Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

Наскільки важлива прописка реєстрація місця проживання для новонародженої дитини? Окрім черги в садочок.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 минут назад, xc90 сказал:

Наскільки важлива прописка реєстрація місця проживання для новонародженої дитини? Окрім черги в садочок.

А декларацію з педіатром як укладати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, volks said:

А декларацію з педіатром як укладати?

А, дякую. Чомусь думав, що тут відбулись зміни і можна самому обирати кого хочеш.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, xc90 сказал:

А, дякую. Чомусь думав, що тут відбулись зміни і можна самому обирати кого хочеш.

Можна обирати кого хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2021 в 14:20, Basil сказал:

то ти так думаєш... ;)

ВЛК (військово-лікарську комісію) коли крайній раз проходив?

Таки да. ВЛК - ще той квест. Особливо коли хірург і терапевт (голова комісії) сують палки в колеса, щоб я почав совати їм гроші в кишеню. Обламалися обоє. :) А в військоматі (я по старінкє буду називати) взагалі ніяких проблем.

В 16.10.2021 в 11:18, natalka) сказал:

В ЦНАПі казали що з 15 жовтня припиняють здійснювати записи в будинкових книгах. Тому фактично вони вже не актуальні

Сьогодні ще беруть і пишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

військомат тепер при перепрописці не пошлють

військомат теж буде в дії....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

військомат теж буде в дії....

А в кого не має смартфона? Кнопочний телефон? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, weldermaster said:

А в кого не має смартфона? Кнопочний телефон? 

Того пошлють в стройбат на 1,5 роки)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

Того пошлють в стройбат на 1,5 роки)

На контракт, зарабатывать на телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.11.2021 at 14:54, nickel сказано:

ВЛК - ще той квест. Особливо коли хірург і терапевт (голова комісії) сують палки в колеса, щоб я почав совати їм гроші в кишеню. Обламалися обоє.

Давай деталі!

Скіко днів сумарно зайняло, скільки заходів і якої тривалості?

Комісія де засідає, і що конкретно намагались зробити ті двоє обломаних?

Чому їхні палки не спрацювали?

 

Питаю не зі спортивного інтересу, теж на горизонті подібна процедура видніється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

А то для чого проходити ту комясію?

Комісія визначає чи вистачить в мене здоров'я виписатися з квартири

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, nickel сказано:

