Перейти до змісту

Пограбування авто


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Всё возвращается на круги своя! "Новое" поколение забыло не знает, как когда то родители вынимали свою магнитолу на парковке и гордо ходили с ней по рынку :) Оставлять вещи в машине стало привычной нормой (радар-детекторы, в.регистраторы, сумочки, пакеты). Ну вот - пошла волна. Держитесь крепче. Ибо утихнет она теперь не скоро. А именно тогда - когда научат всех - ни чего не оставлять в салоне. Учить теперь будут долго и плодотворно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сигналка APS2600 SHERIFF...

Що то було ми, так і не догнали :sq_ye:

Сигналка має динамічний ключ захисту. Використання кодграбера у даному випадку можливе.

Те ще злодій не взяв реєстртор соже бути тому що він дешевий, а злодій перебірливий :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему, але в пятницю ВДЕНЬ пограбували квартиру мого колеги! Це якийсь жах, народ! Треба ставити хату на сигналку. Не знаєте, є вже тема про служби охорони? Не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот - пошла волна. Держитесь крепче. Ибо утихнет она теперь не скоро. А именно тогда - когда научат всех - ни чего не оставлять в салоне. Учить теперь будут долго и плодотворно.

Утихнет она тогда, когда мы научим всех не брать ничего, что тебе не принадлежит. Одни - забирают все вещи из машины, другие пробуют менять менталитет. Выбирайте свое.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему, але в пятницю ВДЕНЬ пограбували квартиру мого колеги! Це якийсь жах, народ! Треба ставити хату на сигналку. Не знаєте, є вже тема про служби охорони? Не можу знайти.

Обговорювали дуже багато,але теми все ж таки не має,але вона і не треба, встановлюйте охоронку тільки з підключенням до ВДСО, дзвоніть до них і все, повірте я 10 років цим займаюся.https://www.dso.gov.ua/kontakti_1423234006

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

родители вынимали свою магнитолу на парковке и гордо ходили с ней по рынку

І не лише магнітолу, а і склоочисники, а інколи навіть дзеркала (підприємливі кооператори налагодили випуск швидкозйомних кріплень).

в пятницю ВДЕНЬ пограбували квартиру мого колеги

В ніч на 21 липня обікрали і мою хату (влізли через пластикове вікно). Я якраз був в горах, вдома були жінка, четверо дітей і батько (інвалід 2 групи). На щастя, ніхто з них не прокинувся і не вийшов подивитись, хто це хазяйнує поверхом нижче, інакше наслідки могли б бути трагічними, від тих виродків можна чекати що завгодно.

Вкрали всю готівку, яка була, гаманці (в т.ч. дитячий, в який діти збирали собі гроші на скейти), картки (в т.ч. батьківські пенсійні, біля яких був папірець з пінами, але скористатись ними злодії не встигли) і жінчину скриньку з коштовностями (окрім золота там були безцінні для нас речі, наприклад дитячі бірочки з роддому і інші такі речі, які ні відновити, ні заробити не можна). Окрім цього всього зникла лише пляшечка недешевої туалетної води Chanel Egoiste Platinum, підозрюю, що її забрали щоб випити.

В моєму гаманці був ключ від хати, довелось замінити серцевину замка. Повезло, що перед поїздкою в гори я вийняв з гаманця і взяв з собою посвідчення водія.

На диво, не взяли ні ноутбуків, ні телефонів, ні планшета, ні купи інших недешевих речей і пристроїв, які лежали на видному місці на обікраденому поверсі.

Решітки на вікна вже поставив, займаюсь датчиками руху і камерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum

я весь час проживаю в приватному будинку

і вже не одне покоління німецькоі вівчаркі поряд з нами

в денний час в вольері а на ніч випускаю на патрулювання територіі навколо хати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в денний час в вольері а на ніч випускаю на патрулювання територіі навколо хати

мій бігає вісь час, закриваю лише як гості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ідея: створити тему де "засвічувати" фото та опис крадених речей.

Є, хоч і мала, ймовірність, що десь та "випливе".

На Вашу думку, є доцільність такої теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ідея: створити тему де "засвічувати" фото та опис крадених речей.

Є, хоч і мала, ймовірність, що десь та "випливе".

На Вашу думку, є доцільність такої теми?

Є, і приблизні адреси також, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і вже не одне покоління німецькоі вівчаркі поряд з нами

Не ведуться в мене собаки...

Та і отруїти собаку, якщо плануєш крадіжку, не так і складно.

Лізли бо знали що є що брати.

Лізли, бо лізли. Якби лізли за чимось конкретним, то брали б зовсім не те, що взяли.

Швидше всього, лізли алкаші або нарки якісь, яким треба були "швидкі гроші" на порцію або дозу. Інакше винесли б зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...