замок, хоч і на сигналці була.

Ех, 90-ті, сука :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позаминулої ночі і в нас реєстратор вкрали. Відкрили замок, хоч і на сигналці була.

Ех, 90-ті, сука :(

Яка сигналка встановлена? Якщо відкрити навіть рідним ключем двері (не дистанційно) - сигналка все рівно має спрацьовувати. Ну по крайній мірі в мене так.

П.С. Інше питання що толку з того спрацювання, щоб забрати відеореєстратор достатньо 1 сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в авто не можна залишати будь-які речі навіть вдень - сумки (навіть порожні), пакети, коробки, електроніку, документи.

не варто провокувати потенційного злодія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сигналка APS2600 SHERIFF.

Передній номерний знак зірваний, списали на грозу. При знятті з охорони сигналка подала звуки, що свідчать про спрацювання за нашої відсутності. Теж списали на грозу і падаючі горіхи.

А от коли помітили відсутній відеореєстратор, то оглянули двері, біля серцевини, на замку невеличка вмятина.

Лобове зеркало заднього виду розшатане.

Але самий цирк в тому, що реєстратор знайшовся під пасажирським сидінням і то так глибоченько. Якби салон не пилососили, то б і не відразу помітили.

Що то було ми, так і не догнали :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...