Медкомісія від початку до кінця рівно тиждень,

Спойлер

з вівторка по вівторок. Хоча реально за день пройти, якщо здоровий. На Гугл картах у відгуках військомату пише, що приймають по зняттю з обліку по вівторках і четвергах, підтвердження цієї інформації в самому військоматі я не знайшов, але прийшов у вівторок на 9,00, отримав направлення на медогляд, відразу пішов в психлікарню (оплатив щось до 40 грн), потім в наркодиспансер (безкоштовно), а тоді в свою 3 поліклініку на медкомісію. А от медкомісія працює якраз по вівторках і четвергах. Медкомісія складається з місцевих лікарів поліклініки і в нас приймає з 9,00 десь до 12,00, а далі вони працюють по спеціальності. Я встиг обійти усіх в обхідному листі за один день. Пишу "встиг", бо вони реально оглядають і опитують, а не просто шльопають печатку в обхідному. Два рази роздівали до пояса, один раз носки знімав, добре хоч залупити піцка не просили. Всі лікарі поставили відмітку "придатний", лише окуліст направив на обстеження бо в мене не 100% зір (є тема про це :)). Лише в хірурга засів під кабінетом, бо він весь час ходив з такими як і я старими "призовниками", такий собі типовий рішала, який спочатку створює їм проблеми, а потім за гроші героїчно їх розрулює. В мене запитав чи я служив, з якою хворобою комісували. Мене комісували з остехондрозом, хоча в мене його ніколи не було і голова комісії в військоматі це підтвердив. В 18 років я жалівся на болі в спині комісії, бо в 11 класі в мене серйозно так вискочив диск, що я дихати не міг. Нікому не платив, ніхто за мене не рішав, навіть батьки зі мною в військомат не ходили, як з багатьма іншими. Списали, то й списали, в той час ніхто особливо в армію не рвався, тому я не особливо розстроївся. В мене обидва брати служили і я міг би, середній рік тільки як дембельнувся, казав: якщо можеш не йти, то не йди, два роки життя коту під хвіст. Потім я про цей остеохондроз ніколи навіть не згадував, а тут лікар спитав, ну я і відповів. Хоча сам навіть не збирався про нього говорити, бо терапевт сказала, що їх цікавлять лише свіжі хвороби, які я лікував не давніше 4-5 років тому. Хірург виписав направлення на обстеження. Отже маючи два направлення на обстеження, я мав їхати до сімейного, взяти електронне направлення до окуліста і хірурга і пройти обстеження у них. Я ж не в курсі цих всіх двіжух і ніхто нічого не пояснює, взяв направлення в сімейного і приперся в середу до того ж хірурга, хоча сімейний вже тоді здивувалася, чого хірург остехондрозом зацікавився, якщо це неврологічна хвороба. Хірург мене відшив, мовляв: я ж член комісії, не можу я тебе направляти на обстеження і обстежувати та й взагалі каже, що це не його хвороба, і на листочку в "електронному" направленні від сімейного біля слова "хірург" дописав рукою "травматолог", а своє направлення взагалі викинув. Інших хірургів і травматологів в цій поліклініці немає, тому поїхав в другу поліклініку, бо окуліста тут також немає. Записався до травматолога на середу і до окуліста на четвер. Травматолог глянув з чим я прийшов і відразу мене послав, каже чого я маю робити роботу невропатолога? Електронне направлення виписується до конкретного спеціаліста, мені виписали до хірурга, я приперся до травматолога, а треба було до невропатолога. Отже мені треба вертатися до хірурга, щоб він написав нове направлення до сімейного, щоб той виписав електронне направлення до невропатолога. Я почав закипати, бо ж розумію, що та сука прекрасно знала до якого спеціаліста я мав попасти і що помилився він не випадково, як і зацікавився хворобою не по спеціальності. І навіть якщо я пройду невропатолога, то мене можуть завернути в військомат по новий обхідний лист, бо в мене вже стояла печатка невропатолога з комісії, що я придатний. І знов треба буде всіх по новому колу проходити. Вертаюся до нього і починаю тиснути, щоб він мені поставив печатку і написав "придатний", бо хвороба діагностована в 1995 році, я ніколи по ній не був навіть в поліклініці, не те що в лікарні, і це взагалі не його профіль. Він мене відфутболив до голови комісії (терапевт), мол як вона скаже так і зробимо. Голова навіть не вислухала до кінця і навіть не зрозуміла в чому суть, можливо тому що середа - не комісійний день чи з лікарської солідарності, коли вони покривають косяки один одного, щоб відшити мене, забрала обхідний і вручила Акт дослідження стану здоров'я і відправила мене з ним до сімейного. Тобто тепер сімейний мене мав обстежити, при виявленні якихось хвороб направити на додаткове обстеження до вузького спеціаліста, тобто зробити їхню роботу. Але розумієш це лише тоді коли виходиш з кабінету і роздивишся, що вони забрали, а що дали. Поїхав до сімейного, вона дубова в цих бюрократичних справках, як той акт писати не розуміє. Написала от фонаря що небудь, ніяких обстежень не робила, до невропатолога і окуліста не направляла. Я ще в неї розумів що така відписка не проканає, але вже й мені хотілося тій голові комісії нерви потріпати, бо заїло, що відшила, замість того щоб поставити на місце хірурга. В четвер приперся на комісію (без огляду окуліста, бо до окуліста записали на після обіду). Вона той акт глянула, каже: а де обстеження від спеціалістів? Тоді вже настала моля черга окуня включати: а я звідки знаю, то ж ви медики, а не я. Я вам даю бамажки, ви мені щось пишете і кажете куди далі йти. Вона попсіхала що  її час витрачаю і відправила мене знову до сімейного. Я сходив до окуліста, а потім до сімейного. Сімейна взагалі розгубилася, бо тепер взагалі не знала, що писати, а я навпаки натягався з тими медиками-педиками і вже приблизно розумів що їм треба написати. Фактично під мою диктовку вона написала всі мої болячки за все життя, на які в мене була хоч якась бумажка, а вище я вже писав, що мою медичну карту профукали десь в поліклініці. Тому я вирішив комісію трохи заїпати. Кажу сімейній, якщо їх цікавить мій остехондроз 1995 року випуску, то будемо писати всі болячки після 1995 року. Написали скільки місця в акті було. А в кінці дописали, що хвороби підтверджені виписками з лікарень, і що від додаткових обстежень я відмовився. І в вівторок я з актом і обстеженням від окуліста вже був в голови комісії. Голова питає, а нащо ви стільки понаписували? Кажу хєр його знає, то сімейна так вирішила раз вас зацікавив остехондроз 1995 року. І тут виявилося що є хвороби, які не мають "строку давності" в 5 років і я такою хворів в 2003 році, хто має феноменальну пам'ять, має пам'ятати, я про неї згадував на Борді. Відправили мене на обстеження до ще одного спеціаліста. Спеціаліст на основі виписки з лікарні, яку я приніс написав обстеження і я повернувся до голови. Відразу після цього обстеження, голова втратила до мене інтерес і почала заповнювати папери з результатами комісії, кажу їй що в мене ще хірург не пройдений, каже підеш до хірурга і скажеш щоб поставив "придатний". От же ж блядіна, це тиждень мене ганяла як пацана з тим остехондрозом, щоб тепер таке сказати. Дописала папери і дає мені листочок і каже: з ним в військомат, а обхідний відклала в папку. Нагадую за хірурга, махнула рукою, сама підпишу. В той же день завіз документи в військомат, на наступний день забрав і поїхав в цнап, сьогодні забрав вже з цнапу

