Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

3 minutes ago, nickel said:

у але це не дає відповіді на моє запитання про військккомат

З півтора тижня тому бачився з однокласником, зараз працює на модерні. Точно не скажу з якої причини, може теж перепрописувався, але медкомісія визнала його колегу придатним і військкомат відправив послужити місяць чи щось таке у Володимир, з присягою і автоматом)) дядько вже дітей має, якийсь айтішнік на модерні)) однокласник показував фотки з присяги, на фейк не схоже 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

13 часов назад, Saddy сказал:

Ну так чим все закінчилося?

Вже і забув за ту ситуацію. Сказав поліцейському, щоб той зїздив і подивився оригінал фото, бо свідок скидав ті фото йому на вайбер, при цьому якість погіршується. Потім віддзвонився і сказав, що дійсно на оригіналі номер видно чіткіше, і знайшли відмінність від мого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказано:

п.с. І держмито і збір в ПФУ - різновиди податків

Ну ти це можеш так сприймати,  але де в ПКУ про держмито написано? Тому,  прочитавши статтю 172, ти і не знайшов відповіді... 

Якщо нічого не змінилось,  то описаний цей збір в декреті КМУ про державне мито, датованому першою половиною 90-х. 

Змінено користувачем Unknown
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

З обох квартир, перед обміном, мають виписатися всі жильці, відповідно чоловіки спочатку знятися з обліку в військкоматі.

Ти не у військомата питай,  а в ЦНАП подзвони для початку,  вони скажуть,  які документи потрібні. 

Думаю,  що просто виписка не пройде без участі військкомату, бо ж невідомо куди ти потім...,  а от якщо пряма зміна місця реєстрації,  в межах "одного військомату", то може і пройде. 

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі,  "виписуватись в повітря" може бути не так просто. Якщо в обох квартирах діти,  то ще складніше. 

Обговоріть варіант взаємної перехресної перереєстрації обох сімей до або після обміну.  Типу -- всі разом вранці в цнап, а в обід до нотаріуса. 

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В домовій є окрема колонка для печатки військомату. Поки там пусто - цнап навіть не бере домову в роботу. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Проблем з військкоматом немає

то ти так думаєш... ;)

ВЛК (військово-лікарську комісію) коли крайній раз проходив?

19 хвилин тому, xc90 сказано:

В домовій є окрема колонка для печатки військомату. Поки там пусто - цнап навіть не бере домову в роботу. 

військоматів вже немає з 31 жовтня 2020 року, зараз є територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

без відміток ТЦК та СП ЦНАП не зніме і не поставить на реєстрацію. Стосується призовників і військовозобов'язаних.

54 хвилин тому, Unknown сказано:

а от якщо пряма зміна місця реєстрації,  в межах "одного військомату", то може і пройде

не пройде

1 година тому, yu2007 сказано:

медкомісія визнала його колегу придатним і військкомат відправив послужити місяць чи щось таке у Володимир, з присягою і автоматом)) дядько вже дітей має, якийсь айтішнік на модерні)) однокласник показував фотки з присяги, на фейк не схоже 

не фейк... 10-денні збори військовозобов'язаних...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

в моєму випадку це сусідній будинок  на одній вулиці, тобто в межах одного військкомату. Пам'ятаю, як колись чув, що в такому випадку зніматися з обліку не треба. 

треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от взяв,  і похоронив  надію Нікеля. 

:)

Змінено користувачем Unknown
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий казав що там більше бухають чим вчаться. Риють окопи. Далі знову бухають.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Basil said:

 

не фейк... 10-денні збори військовозобов'язаних...

Ну значить на 10. Мене ще й здивувало, як людина, яка не служила, за такий короткий час і присягу прийме, і будову кулемета вивчить, і влучно стріляти навчиться, і залагодження пройде, і...

 

Та певно недарма в нас одна з найсильніший армій Європи))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, weldermaster said:

Невакцинованих зараз забирають на ті місячні збори?

