Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, yu2007 сказал:

може простіше через виписку новим власником? Військовозобов’язаних, а інші самі випишуться перед обміном.

Так ще ж і прописатися хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 minute ago, nickel said:

Так ще ж і прописатися хочеться.

Точно, не подумав про субсидію. А обмін житла не вважається одноразовою купівлею на понад 50 чи скільки там зараз тисяч?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Точно, не подумав про субсидію. А обмін житла не вважається одноразовою купівлею на понад 50 чи скільки там зараз тисяч?

Дам передихнути державі один рік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Saddy said:

А будинкові книги хіба ще не відмінили?

Ніби ні. 

Варіант ще через Дію порішати, але там наче треба наявність ід-картки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, xc90 сказал:

Варіант ще через Дію порішати, але там наче треба наявність ід-картки. 

Дія - це окрема попаболь. В мене в дії немає нічого крім інн-коду і свідоцтва про народження дитини. Вирішив поновити закордонний паспорт щоб в Дії появився він і права, а через рік стукне 45, тоді паспорт перероблю на ід-картку і стану повноцінним е-громадянином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

Нікель,  ти розширяєшся,  чи навпаки вивільняєш гроші? 

 

1 час назад, Unknown сказал:

Без мети,  просто запитав. 

Хочу розширитися з двушки до трьошки. До речі, яка має бути доплата, якщо квартири +- в однаковому стані і місці, з різницею в одну кімнату і 14 квадратних метрів по площі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, xc90 сказал:

Ніби ні. 

Варіант ще через Дію порішати, але там наче треба наявність ід-картки. 

Дія не допоможе. Луцька там не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

 

Хочу розширитися з двушки до трьошки. До речі, яка має бути доплата, якщо квартири +- в однаковому стані і місці, з різницею в одну кімнату і 14 квадратних метрів по площі?

Ну я ж не рієлтор)))). 

Як варіант танцювати від орієнтовної вартості однієї з квартир,  щоб вирахувати вартість 1 м.кв. Але ту вартість,  як на мене потім варто на якийсь понижуючий коефіцієнт (може 0.8) коригувати,  ну і тоді множити результат на різницю площ квартир.  Коефіцієнт я на око прикинув,  логіка в тому,  що 2-ки ліквідніші на вторинному ринку,  і зазвичай дорожчий квадратний метр в них.  Ще один твій аргумент в тому,  що у квартирі при ремонті зазвичай найбільше вкладаються всі у кухні,  і санвузли,  тому житлові кімнати логічно трішки дешевший квадрат мають,  а кухні і санвузли дорожчий.  Але в цій теорії якось потрібно переконати іншу сторону. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Unknown сказал:

Ну я ж не рієлтор)))). 

Та я це запитання до всіх адресував, бо мало є людей, яким доводилося квартири обмінювати, якщо навіть з 4 нотаріусів два не чули про договір міни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

 

Хочу розширитися з двушки до трьошки. До речі, яка має бути доплата, якщо квартири +- в однаковому стані і місці, з різницею в одну кімнату і 14 квадратних метрів по площі?

Будете делать оценку обеих квартир, сейчас она стремится к рыночной, с нее и считают налоги, не меньше. Цифра выводится Киевом, и немного может откорректироваться оценщиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, xc90 сказал:

Хіба?

Ізвіняюсь. Може і попутав. Бо пробував Зміїнець. Там Зміїнця не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Будете делать оценку обеих квартир, сейчас она стремится к рыночной, с нее и считают налоги, не меньше.

Якщо квартира перебуває у власності теперішнього власника більше трьох років і останній рік власник не купував і не продавав нерухомість, то він звільняється від сплати податків. Я маю надію, нотаріус не помилився і від збору до пенсійного фонду також. Залишається лише послуги нотаріуса і держмито (1% від вартості дорожчої квартири).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще 1,5% військового збору заплатите. Пф при міні не буде(якщо буде без доплат точно). Якщо буде з доплатою - консультуйтесь з нотаріусом точно не скажу. І податку на доходи фіз осіб не буде, так як в власності 2 квартири більше 3 років.

Змінено користувачем yarik1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yarik1 сказал:

Ще 1,5% військового збору заплатите. Пф при міні не буде(якщо буде без доплат точно). Якщо буде з доплатою - консультуйтесь з нотаріусом точно не скажу. І податку на доходи фіз осіб не буде, так як в власності 2 квартири більше 3 років.

Не заплачу :)

Хуроша стаття

image.thumb.png.b05cd7afbb565ac4809780964d030768.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, nickel сказал:

Якщо квартира перебуває у власності теперішнього власника більше трьох років і останній рік власник не купував і не продавав нерухомість, то він звільняється від сплати податків. Я маю надію, нотаріус не помилився і від збору до пенсійного фонду також. Залишається лише послуги нотаріуса і держмито (1% від вартості дорожчої квартири).

Для вычисления этих платежей и делается оценка. И теоретически если мена по стоимости большей квартиры , можетт и не будет пенсионного.

Мы сейчас продавали- покупали квартиры. Так в Мариуполе нотары просят справку об отсутствии прописанных малолетних и ее дают за 1 день, а в ужгороде справку о проприсаных, ее делаютт три дня.

Нотариус самый дешевый- госконтора, а частные берут от 4000за всё до 6000грн + за каждый вытяг и проверку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

Нотариус самый дешевый- госконтора, а частные берут от 4000за всё до 6000грн + за каждый вытяг и проверку

У скільки обійшовся державний нотаріус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

У скільки обійшовся державний нотаріус?

Хз, делали у частников за 6 и 4. К госам нужно еще попасть, там очередь. Это если не срочно.

У нас продавцы уезжали в день сделки, поэтому делали быстро.

Змінено користувачем romanc
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К риелторам лучше не обрашаться, их инфа не стоит и выеденого яйца, тем более тех денег, что они берут. Найдите нотара по адекватной цене он и проконсультирует и проведет сделку.

Госы не особо заинтересованы в своей работе, они похоже на ставке работают, к ним нужно приходить увереным в своих действиях и добиваться оформления. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

В ЦНАПах сидять ще "ерудованіші" за нотаріусів, тому спитати-то я спитаю, але мушу ще й сам вивчити дане питання, щоб не платити нотаріусу при обміні як за купівлю/продаж двох квартир. Мушу стати ветераном трьох форумів.

image.png.fcd5ab4a1da3d7dd344473f165ad3c97.png

Цнапы не делают смены собственника недижимости, только земли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Vadimm сказал:

Я вже його нагуглив і почитав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2021 в 15:03, Saddy сказал:

А будинкові книги хіба ще не відмінили?

В ЦНАПі казали що з 15 жовтня припиняють здійснювати записи в будинкових книгах. Тому фактично вони вже не актуальні

Змінено користувачем natalka)
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, natalka) said:

В ЦНАПі казали що з 15 жовтня припиняють здійснювати записи в будинкових книгах. Тому фактично вони вже не актуальні

Прекрасна новина, дякую. Щось пройшло повз нововведення. Чим тепер замінять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.10.2021 в 16:44, xc90 сказал:

Прекрасна новина, дякую. Щось пройшло повз нововведення. Чим тепер замінять?

ні ніби тепер все в електронних реєстрах, але які вони тепер будуть вимагати папірці щоб повносити з них дані в реєстри - не знаю.

Мені сказали - беріть чим побільше паперів які у Вас є - і приходьте :D

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...