.

Дайте десяток плюсів на повідомлення!  А краще сотню... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекаю я, поки в дії повноцінно все запустять не лише для власників ID карток... 

Ну нафіг ті їхні комісії і біганину. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Unknown сказал:

Почекаю я, поки в дії повноцінно все запустять не лише для власників ID карток... 

Ну нафіг ті їхні комісії і біганину. 

Если для выписывания из квартиры, то выписать может и новый собственник без вашего участия, потом приносите в цнап паспорт и вам штамп с пропиской аннулируют. А для новой прописки нужна их справка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romanc сказано:

Если для выписывания из квартиры

Хочу пряму зміну місця реєстрації в один захід. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, nickel сказал:

Комісія визначає чи вистачить в мене здоров'я виписатися з квартири

Вот интересно, дла изменения места регистрации требуется справка о том, что стоишь на воинском учете, хотя есть на руках военный билет или бумага, его заменяющая. Ок, приходишь в военкомат, регистрируешь изменения прописки, но почему нужно проходить комиссию именно в этот момент, беря для этого отпуск или отгулы? Дибилизм. Ну зарегился мужик, ну и вызывайте и оплачивайте рабоее время потом...

И почему для трудоустройства на большое предприятие нужен военный билет, а если фоп или на фоп работаешь, то не нужен?

@Basil наверно может проконсультировать

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, romanc сказал:

Вот интересно, дла изменения места регистрации требуется справка о том, что стоишь на воинском учете, хотя есть на руках военный билет или бумага, его заменяющая. Ок, приходишь в военкомат, регистрируешь изменения прописки, но почему нужно проходить комиссию именно в этот момент, беря для этого отпуск или отгулы? Дибилизм. Ну зарегился мужик, ну и вызывайте и оплачивайте рабоее время потом...