Якщо невакцинований - кандидат хімічних наук, тоді беруть. 

ви краще доєднайтесь до якоїсь релігійної громади, будете в разі чого наполягати на своїх релігійних переконаннях)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Basil сказал:

то ти так думаєш... ;)

ВЛК (військово-лікарську комісію) коли крайній раз проходив?

військоматів вже немає з 31 жовтня 2020 року, зараз є територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

без відміток ТЦК та СП ЦНАП не зніме і не поставить на реєстрацію. Стосується призовників і військовозобов'язаних.

не пройде

не фейк... 10-денні збори військовозобов'язаних...

Оце ти мене озадачив. :D Комісія? В 18 років.

13 минут назад, Basil сказал:

треба

А можна лінк чи хоч назву закону і номер статті згідно якої треба?

 

12 минут назад, Unknown сказал:

Ну от взяв,  і похоронив  надію Нікеря. 

:)

Та да, по живому ріжете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Unknown сказал:

Нікель,  ти розширяєшся,  чи навпаки вивільняєш гроші? 

З якою метою цікавишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Оце ти мене озадачив. :D Комісія? В 18 років.

Військовозобов'язані повинні щоп'ять років проходити ВЛК. так що найперше тебе ТЦК направить на ВЛК.

 

3 хвилин тому, nickel сказано:

А можна лінк чи хоч назву закону і номер статті згідно якої треба?

Закон України " Про військовий обов'язок і військову службу"

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, xc90 сказал:

В домовій є окрема колонка для печатки військомату

А будинкові книги хіба ще не відмінили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

З якою метою цікавишся?

Без мети,  просто запитав. 

 

Я, коли прочитав перше твоє питання,  ще до згадки про сусідні будинки,  чомусь подумав,  що ти з району ДПЗ  надумав переїхати...  

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Unknown сказал:

Я, коли прочитав перше твоє питання,  ще до згадки про сусідні будинки,  чомусь подумав,  що ти з району ДПЗ  надумав переїхати...  

:)

Куди? Кращих районів же немає. :) Я ще на Фільварку ділянку підшуковую, щоб і будинок побудувати на ДПЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

Ти не у військомата питай,  а в ЦНАП подзвони для початку,  вони скажуть,  які документи потрібні. 

В ЦНАПах сидять ще "ерудованіші" за нотаріусів, тому спитати-то я спитаю, але мушу ще й сам вивчити дане питання, щоб не платити нотаріусу при обміні як за купівлю/продаж двох квартир. Мушу стати ветераном трьох форумів.

image.png.fcd5ab4a1da3d7dd344473f165ad3c97.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦНАПі пошлють у військомат. В мене подібна ситуація. Зараз також думаю як викрутитися. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, weldermaster said:

Зараз також думаю як викрутитися. 

Як, як, та просто. Бабло є? «Захворій», пройди ВЛК, щоб визнали непридатним ні в мирний, ні у військовий час. А потім хоч по 10 разів на рік виписуйся і прописуйся в цнапі ))

ну або фіктивний продаж нерухомості, де зараз зареєстрований, і новий «власник» тебе сам випише :) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

«Захворій», пройди ВЛК, щоб визнали непридатним ні в мирний, ні у військовий час.

А де б глянути перелік хвороб, які любого патріота роблять непридатним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, nickel said:

А де б глянути перелік хвороб, які любого патріота роблять непридатним?

Та здається в році так 15му постили тут люди лінки на такий перелік. В гуглі має бути. 
 

може простіше через виписку новим власником? Військовозобов’язаних, а інші самі випишуться перед обміном.


А ще можна по довіреності виписати, от тільки маю сумніви, що такий фокус з чоловіками призивного віку пройде, бо інакше всі б так робили.

 

пс. Розбаньте Сашка!!11 він точно має що сказати на цю тему )))))

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...