Я коли зрозумів, що буде з лікарями конфронтація, почав цікавитися юридичною стороною даного питання. То закон ніяк не з'єднує ці дві події: виписка і проходження медогляду. Це незаконно не дозволяти людині виписатися (знятися з обліку), вимагаючи взамін пройти медогляд. Мені вже пізно було починати воювати з військоматом за свої права, бо я вже отримав направлення на медогляд і мусив його пройти, але якби знав, як я його буду проходити, то почав би буянити (юридично) ще в військоматі. Вони зобов'язані мене зняти з обліку, при цьому можуть мене паралельно направити на медогляд, а не послідовно - спочатку медогляд, а тоді зняття. І з 1 грудня, скоріше за все, так і буде. Це не мій провтик що я не проходив медогляд більше 5 років. Я прописаний, стою на обліку, військомат знає моє місце роботи. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є термін згідно якого маєш пройти той медогляд? Десь це прописано? Тоєсть,  чи можна проходити сам медогляд не спіша - місяць, два, рік ?

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, weldermaster сказал:

А є термін згідно якого маєш пройти той медогляд? Десь це прописано? Тоєсть,  чи можна проходити сам медогляд не спіша - місяць, два, рік ?

не вникав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

А зря. Це важливо.

Кому? Мені важливо було якнайшвидше виписатися, а не затягувати час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romanc сказано:

дла изменения места регистрации требуется справка о том, что стоишь на воинском учете, хотя есть на руках военный билет или бумага, его заменяющая

ніякої довідки не потрібно. тільки військовий квиток (тимчасове посвідчення).

 

8 годин тому, romanc сказано:

регистрируешь изменения прописки, но почему нужно проходить комиссию именно в этот момент, беря для этого отпуск или отгулы?

військовозобов'язані зобов'язані (даруйте за тавталогію) щоп'ять років проходити ВЛК. якщо у військовому квитку є відмітка про проходження ВЛК не старіша за п'ять років, ніхто на повторну ВЛК посилати не буде.

якщо зробити відмітку про зміну місця реєстрації без ВЛК, то потім тебе фіг докличишся у ТЦК...

і відпустку/відгули брати не потрібно, ТЦК може видати повістку на час проходження ВЛК...

8 годин тому, romanc сказано:

И почему для трудоустройства на большое предприятие нужен военный билет, а если фоп или на фоп работаешь, то не нужен?

взагалі то потрібен кругом. фопи поки кладуть на військовий облік, але то явище термінове...

7 годин тому, nickel сказано:

Це незаконно не дозволяти людині виписатися (знятися з обліку), вимагаючи взамін пройти медогляд.

так само як і незаконно не проходити ВЛК щоп'ять років

7 годин тому, nickel сказано:

якби знав, як я його буду проходити, то почав би буянити (юридично) ще в військоматі.

тільки згаяв би час...

7 годин тому, nickel сказано:

Це не мій провтик що я не проходив медогляд більше 5 років.

спасіння потопельника....

 

7 годин тому, weldermaster сказано:

А є термін згідно якого маєш пройти той медогляд?

взагалі то до трьох робочих днів, якщо не потрібне додаткове дообстеження...

 

7 годин тому, weldermaster сказано:

Тоєсть,  чи можна проходити сам медогляд не спіша - місяць, два, рік ?

ну якщо тобі не горить, можеш і рік, але як припече...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 минуты назад, Basil сказал:

спасіння потопельника....

Читаємо закон Про військовий обов'язок і військову службу ст. 1 п. 10,

10. Громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України чи проходять службу у військовому резерві, зобов’язані:

прибувати за викликом районного (об’єднаного районного), міського (районного у місті, об’єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки), Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, відповідного підрозділу Служби зовнішньої розвідки України для оформлення військово-облікових документів (посвідчень про приписку до призовних дільниць, військових квитків, тимчасових посвідчень військовозобов’язаних), приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов’язаних та резервістів;

 

Немає повістки, немає медогляду. І це буде вашим провтиком.

4 минуты назад, Basil сказал:

тільки згаяв би час...

В умілих руках...

Спойлер

Если всю мочу собрать да еще умело

Можно Солнце обоссать, чтоб оно шипело

Хвилин за 30-40 юристові зателефонував чоловік, який представився заступником обласного військового комісара, та зазначив, що вони зв’язалися з Чорнобаївським військкоматом і Богдана вже поставили на облік.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...